розробимо разом з вами

Проекти будинків з гаражем 10 на 10

Проекти будинків з гаражем 10 на 10

Сучасний будинок важко уявити окремо від гаража. Автомобіль вже давно припинив бути розкішшю та перетворився на необхідний засіб пересування. Це робить проблему паркування та зберігання транспортного засобу особливо актуальною.

Складаючи проект майбутнього будинку, необхідно подбати про гаражний бокс. Залежно від планування він може бути вбудованим або окремим. Вбудований гараж комфортніший, ніж окремий. Він дає змогу зекономити місце на ділянці та зручніше заносити габаритні речі до будинку.

Проект будинку з гаражем: особливості планування

Проект будинку з гаражним боксом або вбудованим місцем для паркування — це вдале рішення для тих, хто цінують комфорт і функціональність. Він забезпечує:

 • Швидкий доступ до автомобіля, що актуально в дощову чи морозну погоду. З вбудованим гаражем вам не доведеться виходити надвір, щоб сісти за кермо.
 • Економію. Власники вбудованих гаражів економлять на одній стіні, фундаменті під нею та покрівлі. Такі приміщення дають змогу мінімізувати витрати, пов’язані з прокладанням і підключенням інженерних комунікацій, зокрема систем водопроводу та опалення. Все це необхідно для правильного зберігання автомобіля. Під час будівництва відокремленого гаража витрати, пов’язані з прокладанням комунікацій, зростуть у декілька разів.
 • Раціональне використання наявного простору. Проект будинку з гаражем допомагає зекономити корисну площу. Територію, що звільнилася, можна використати для садових або господарських потреб.
 • Комфортний мікроклімат всередині гаража. Вбудований гараж майже завжди теплий. Це вагомий аргумент для виконання ремонтних робіт взимку.

Якщо ви хочете побудувати будинок 10 на 10 метрів з гаражем, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Протягом багатьох років ми успішно проектуємо приватні житлові будинки та надаємо супутні послуги. Ми спроектуємо для вас комфортне та функціональне житло, яке порадує вас і ваших близьких. Всі наші проекти реалізуються відповідно до будівельних і санітарно-технічних норм. Їх поєднує ергономічність, практичність та енергоефективність.Ми зібрали команду кваліфікованих інженерів, дизайнерів і проектувальників, які розроблять для вас всю необхідну проектно-кошторисну документацію.

Що потрібно врахувати під час розробки проекту будинку 10 на 10 метрів з гаражем?

Проектування котеджу з гаражним боксом передбачає дотримання безлічі конструктивних вимог, порушення яких може призвести до серйозних наслідків, зокрема до обвалення несучих конструкцій.

Під час розробки проекту будинку з гаражем враховуються такі чинники:

 • Характеристики земельної ділянки, стан ґрунту, рельєф місцевості.
 • Обсяг земляних робіт і кладки.
 • Габарити будинку та гаражного приміщення.
 • Розташування гаража. Це може бути підвальне (цокольне) приміщення або прибудова територія. В першому разі вартість будівництва може бути досить високою через складність і великий обсяг будівельних робіт.
 • Кут нахилу під’їзної колії.
 • Тип фундаменту та покрівлі.
 • Характеристики системи опалення будинку.
 • Обсяг тепловтрат, що виникають через огороджувальні конструкції гаража.
 • Характеристики системи вентиляції в гаражі (без неї вихлопні гази проникатимуть у будинок).

Котедж з внутрішнім паркувальним місцем — це прекрасна альтернатива прибудовам, що зводяться окремо від будинку. Завдяки компактним розмірам вбудований гараж не потребує внесення змін до інтер’єру будівлі, а також додаткового узгодження. Будинок з прибудовою виглядає більш гармонійно, ніж з окремим паркувальним місцем. У цьому разі створюється функціональний простір, де крім автомобіля можна розмістити майстерню чи комору. Це вдале рішення як для одноповерхових котеджів, так і для масивних будівель.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Проекти котеджів з гаражем у каталозі «Архітектурного бюро А»

Якщо ви плануєте побудувати надійний, функціональний і безпечний будинок з гаражем, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Наші дизайнери та інженери розроблять для вас проект такого будинку. Величезний арсенал інноваційних технологій і рішень допомагає нам раціонально використовувати наявну корисну площу. Розроблена нами проектно-конструкторська документація (ескізні плани та креслення) відповідає затвердженим нормам і стандартам. Саме тому клієнти «Архітектурного бюро А» можуть бути впевненими в надійності всіх конструкцій, несучих елементів і безпеці експлуатації.

Під час проектування ми врахуємо всі ваші побажання та пропозиції, адаптувавши проект будинку відповідно до особливостей земельної ділянки та способу життя її власників. Ми перебуваємо в постійному діалозі із замовниками, погоджуючи деталі на кожному етапі робіт і вносячи необхідні зміни.

Команда «Архітектурного бюро А» проектує приватні котеджі в Києві, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві та інших містах України. У нас можна купити типовий проект будинку чи замовити індивідуальний. Усі наші роботи відшліфовані до дрібниць. Вони поєднують надійність, функціональність, вишуканий дизайн і бездоганний європейський стиль. Ціна проекту залежатиме від рівня його складності.Для консультації зверніться до наших співробітників. Вони вивчать ваші побажання, складуть ескізні плани та детально розкажуть про умови співпраці.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з гаражем 10 на 10 : часті питання

  Проекти будинків з гаражем 10 на 10 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.2 з 5)