розробимо разом з вами

Проект будинку з гаражем на 2 машини

Проект будинку з гаражем на 2 машини

Проект будинку з гаражем на дві машини – це вдале рішення для заміського будівництва. За умови грамотного проектування котеджу такого формату забезпечується максимум комфорту та практичності. Побудувати такий будинок прагнуть навіть сім’ї, в яких нині лише один автомобіль. Місткий гараж позбавить вас необхідності добудовувати додаткову споруду, коли в сім’ї з’явиться другий автомобіль.

Особливості та переваги будівництва одноповерхового будинку з двомісним гаражем для машин

Головна особливість одноповерхових будинків з двома місцями для паркування – збільшення житлової площі при незначних витратах на будівництво. В цьому разі додаються лише стіни цокольного поверху. Популярність таких проектів зумовлена багатьма причинами, зокрема:

 1. Зручність. Поєднання гаража з житловим простором полегшить розвантаження покупок. Власники таких котеджів позбавляються необхідності пересуватися під снігом або дощем до свого автомобіля для здійснення поїздки.
 2. Економія. Проект будинку з гаражем на дві машини дає змогу скоротити витрати, пов’язані з проектуванням і будівництвом.
 3. Різноманітність методів планування. Найбільш затребуваними вважаються котеджі такого типу:
  • Прибудова. Гараж має одну спільну стіну з будинком. За бажанням можна продумати розташування котельні так, щоб тепло від неї надходило в гараж і господарські приміщення.
  • Гараж розташований під одним дахом з котеджем. У такому варіанті передбачається, що обидві споруди будуються на одному фундаменті.
  • Окрема будівля. Таке планування підходить власникам великих земельних ділянок. Воно передбачає будівництво гаражного приміщення на певній відстані від будинку.

Слід також врахувати, що об’єднаний із будинком гараж подарує більше комфорту та практичності, ніж окрема споруда. Завдяки відсутності однієї стіни та фундаменту можна значно зекономити. Крім того, проведення інженерних комунікацій у вбудований/прибудований гараж обійдеться набагато дешевше, ніж вартість аналогічних робіт для окремої будівлі.

Якщо ви плануєте спроектувати одноповерховий будинок з гаражем на 2 машини, звертайтеся до «Архітектурного бюро А». Ми підготуємо повний пакет проектно-конструкторської документації (плани, ескізи та креслення), необхідний для узгодження та початку будівництва.Наші архітектори, інженери та проектувальники розробляють проекти одноповерхових котеджів відповідно до чинних регламентів і будівельних норм. У нас можна замовити готовий проект будинку, розроблений за всіма стандартами сучасної архітектури.

Одноповерховий будинок з гаражем на 2 машини: деталі, які слід врахувати під час проектування

Архітектурне проектування будинку такого формату включає велику кількість деталей, які обов’язково потрібно врахувати, зокрема:

 • Специфіка земельної ділянки, наявність підземних вод.
 • Розташування кімнат та їхня площа.
 • Будівельні матеріали. Обираються залежно від бюджету проекту, конструкції будівлі, клімату та домінуючого архітектурного стилю.
 • Характеристики інженерних комунікацій. Для того щоб запобігти тепловтратам через наявність прибудови у вигляді гаража, необхідно делегувати проектування системи опалення професіоналам. Крім того, гараж повинен мати ефективну вентиляційну систему, що забезпечує видалення вихлопних газів і надходження свіжого повітря. Врахування всіх цих деталей допоможе зробити будинок комфортним, безпечним та ергономічним.

Використовуючи перевірені архітектурні прийоми, можна надати оригінальності котеджу. Головне, щоб гараж виглядав гармонійно, цілісно та не виділявся на загальному фоні будівлі. Досягти цього можна за допомогою правильного вибору габаритів, типу покрівлі та пропорційного кута покрівельного схилу.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Стильні та функціональні одноповерхові будинки від «Архітектурного бюро А»

Проект одноповерхового будинку з двомісним гаражем для автомобілів – це вдале рішення для великих сімей, що мешкають разом. У нашому каталозі ви знайдете безліч цікавих проектів, розрахованих на різну кількість мешканців, площу (поверховість) та бюджет. Кваліфіковані архітектори, інженери та дизайнери «Архітектурного бюро А» розроблять проект будинку з урахуванням найдрібніших деталей, раціонально використавши кожен сантиметр доступної площі.Протягом майже трьох десятиліть наші співробітники розробляють і реалізовують проекти різного рівня складності по всіх куточках України. Ми намагаємось випереджати тенденції, підвищуючи ринкову ціну наших проектів. Щоб отримати більш детальну інформацію про послуги нашої компанії, залиште заявку для зворотного зв’язку або зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку з гаражем на 2 машини : часті питання

  Проект будинку з гаражем на 2 машини - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.5 з 5)