розробимо разом з вами

Європейські проєкти будинків

Європейські проєкти будинків

Проектування одноповерхових європейських будинків – один із основних напрямків діяльності, яким займаються співробітники «Архітектурного бюро А». Ми здійснюємо розробку комплексного проекту та його адаптацію за умов конкретного будівельного замовлення. У нас ви можете замовити проект європейського будинку «під ключ» або окремі послуги, які виконуються на різних етапах.

Основні характеристики та склад проекту

У разі реалізації проекту одноповерхового будинку в європейському стилі ви отримуєте кілька можливостей:

 1. Створення індивідуального проекту від інженерів «Архітектурного бюро А», вартість якого є однією з найнижчих в Україні. Водночас враховуються вимоги замовників, і готові розробки вони отримують у найкоротші терміни.
 2. Вибір відповідного типового проекту за прийнятною ціною.

Проектування будинків в європейському стилі має такі переваги:

 • оперативне внесення правок у типовий проект на запит клієнта, що дає змогу відразу перейти до будівництва;
 • під час проектування «під ключ» враховуються нюанси території, будинки та особисті побажання майбутніх мешканців, будь-які неузгодженості виключені.

На сайті компанії ви можете розглянути всі готові проекти одноповерхових будинків у стилі мінімалізм, хай-тек та ін.

Особливості та нюанси проектування

Коли йдеться про індивідуальне проектування, наші інженери насамперед звертають увагу на особливості ділянки. Перш ніж звернутися до архітекторів, вам слід виконати такі кроки:

 1. Вибрати та купити землю. Неможливо спроектувати будь-яку архітектурну споруду, не знаючи особливостей ділянки, її рельєфу, розміру та типу ґрунту.
 2. Провести геологічні дослідження. Це необхідно для визначення оптимального типу фундаменту, а також розрахунку його параметрів. Від фундаменту залежать товщина стін, параметри арматури та перекриття.

Наші співробітники виконують такі дії:

 1. Проводять геодезичні дослідження. Перш ніж розпочинати проект одноповерхового будинку в європейському стилі, працівники проводять зйомку топографічної ділянки, складають детальний план у масштабі 1:500. Топографічний план — цінне джерело інформації на початкових етапах робіт. Він важливий для визначення місця, де можна будувати будинок з дотриманням правил безпеки. План допомагає зрозуміти рельєф ґрунту й визначити нульову позначку підлоги. У ньому також вказуються будинки, вже збудовані на території, присутні комунікації тощо.
 2. Позначають точки житлової будівлі в довколишній архітектурі. Відповідні папери видає місцева адміністрація, яка займається контролем будівельних робіт. Документ буде готовий протягом тижня та видається безкоштовно. У ньому зазначаються умови, яким обов’язково має відповідати майбутній будинок: квадратура, кількість поверхів, як можна підключитися до інженерних мереж.
 3. Готують матеріали для подальшого будівництва. Архітектор зможе виконати свою роботу на відмінно, якщо замовник детально розповість про свої уподобання, надасть попередні ескізи фасадів будівлі та уточнить інші нюанси. Рекомендується зробити вибірку фото з одноповерховими будинками, які підходять за всіма параметрами. Варто, напевно, визначитися з плануванням, пояснити проектувальникам, чому для вас це найкращий варіант.

Чим чіткішими і конкретнішими будуть ваші запити, тим легше інженерам та архітекторам розробити проект будинку в європейському стилі.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Співпраця з «Архітектурним бюро А»: переваги та особливості

Створенням проекту одноповерхового будинку мають займатись кваліфіковані проектувальники та інженери з «Архітектурного бюро А». Наша команда гарантує повноцінну допомогу та підтримку в проектуванні приватного будинку чи котеджу в європейському стилі. До кожного замовлення складається детальний кошторис з урахуванням матеріальних можливостей замовника. Ми відповідально ставимося до кожного проекту, суворо дотримуємось встановлених термінів і професійно консультуємо на всіх етапах.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Європейські проєкти будинків : часті питання

  Європейські проєкти будинків - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.6 з 5)