розробимо разом з вами

Проекти будинків в американському стилі

Проекти будинків в американському стилі

Особливість американського стилю планування будинків полягає в тому, що він сформувався пізніше за інші стилі. Американці – практична нація, що робить їх будинки зовні простими та всередині зручними. Сучасні проекти одноповерхових американських каркасних будинків із гаражем мають величезну популярність в українців, що оглядаються на Захід. Їх приваблює оригінальне планування, дизайн і практичність споруд.

Основні характеристики та склад проекту будинків в американському стилі

План каркасного одноповерхового американського будинку з гаражем справжнім професіоналам створити легко. Достатньо вивчити основні особливості американського стилю та врахувати їх під час створення плану будинку.
Що характеризує американський стиль:

 • форма каркасних будівель – класична, симетрична, низький фундамент, економічний одноповерховий варіант;
 • часто проектується мансарда з балконом;
 • деталі планування – оснащення терасою, просторим ганком, верандою;
 • кілька виходів;
 • обов’язково прибудований гараж;
 • скатний дах складної форми – асиметричний;
 • чітке зонування присадибної доглянутої ділянки з лужком.

Короткий класичний екстер’єр у світлих тонах, де переважають прямі лінії. Використання натуральних матеріалів для обробки одноповерхових американських будинків вітається. В проекті будинку з гаражем передбачено багато вікон арочної форми.

Нюанси, які враховуються під час проектування одноповерхових каркасних американських будинків

Конструктори та архітектори при створенні проекту одноповерхового будинку з гаражем у цьому стилі користуються усталеними канонами. Головний принцип, що лежить в основі плану, – забезпечити простір кожного члена сім’ї. З цієї причини кімнати досить великі та мають класичне планування. Усьому має вистачати місця, зокрема автомобілю.
На одному поверсі мають передпокій, кухню, гостьові спальні та кімнати господарів будинку, їдальню стандартного типу, вітальню та санвузол. Якщо дозволяє площа, обладнується робочий кабінет. З гаражем все дуже просто – він примикає до будинку. Широка кругова тераса – американська класика. Іноді її використовують як літню кухню, розмістивши по периметру плетені меблі як прикрасу.
На етапі створення плану одноповерхового будинку в американському стилі продумуються будівельні матеріали, що використовуються надалі. В плані вказуються всі матеріали та їх параметри: колоди, діаметр брусів, цеглини та ін. Класичний варіант – каркасний будинок, що відрізняється відмінною тепло- та енергоефективністю, а також простотою складання. Ціна одноповерхового будинку такого типу є однією з найнижчих, але це не впливає на надійність проекту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Плюси співпраці з «Архітектурним бюро А»

В Україні багато архітектурних бюро, які пропонують послуги з проектування будинків такого типу. Однозначної довіри заслуговує “Архітектурне бюро А”. Розробка проектів – відповідальне заняття. В нашій компанії працюють лише кваліфіковані співробітники – інженери та проектувальники з великим досвідом. Якщо ви вирішите замовити проект класичного американського будинку з гаражем, то можете розраховувати на швидкий і якісний результат за прийнятною вартістю. Ціна кожного проекту обговорюється заздалегідь. Тільки після цього наша команда розпочинає роботу. Якщо потрібна допомога у створенні планування міцного та стильного американського будинку, звертайтеся по допомогу до «Архітектурного бюро А».

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків в американському стилі : часті питання

  Проекти будинків в американському стилі - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.7 з 5)