розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 6х8

Проект двоповерхового будинку 6х8

Багато хто стикається зі складнощами під час будівництва великого будинку через незначну площу земельної ділянки. Оптимальним рішенням буде побудувати двоповерховий будинок розміром 6х8, який дасть змогу реалізувати мрію про власний котедж з усіма зручностями. Навіть такі негабаритні будинки можуть бути просторими, функціональними та мати комфортне планування.

Довірити створення проекту двоповерхового будинку площею 6 на 8 можна “Архітектурному бюро А”. Кваліфіковані інженери та проектувальники підготують проект котеджу 6х8 за короткий період з дотриманням усіх вимог замовника. Досвідчені співробітники нашої компанії здатні реалізувати найоригінальніші ідеї.

Базові характеристики та склад проекту

Двоповерхові котеджні будинки площею 6 на 8 сьогодні вважаються досить популярними в Україні. Замовити проектування такого котеджу варто у професіоналів, які розроблять зручне планування, додавши більше вільного простору будинку з обмеженою площею. Звернувшись до “Архітектурного бюро А”, ви отримаєте готовий проект з урахуванням узгоджених побажань.

Наша компанія надає повний пакет документів, необхідних для будівництва:

 • архітектурний план будівлі з детальним технічним описом: від фундаменту до мансарди, покрівлі;
 • докладну схему конструкції майбутнього будинку;
 • опис внутрішніх комунікацій;
 • схему проведення електрики.

Проект майбутнього котеджу 6х8 обов’язково затверджується з клієнтом, перш ніж будівельники втілять його в життя.

Нюанси проектування

Проектувальники нашого агентства мають достатній досвід у розробці дизайн-проектів двоповерхових будинків розміром 6 на 8. Кваліфіковані інженери та дизайнери створюють індивідуальні проекти з огляду на стандарти безпеки. Наші співробітники грамотно продумують розташування кімнат, систем комунікацій, санітарних вузлів та інших елементів житлового приміщення.

При співпраці з “Архітектурним бюро А” ви отримаєте детальний план функціональної та зручної житлової будівлі площею 6×8 “під ключ”. Ми проектуємо унікальні котеджі, аналогів яких немає в країні.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Проектування двоповерхового будинку 6х8 вимагає уважного та відповідального ставлення до кожної деталі. Наші професійні інженери та проектувальники швидко впораються з таким непростим завданням.

Чому нам довіряють клієнти:

 • оптимальні ціни;
 • комплексний підхід до кожного замовлення;
 • відповідність проектів нормам безпеки та якості;
 • використання авторських розробок, сучасних технологічних рішень;
 • допомога з вибором будівельної компанії в Україні для реалізації плану, а також супроводження будівництва на всіх стадіях;
 • підготовка необхідних документів для будівництва котеджу 6 на 8.

Звертайтесь до нашої компанії за контактним номером телефону або заповнивши заявку на сайті. Ми проконсультуємо з усіх нюансів розробки планів приватних будиночків і вартості послуг. Ви особисто переконаєтесь у професіоналізмі нашої команди.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 6х8 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 6х8 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.7 з 5)