розробимо разом з вами

Проекти будинків на дві сім’ї

Проекти будинків на дві сім’ї

Якою б комфортною та функціональною не була квартира у висотці, вона завжди буде програвати приватному котеджу. Особливо якщо потрібно розмістити одразу дві родини.Проект будинку на двох господарів – це вдале рішення для тих, хто хочуть, щоб рідні та близькі люди завжди перебували поряд.

Будинок на дві сім’ї: основні особливості проекту

Проектування будинків, розрахованих на 2 сім’ї, здійснюється за двома можливими типами. Це можуть бути будинки-близнюки з двома рівними (нерівними) частинами або двоквартирні котеджі звичайного виду.

Дуплекси виглядають однаково. Вони симетричні відносно загальної стіни. В стандартних двоквартирних будинках одна з квартир розташована на першому поверсі, водночас інша займає весь другий поверх. Вони повністю незалежні один від одного, з окремими входами та інженерними комунікаціями. Єдине, що їх поєднує, – це технічне приміщення та покрівельна конструкція.

Такі будинки вигідні в контексті будівництва та експлуатації. Відокремленість приміщень дає змогу проектувати їх на компактних земельних ділянках. Такий формат проживання підходить для батьків, дітей, братів і сестер, які хочуть жити разом, але мати особистий простір.

Будинки-близнюки менш економічні в будівництві. Однак за умови їхнього правильного проектування можна раціонально використати прибудинкову територію.

Залежно від обраного варіанта планування, проект будинку на дві сім’ї може містити:

 • Чотири і більше спалень.
 • Дві просторі вітальні.
 • Дві окремі кухні зі столовими або без них.
 • Мінімум два-три санвузли та кілька душових.
 • До шести додаткових приміщень: робочий кабінет, дитячу, ігрову кімнату, більярдну, бібліотеку та ін.
 • Три-чотири комори з організованими системами зберігання для одягу або господарського інвентарю.

Проект будинку на 2 сім’ї підходить для комфортного проживання 5-7 осіб. Площа котеджу обов’язково має бути більшою за 130 м2. В процесі проектування продумується розташування інженерних комунікацій, цільове призначення кімнат і схема освітлення.
Якщо в котеджі проживатимуть дві родини різного покоління, вхід можна зробити спільним. Але на першому поверсі краще розмістити спальні людей похилого віку, щоб їм не довелося регулярно користуватися сходами.

Замовити проект будинку на 2 господарі можна в «Архітектурному бюро А». Наша компанія проектує котеджі для замовників у Києві, Полтаві, Вінниці, Івано-Франківську, Львові та інших регіонах України. Ми враховуємо всі індивідуальні побажання клієнтів щодо планування, використовуваних будівельних матеріалів, форми та площі приміщень.У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений великий вибір готових проектів за доступними цінами. Чітко налагоджена система менеджменту, залучення кваліфікованих архітекторів, інженерів, дизайнерів і проектувальників допомагають нам надавати послуги на професійному рівні.

Переваги будинку на двох господарів

Будівництво одного великого котеджу набагато вигідніше з фінансової точки зору, ніж двох невеличких будиночків. Водночас кожне житло має два окремі входи, тому сусіди не заважатимуть один одному.

Незважаючи на те що котедж розрахований на двох різних господарів, його планування дзеркально повторюється. За допомогою цього архітектурного прийому можна значно здешевити вартість будівельних робіт.

Залежно від кількості мешканців та специфіки планування, дуплекси бувають одно-, дво- та триповерховими. У разі обмеженого бюджету краще вибрати варіант із мансардою. Він обійдеться дешевше. До того ж ви отримаєте повноцінний другий поверх з кількома житловими кімнатами.

Будинок на два господарі підходить молодій сім’ї з дитиною, яка вирішила пожити зі своїми батьками. Роздільні входи та ізольований особистий простір запобігають багатьом побутовим конфліктам.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому варто звернутися до нас?

Якщо ви прагнете побудувати будинок на 2 господарі, але не знаєте, з чого почати, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Ми допоможемо вибрати стильне та практичне рішення для розміщення родичів під одним дахом. Наші проекти відповідають усім будівельним і санітарно-технічним нормам. Можна обрати готовий проект будинку з нашого каталогу або замовити індивідуальний.

Команда «Архітектурного бюро А» візьме на себе підготовку проектної документації, складання ескізних креслень і технічних планів. Ми гарантуємо надійність і безпеку майбутнього будинку. Всі проекти, представлені в нашому каталозі, вже пройшли перевірку на якість. Щодо них вже виконувались будівельні роботи, а тому інженерні прорахунки виключені.Ознайомитись із нашим каталогом можна онлайн. Якщо у вас виникнуть запитання, зателефонуйте нам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Наші співробітники виберуть проект з урахуванням ваших потреб і розрахують його попередню вартість.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків на дві сім'ї : часті питання

  Проекти будинків на дві сім'ї - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.4 з 5)