розробимо разом з вами

Проекти двоповерхових будинків із піноблоків

Проекти двоповерхових будинків із піноблоків

У сучасному приватному будівництві будинки з піноблоків займають особливе місце. Доступність, відмінні теплоізоляційні властивості та невисока вартість перетворили пінобетонні блоки на затребуваний будівельний матеріал. За комфортом та ергономічністю двоповерхові будинки з пінобетонних блоків не поступаються аналогічним конструкціям із цегли. За своїми екологічними характеристиками будинки з пінобетону близькі до дерев’яних і значно перевершують цегляні.Замовити готовий проект двоповерхового котеджу з пінобетону можна в «Архітектурному бюро А». Протягом багатьох років ми проектуємо приватні житлові будинки та надаємо супутні послуги. Наші архітектори, дизайнери та проектувальники працюють з проектами будь-якої складності та з усіма доступними на ринку будівельними матеріалами. Нашими послугами користуються приватні особи та провідні забудовники. Наша головна мета — спроектувати будинок, в якому ви зможете відпочити, розслабитися, відволіктися та провести час з близькими.

Переваги 2-поверхового будинку з пінобетонних блоків

Проект двоповерхового будинку з піноблоків – це сучасне та функціональне рішення, яке допомагає зекономити час, гроші та уникнути багатьох проблем. Якщо ви прагнете звести двоповерховий будинок за короткий час, щоб водночас не постраждали міцність, якість та естетичність, сміливо обирайте цей варіант.

Комфортабельний другий поверх дає змогу розмістити кілька спалень (наприклад, господарську та дитячу), а також санвузол. Ця зона вважається приватною. Для місць громадського користування (кухня, вітальня, їдальня) використовується перший поверх.

Проектування котеджів із пінобетонних блоків має такі переваги:

 • Відмінні показники теплоізоляції. Завдяки пористій структурі та мінімальній щільності будинок з пінобетонних блоків забезпечує високу теплоізоляцію. Такий будинок дуже теплий і комфортний. Це означає, що його майбутні господарі зможуть зекономити на опаленні.
 • Мінімальна вага. Легкість пінобетону допомагає знизити навантаження на фундамент будинку та мінімізувати витрати на його виготовлення й заливання.
 • Простота монтажу. Блокова конструкція будинків з пінобетону значно підвищує швидкість їх зведення. До того ж відсоток будівельної похибки несуттєвий.
 • Екологічність. Піноблок містить натуральні компоненти (вода, пісок, цемент). Він не здатен завдати шкоди людині.
 • Можливість реалізації будь-яких архітектурних ідей. Пориста структура пінобетонних блоків дає змогу легко та швидко їх нарізати та шліфувати. Можна створити піноблок будь-якого розміру та форми. Це важлива якість як для житлового, так і для комерційного будівництва.
 • Простота монтажу інженерних комунікацій. Комірчаста структура допомагає безпроблемно штробити пінобетон для прокладання труб, кабелів та інших елементів.

Легкість обробки, зручна форма та висока міцність піноблоків — це можливість проектувати та будувати з них будинки будь-якої складності. У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений великий вибір типових проектів двоповерхових будинків із пінобетонних блоків. Величезний арсенал інженерно-технічних рішень та архітектурних стилів допоможе вибрати найбільш вдалий варіант. Наші архітектори та проектувальники внесуть до проекту необхідні зміни, адаптувавши його під ваші побажання.

Проектування двоповерхового будинку з пінобетону

2-поверховий будинок із піноблоків – це вдале рішення для всесезонного проживання. Пінобетонні блоки відрізняються паропроникністю, вогнестійкістю та морозостійкістю. У таких будинках незалежно від клімату підтримуються оптимальна вологість і температура.

Під час складання проекту 2-поверхового будинку з піноблоків потрібно врахувати чимало деталей, зокрема:

 • Стан ґрунту. Незважаючи на незначну вагу піноблоків, розробка проекту будинку має розпочатися з геологічних досліджень. Від повноти даних геологорозвідки залежатимуть характеристики майбутньої будівлі. Ігнорування цього етапу проектування призводить до деформацій, появи тріщин і навіть руйнування будинку.
 • Характеристики ділянки. Враховуються розміри та конфігурація ділянки, орієнтація її по сторонах світла, вимоги щодо розташування будинку від кордонів ділянки та інженерних комунікацій.
 • Планування. Під час розробки технічного плану будинку враховуються кількість членів сім’ї, цільове призначення та площа кімнат, санвузлів, технічних приміщень, а також розташування транзитів (коридорів, холів, сходів).
 • Додаткові приміщення. Розробляючи проект будинку, можна передбачити окремі приміщення для відпочинку, занять спортом або хобі: басейн, ігрову, тренажерну залу, майстерню, винний льох, комору та ін.
 • Дизайн. При складанні архітектурного проекту обумовлюється зовнішній вигляд будівлі: стилістичне оформлення фасаду, кількість вікон, площа скління, конфігурація покрівлі та ін. Від складності та кількості декоративних елементів залежатиме вартість будівництва.
 • Вимоги до системи освітлення, ландшафтного дизайну та ін.

Можна спроектувати двоповерховий котедж із піноблоків з гаражем або критим паркувальним місцем.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

Якщо ви прагнете побудувати двоповерховий котедж із піноблоків, але не знаєте, з чого почати, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Ми розробимо для вас якісний проект майбутнього будинку з урахуванням усіх інженерно-технічних норм і стандартів. З нашою допомогою ви зекономите час, гроші та уникнете непотрібних турбот, що виникають на різних стадіях будівництва. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», ви можете розраховувати на:

 • 100% якісний результат. Ми відповідаємо за якість проектної документації.
 • Високий рівень професіоналізму. Нам вдалося зібрати команду кваліфікованих архітекторів, дизайнерів і проектувальників, здатних впоратися з будь-яким завданням – від дослідження ґрунту та підготовки проектної документації до здачі об’єкта в експлуатацію.
 • Безпеку. Всі наші проекти розроблені з урахуванням актуальних норм і стандартів. Ми регулярно оновлюємо та доповнюємо проектну документацію, щоб створювати стильні та функціональні будівлі по всій території України.
 • Індивідуальний підхід. Інженери «Архітектурного бюро А» спроектують для вас будинок, що повністю відображає ваші життєві цілі, орієнтири та принципи.
 • Доступність. Ціни на наші проекти влаштовують людей з різним бюджетом.

Команда «Архітектурного бюро А» забезпечує технічний нагляд на всіх етапах реалізації проектів. Зрештою ви отримаєте будинок, який відповідатиме вашим очікуванням. Якщо ви не хочете марнувати час, зверніться до наших співробітників. Для цього зателефонуйте нам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Фахівці «Архітектурного бюро А» нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти двоповерхових будинків із піноблоків : часті питання

  Проекти двоповерхових будинків із піноблоків - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (17 голосів, у середньому 4.7 з 5)