розробимо разом з вами

Проекти будинків із газобетону 8 на 8

Проекти будинків із газобетону 8 на 8

У сучасному приватному будівництві будинки з піноблоків займають особливе місце. Вони характеризуються доступністю, відмінними теплоізоляційними параметрами та невисокою ціною. Пориста структура пінобетону зменшує навантаження на фундамент, дозволяючи скоротити витрати, пов’язані з виконанням земляних робіт.

Пінобетонні блоки зручні з точки зору інженерно-технічного проектування. Простота обробки, зручність укладання та висока міцність дають змогу використовувати піноблоки для будівництва житла, придатного для всесезонного проживання.

Замовити проект будинку з піноблоків з габаритними розмірами 8 на 8 метрів можна в «Архітектурному бюро А». Ми використовуємо перевірені рішення та технології, що дають нам змогу створювати стильні та комфортабельні будинки в різних областях України. Завдяки розробці ескізних креслень і 3D-моделюванню ви зможете в деталях оцінити зовнішній вигляд і внутрішнє облаштування котеджу, уточнити нюанси та оперативно внести зміни. Нам вдалося зібрати команду кваліфікованих архітекторів, дизайнерів, інженерів та проектувальників, які відкриті до діалогу із замовниками. Завдяки цьому ви отримаєте саме те, про що мріяли.

Особливості проекту будинку з піноблоків з розмірами 8х8 метрів

Проектування – це ключовий етап зведення будинку. Без нього неможливо ретельно все розпланувати та врахувати усі деталі. Правильно складений проект будинку дає уявлення про те, як він виглядатиме зовні та всередині після виконання комплексу будівельних та оздоблювальних робіт. Типовий проект будинку з розмірами 8 на 8 метрів, побудований з піноблоків, газобетону або інших матеріалів, включає:

 • Архітектурний розділ. Він складається з креслень і поверхового плану будівлі, в яких вказуються кількість приміщень, їх площа та цільове призначення. Також на кресленнях позначається розташування дверних і віконних отворів, системи вентиляції, камінів із димарями, товщина стін (перегородок). Усі параметри розраховуються на осях прилеглих стін. Архітектурний розділ включає креслення фасадів. Вони дають змогу поглянути на нього з боку та визначити, наскільки гармонійно виглядає розташування та форма вікон, дверей, балконів, покрівлі та інших елементів фасаду.
 • Конструктивний розділ. Включає інформацію про розташування елементів фундаменту, сходів, покрівельної конструкції, перекриттів. Тут же вказуються параметри балок, плит і перекриттів, що використовуються.
 • Інженерний розділ. Складається зі схем систем водопостачання, каналізації, вентиляції, опалення та електропроводки. У цьому розділі зазначаються розрахунки та загальні пояснення до них, прописуються максимальна потужність електромережі й дані про заземлення.

Характерною рисою проектів від «Архітектурного бюро А» є візуалізація важливих будівельних етапів, що допомагає замовнику зрозуміти суть конструктивних рішень і за бажанням контролювати процес будівництва.

Переваги будинку з піноблоків

Будинок з піноблоку (газобетону) має пористу структуру, що забезпечує комфортний мікроклімат всередині приміщення, відсутність підвищеної вологості в кімнатах і необхідний рівень вентиляції. Котедж, побудований з газобетонних блоків, має теплову інертність. Він добре прогрівається. Взимку в такому будинку буде тепло та затишно.

Для того щоб процес проектування був максимально продуктивним, необхідно врахувати безліч деталей, зокрема:

 • Кількість поверхів будівлі.
 • Кількість мешканців.
 • Характеристики ділянки: склад ґрунту, особливості рельєфу, близькість підземних вод, інженерних комунікацій.
 • Кількість кімнат, їх площу та цільове призначення.
 • Тип фундаменту.
 • Наявність перекриттів. Залежно від особливостей конструкції вони можуть бути дерев’яними та монолітними (залізобетонними).
 • Тип покрівлі. Це може бути мансарда чи повноцінний другий поверх.
 • Схему освітлення, наявність основних і точкових джерел світла.

При проектуванні котеджу з газобетону також враховуються декоративні елементи. Різні еркери, карнизи та округлення здатні докорінно змінити вигляд будівлі. Від їх кількості та складності залежатиме вартість проекту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Проекти будинків і котеджів від «Архітектурного бюро А»

У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений значний вибір проектів будинків з різних матеріалів, виконаних у десятках різних архітектурних стилів. Протягом багатьох років ми проектуємо приватні житлові будинки та надаємо супутні послуги. Ви можете вибрати одно- або двоповерховий котедж з обладнаним цоколем, мансардою, гаражем або навісом для автомобіля, вбудованою лазнею або терасою. За потреби команда «Архітектурного бюро А» оперативно внесе необхідні зміни та виконає перепланування обраного вами проекту, повністю адаптувавши його до ваших запитів. Якщо ж ви мрієте стати власником оригінального житла, ми розробимо для вас індивідуальний проект будинку з урахуванням усіх ваших ідей та уподобань.Якщо ви не хочете марнувати час, зверніться до наших співробітників. Для цього зателефонуйте нам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Фахівці «Архітектурного бюро А» нададуть відповідь на всі ваші запитання.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків із газобетону 8 на 8 : часті питання

  Проекти будинків із газобетону 8 на 8 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.6 з 5)