розробимо разом з вами

Проекти будинків з еркером

Проекти будинків з еркером

Проекти будинків з еркерами користуються популярністю протягом багатьох років. За допомогою цього архітектурного елемента можна надати елегантності навіть найпростішій будівлі, перетворивши її на повноцінну заміську резиденцію. Залежно від планування будинку, еркер може мати круглу або квадратну форму. Він виходить за площину фасаду та нагадує багатокутний або колоноподібний виступ, засклений з усіх боків.

Котеджі з еркером виділяються на тлі інших будівель своєю оригінальністю. Вони дають змогу наголосити на статусі та бездоганному смаку своїх власників. Якщо ви хочете побудувати будинок з еркером, звертайтеся до «Архітектурного бюро А». У нашому каталозі зібрана величезна колекція готових проектів із продуманим плануванням і цікавим дизайном. Ми внесемо необхідні редагування у вибраний вами варіант, повністю адаптувавши його до ваших побажань.Наші архітектори, інженери та проектувальники спроектують для вас стильний і сучасний будинок, в який вам захочеться запрошувати гостей.

Будинок з еркером: додаткові можливості та оригінальні рішення

Проект будинку з еркером — це вдале рішення для тих, хто прагнуть виділитися серед нудної та повсякденної міської забудови. Впровадження цього архітектурного прийому забезпечує чимало переваг, зокрема:

 • Оригінальність. Еркер привертає увагу перехожих своїм шармом і незвичайним зовнішнім виглядом. Він додає інтер’єру аристократизму та середньовічної естетики.
 • Поліпшена інсоляція. Великий еркер із панорамним склінням наповнює будинок світлом, створюючи атмосферу домашнього затишку.
 • Додатковий простір. При однаковій площі забудови та плануванні еркер збільшує корисну площу приміщень. Він будується на всю висоту фасаду, дозволяючи раціонально використовувати природне освітлення та економити електроенергію.
 • Функціональність. Еркерний елемент здатен стати привабливою цікавинкою будинку як зовні, так і всередині. У ньому можна розмістити спальню, дитячу, робочий кабінет або облаштувати зону відпочинку. Такі кімнати дуже затишні та світлі. Велика кількість світла дає змогу використовувати еркер для облаштування оранжереї. Еркер може розташовуватися на кухні, у вітальні або у ванній кімнаті.

Замовити проект будинку з еркером можна в «Архітектурному бюро А». Команда кваліфікованих інженерів, архітекторів і проектувальників створить для вас комфортабельне та функціональне житло з огляду на особисті побажання, смакові вподобання та спосіб життя. Довіряючи нам проектування будинку, ви можете не сумніватися в надійності всіх конструкцій, несучих елементів і безпечності експлуатації. Всі проекти «Архітектурного бюро А» відрізняються зручним плануванням та унікальним дизайном.

Планування котеджу з еркером: чинники, які потрібно врахувати

При розробці проекту будинку з еркером враховується безліч параметрів, зокрема:

 • Дані геологічних досліджень.
 • Поверховість будівлі.
 • Кількість жителів.
 • Площа та цільове призначення кімнат, зв’язок між поверхами та приміщеннями.
 • Кількість і розташування дверних і віконних отворів.
 • Розміри еркера. Виступ може бути невеликим чи досить габаритним.
 • Форма та розташування еркерного елемента. Він може бути багатогранним, квадратним, заокругленим або трикутним. Залежно від планування, виступ може бути на першому, другому чи третьому поверсі котеджу.

Завдяки еркеру навіть найтісніша та найтемніша кімната наповнюється світлом і затишком. Такі прибудови підходять творчим особам, які можуть займатися улюбленою справою, надихаючись видом із вікна. Доповненням до еркеру можуть бути різні карнизи й округлення. Від їх кількості та складності залежатиме вартість проекту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Розробка проекту будинку з еркером у «Архітектурному бюро А»

Якщо ви плануєте побудувати дво- та триповерховий котедж з еркером, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Ми візьмемо на себе розробку креслень, схем та архітектурних планів. Наші архітектори, дизайнери та інженери адаптують проект відповідно до регіону будівництва, кліматичних умов і побажань замовника. Ми внесемо додаткові зміни у розміри будинку, його планування, конструкцію фундаменту, стін, покрівлі та перекриттів.

Величезний арсенал інженерно-технічних рішень і технологій дає нам змогу реалізовувати проекти будь-якої складності. Всі наші проекти розроблені з урахуванням актуальних будівельних норм і стандартів. Ми регулярно оновлюємо та доповнюємо проектну документацію, щоб створювати стильні та функціональні будинки по всій території України.

Команда «Архітектурного бюро А» спроектує для вас будинок, що повністю відображає ваші життєві цілі, орієнтири та принципи. Ціни на наші проекти влаштовують замовників із різним бюджетом.Для консультації зверніться до наших співробітників. Вони вивчать ваші побажання, складуть детальні плани та розкажуть про умови співпраці.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з еркером : часті питання

  Проекти будинків з еркером - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (19 голосів, у середньому 4.2 з 5)