розробимо разом з вами

Проект ресторану

Проект ресторану у Полтаві

Об’єкти сфери громадського харчування – це заклади, які є актуальними в усі часи. І чим більше їх відкривають, тим більше людей прагнуть насолодитися вишуканою кухнею та затишною атмосферою. Але для того, щоб побудувати ефектну та сучасну будівлю, необхідний грамотно розроблений проект ресторану. Адже без зручних та функціональних приміщень навіть геніальний бізнес-план прибутку власнику не принесе.

Архітектурне бюро А пропонує комплексні послуги. Клієнти приходять до нас з ідеєю, а ми покроково втілюємо її у життя. Проектування ресторанів – та сфера діяльності компанії, в якій задіяні найкращі фахівці: проектувальники, архітектори, дизайнери та візуалізатори. Кожен із них відповідає за результат своєї роботи.

Проектування ресторану

З чого слід починати?

Спочатку необхідно визначити концепцію майбутнього закладу, вивчити цільову аудиторію. Після цього фахівці досліджують ділянку, роблять необхідні заміри, аналізують ґрунт та рельєф. Отримані дані стають основою розробки технічного завдання. ТЗ включає:

 • загальну інформацію про заклад;
 • мету, яку переслідує замовник;
 • перелік характеристик (приблизна площа приміщень, кількість персоналу, форма надання послуг);
 • технологічні та додаткові дані (обладнання, можливості для організації бенкетів, доцільність кейтерингу).

Саме технічне завдання визначає якість всіх подальших робіт та успішний результат.

Складові комплексного проєкту закладу громадського харчування

Готовий проєктний документ – це зібрані взаємопов’язані проєкти та їх деталізація. У паралельній послідовності фахівці розробляють:

 • технологічне проектування ресторану;
 • планування інженерних систем;
 • архітектурний проект ресторану;
 • проект-концепцію дизайну.

Якщо говорити про технологічний документ, то він включає графічну частину, текстові пояснення та архітектурне рішення. Тут чітко позначено зону обіднього приміщення, визначено розташування входів (парадного та службового). Технологічний проект також передбачає місце розміщення буфету, стійки бару та інших допоміжних меблів.

Інженерний план – це креслення, у яких вказані точки виведення комунікацій, розподілені системи кондиціювання, обігріву, водопостачання, освітлення та каналізації. В архітектурному проєкті надано плани поверхів будівлі у розрізах. Тут же окреслено перегородки, вікна, двері, особливості кріплення для обладнання.

Дизайн-проект ресторану – креативна частина роботи. Він визначає стилістичне спрямування, передбачає гармонійне використання меблів, особливості оздоблення та кольорової гами приміщень.

Ціна та від чого вона залежить

Проектування ресторану

Важливо розуміти, що клієнти нашого архітектурного бюро мають можливість піти двома шляхами: вибрати готовий проєкт з портфелю компанії (а у нас їх більш ніж достатньо), або замовити індивідуальний. Це головний фактор, який впливає на вартість проектування ресторану. Перший варіант є типовим рішенням закладу ХоРеКа, яке включає всі необхідні складові, аж до кошторису. Це дозволяє побудувати будівлю у найкоротші терміни.

Індивідуальний проект – ексклюзивне рішення, що забезпечує унікальну архітектуру та дизайн. Коштувати, звичайно ж, така послуга буде дорожче, але в цьому випадку замовник має змогу контролювати весь процес: розробку 3D-моделі об’єкта, реалізацію проєкту кухні ресторану, і навіть вибір обладнання, покупку кухонного начиння.

Чому компанія АБА?

Архітектурне бюро А – команда з 28-річним досвідом створення якісних, продуманих проектів різних будівель. Ми завжди тримаємо руку на пульсі розвитку архітектури, відстежуємо новаторства дизайну. Професіонали, якими керує талановитий архітектор, постійно розвиваються, удосконалюють свої навички. Співпрацювати з нами приємно та вигідно. На відміну від конкурентів, пропонуємо 20% знижку на наступний проект. Забезпечуємо авторський контроль на всіх етапах роботи – від планування до здачі об’єкта в експлуатацію.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект ресторану : часті питання

  Проект ресторану - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.5 з 5)