розробимо разом з вами

Проект котеджу 12х12

Проект котеджу 12х12

Багато хто мріє про власний будинок з великою прибудинковою територією, де можна посадити сад та облаштувати зону для відпочинку. Тому купівля землі для будівництва житлової будівлі площею 12 на 12 – мрія великої кількості мешканців України. Котеджі 12х12 особливо популярні, оскільки для таких будинків характерні функціональність, багато вільного простору та затишок.

Замовити проектування будинку такого розміру можна в «Архітектурному бюро А» за низькою ціною. Співробітники нашої компанії врахують ваші вимоги, а також всі особливості та специфіку котеджу. Ми розробляємо проекти функціональних заміських будинків з урахуванням європейських стандартів і норм безпеки. Отримати консультацію щодо проектування котеджу 12 на 12 можна за телефоном або в соцмережах.

Основні характеристики та склад проекту

План котеджу розміром 12х12 допоможе втілити ідею про власне заміське житло. Будинки такої площі доволі просторі та функціональні, тому проектувальники зможуть створити затишок у будь-якому вибраному стилі: від модерну до провансу чи класики. Кваліфіковані інженери та дизайнери «Архітектурного бюро А» проектують майбутню будівлю з урахуванням вимог власника земельної ділянки та законодавчих норм.

Наша компанія надає професійні послуги зі створення плану одно- або двоповерхових заміських будинків. Звертаючись до наших співробітників, ви отримуєте повний пакет необхідної для будівництва документації, зокрема

 • деталізовану схему будівлі з описом технічних аспектів (дані про фундамент, кількість житлових поверхів, покрівлю, горище, мансарди, дахи, а також інші елементи конструкції);
 • детальний проект котеджу;
 • схематичні креслення санітарних вузлів, електросистеми.

Документація обов’язково узгоджується із замовником, що дає змогу «Архітектурному бюро А» реалізувати навіть нестандартні запити клієнтів.

Нюанси проектування

Котедж 12х12 допомагає уникнути будь-яких обмежень при розробці проекту, тому фахівці створюють будинки із затишним плануванням, використанням інноваційних технологій та архітектурних трендів. Клієнти нашої компанії отримують готовий план будівлі, для якої характерні:

 • функціональність;
 • практичність;
 • зручність;
 • ефективне використання всього вільного простору.

Співробітники «Архітектурного бюро А» враховують специфіку котеджів 12 на 12, особливості прибудинкової ділянки, а також інші параметри, які є важливими для проектування житлової будівлі.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги Архітектурного бюро А: чому для проектування котеджу 12х12 потрібно вибрати нашу компанію?

Проектування заміських будинків, а також інших житлових і нежитлових будівель – спеціалізація нашої компанії. Гарантуємо комплексний підхід до реалізації кожного проекту. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», ви можете розраховувати на такі плюси:

 • оптимальна вартість робіт;
 • гарантії високої якості та відповідності майбутньої будови встановленим нормам безпеки, а також інноваційним архітектурним трендам;
 • використання авторських методик, передових інженерних рішень;
 • допомога з вибором будівельної компанії чи бригади;
 • повний супровід будівництва котеджу.

Кваліфіковані інженери та дизайнери-проектувальники створять авторський проект будинку 12 на 12, який повністю задовольнить ваші запити.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджу 12х12 : часті питання

  Проект котеджу 12х12 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.7 з 5)