розробимо разом з вами

Проект котеджів із мансардою

Проект котеджів із мансардою

Заміські будинки з мансардою в Україні – це еталон затишку, практичності та раціонального використання вільного простору. Будівництво котеджу з таким доповненням вважається найкращим способом розширення корисної площі, збільшення кількості житлових кімнат, облаштування дитячої або робочого кабінету.

Замовити проектування будинку з житловим горищем за низькою ціною можна в «Архітектурному бюро А». Кваліфіковані інженери, проектувальники та дизайнери створюють проекти стильних котеджів “під ключ” на ділянках будь-якої площі. Співробітники нашої компанії враховують побажання кожного клієнта, норми безпеки та європейські стандарти якості житлових будівель. Водночас вартість розробки плану будинку є однією з найбільш доступних на ринку.

Основні характеристики та деталі проекту

Про заміський котедж мріє багато українців, які планують жити подалі від галасу великого міста. Послугами проектування такого будинку мають займатися лише кваліфіковані дизайнери-проектувальники, які розуміють усі особливості та специфіку житлових будівель. Спеціалісти «Архітектурного бюро А» враховують вимоги клієнтів, що дає змогу нашій компанії проектувати затишні та функціональні котеджі з нуля з усіма необхідними елементами зручності.

Працюючи над проектом заміського будинку з мансардою, проектувальники надають клієнтам весь необхідний для будівництва комплект документів:

 • план котеджу з детальним технічним описом всіх складових (мансарди, покрівлі, фасаду);
 • креслення всіх поверхів, а також житлових кімнат із плануванням;
 • схеми прокладання інженерних комунікацій, електричних систем, водопостачання.

Будинки проектуються співробітниками «Архітектурного бюро А» з урахуванням актуальних норм безпеки та стандартів якості. Наша компанія втілить будь-які побажання замовника для будівництва комфортного, стильного та практичного заміського котеджу.

Тонкощі розробки проекту

Дизайнери, проектувальники та інженери нашої компанії впроваджують авторські методики, враховують останні тенденції в дизайні та архітектурі для створення проекту житлового заміського будинку з мансардою. Ми розробляємо креслення для будівництва котеджів на земельних ділянках різної площі. Команда «Архітектурного бюро А» продумує кожну деталь майбутньої будівлі, що допомагає гарантувати раціональне та ефективне використання всього корисного простору та організацію затишної атмосфери.

Наші проектувальники оформляють документи, які необхідні для негайного початку будівництва будинку. Ми супроводжуємо та консультуємо замовників на всіх стадіях будівництва, аж до здачі в експлуатацію готового об’єкту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”: чому для проектування будинку з мансардою потрібно вибрати нашу компанію?

В «Архітектурному бюро А» проектуються житлові та нежитлові будівлі різного планування. Фахівці розробляють дизайн-проекти дачних будинків з мансардою для сезонного чи постійного проживання з урахуванням запитів клієнтів, норм і правил, що діють.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте:

 • сервіс високої якості за оптимальною вартістю;
 • гарантії відповідності проекту очікуванням замовників;
 • відповідальний підхід кваліфікованих дизайнерів, проектувальників, інженерів;
 • допомога з вибором будівельної бригади для будівництва споруд за узгодженим планом;
 • супровід будівництва на кожному етапі, постійний контроль за дотриманням етапів затвердженого проекту.

Звертайтеся до «Архітектурного бюро А» за телефоном, в соцмережах або залишайте заявку для зворотного зв’язку на сайті.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджів із мансардою : часті питання

  Проект котеджів із мансардою - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (9 голосів, у середньому 4.7 з 5)