розробимо разом з вами

Проект одноповерхових котеджів

Проект одноповерхових котеджів

Одноповерхові заміські будинки з невеликою прибудинковою територією для зони відпочинку або саду – це еталон затишку, тепла та гармонії. Мешканці України обирають котеджі з 1 поверхом для дачі чи постійного проживання. Ці будинки практичні, функціональні, зручні, тому стануть ідеальним варіантом для молодих сімей.

Замовити послуги з проектування одноповерхової житлової будівлі можна в «Архітектурному бюро А». Кваліфіковані дизайнери-проектувальники та інженери використовують авторські розробки, актуальні архітектурні тренди для створення проектів 1-поверхових котеджів за низькими цінами. Співробітники нашої компанії розроблять план будинку з урахуванням побажань замовника, європейських стандартів якості та норм безпеки.

Основні характеристики та склад проекту

Одноповерховий заміський котедж – мрія тих, хто думають про своє житло поза містом в оточенні природи. Будинки з 1 поверхом просторі та комфортні, тому проектувальники з легкістю створюють затишну атмосферу в них. Замовляючи проектування в «Архітектурному бюро А», наші клієнти отримують необхідну документацію для початку будівельних робіт:

 • деталізовані креслення всього одноповерхового будинку з технічним описом;
 • план котеджу із кресленнями планування всіх зон;
 • схеми розміщення електрики, водопостачання, газопроводу.

Такий пакет документів дає змогу власникам земельних ділянок розпочати будівництво будинку без зволікання. Документація підтверджує відповідність майбутньої будови всім встановленим вимогам.

Тонкощі проектування

Одноповерхові будинки характеризуються деякими особливостями, які важливо знати для успішної реалізації цілей замовників. Кваліфіковані співробітники «Архітектурного бюро А» створюють плани стильних, зручних, довговічних і функціональних заміських будинків, де весь вільний простір продумано грамотно. Дизайнери, проектувальники та інженери нашої компанії використовують передові методики та нові тренди архітектурного проектування для створення плану 1-поверхового житла з нуля.

Співробітники «Архітектурного бюро А» враховують вимоги та побажання кожного власника земельної ділянки, а також специфіку одноповерхових котеджів. Це дозволяє створювати з нуля будинки зі зручним плануванням, в яких до дрібниць передбачені всі аспекти.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги «Архітектурного бюро А»: чому для проектування одноповерхового котеджу краще вибрати нашу команду?

Наша діяльність пов’язана зі створенням проектів житлових і нежитлових будівель. Співробітники нашої компанії надають послуги з проектування 1-поверхових котеджів різного рівня складності.

Нам довіряють з таких причин:

 • невисока вартість;
 • відмінна якість створених проектів і відповідність європейським стандартам;
 • допомога з вибором будівельної бригади;
 • застосування інноваційних технологій, архітектурних трендів;
 • професійні консультації;
 • супровід будівництва до здачі готового об’єкта замовнику.

Звертайтеся до «Архітектурного бюро А» за телефоном, в соцмережах або на e-mail. Ми проконсультуємо щодо особливостей проектування 1-поверхових котеджів та озвучимо попередню вартість послуг.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект одноповерхових котеджів : часті питання

  Проект одноповерхових котеджів - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.9 з 5)