розробимо разом з вами

Проекти приватних будинків

Проект приватного будинку у Полтаві

Якісні, продумані проекти приватних будинків – це результат діяльності талановитих та відповідальних спеціалістів. Щоб побудувати комфортне житло та відокремити сім’ю від суєти міста, потрібно не лише вибрати ділянку та закупити будівельні матеріали. Важливо ще до будівництва мати гарантії, що споруда буде комфортною та функціональною. Тому професійне планування вважається необхідним кроком на шляху до будинку мрії.

Архітектурне бюро А є ефективною, амбітною командою з величезним творчим потенціалом. Тут генеруються сучасні та економічні рішення, які дозволяють клієнтам отримати добротні, надійні та красиві будинки. Навіть проєкти приватних будинків економ-класу, запропоновані нашими спеціалістами, задовольняють усі вимоги сучасної української сім’ї на 100%.

Чому замовити індивідуальний проект будинку – єдине правильне рішення?

Люди, які стверджують, що можна збудувати житло без попереднього планування, транслюють міф. Адже без участі професіоналів немає жодних гарантій, що споруда, в яку господарі вклали купу грошей, простоїть хоча б кілька років без зовнішніх та внутрішніх руйнувань. Найменші дефекти можуть призвести до неприємних, а часом навіть сумних наслідків. Назвемо головні причини звернутися до архітекторів-професіоналів:

 • проєкт – це документ, який допомагає точно розрахувати кількість необхідних для спорудження об’єкта матеріалів;
 • проектна документація потрібна для отримання дозволу на будівництво;
 • фахівці, керуючись концепцією, відпрацьовують всі деталі – від зовнішнього вигляду, розташування кімнат та поверхових перекриттів до інженерних систем;
 • компанія АБА гарантує безперервний контроль будівельних робіт та оперативне виправлення допущених помилок.

Робота спеціалістів відбувається у кілька етапів: створення ескізного проєкту, архітектурне проектування приватного будинку та розробка конструктивного документа з чіткою інформацією для будівельників. Робочий проєкт стає основою складання кошторису.

Проект приватного будинку

Проєктування “під ключ” може мати різну вартість. Цінова політика нашої компанії орієнтується на середній сегмент, але на запит робимо і бюджетні, і «шикарні» об’єкти з урахуванням фінансових можливостей та переваг клієнта. У суму оплати входять:

 • показник складності розробки проекту;
 • попереднє проведення інженерно-геологічного аналізу (якщо є готовий висновок, беремо до уваги його);
 • особливі побажання клієнта;
 • площа об’єкта;
 • внутрішнє планування та його особливості;
 • необхідність коригування готового проекту після того, як він був затверджений обома сторонами.

Ціна та її складові

Багатьох клієнтів спочатку цікавить найнадійніший матеріал та його вплив на загальні витрати. Як нагадує вивчення ринку, актуальними були і залишаються проекти приватних цегляних будинків. Але поряд з цеглою не поступаються популярністю газобетон і піноблок. Дерево, у свою чергу, втрачає позиції через низьку пожежну безпеку. Хоча в обробці інтер’єру дерев’яні елементи дуже актуальні.

Під час консультації фахівець обов’язково порекомендує оптимальний варіант основного будматеріалу, враховуючи кліматичні умови вашого регіону, призначення споруди (постійне чи сезонне проживання), показники міцності ґрунту та інші фактори, на які штучно вплинути неможливо.

Як отримати максимально комфортне житло?

Архітектурні ідеї фахівців нашого бюро невичерпні. Рекомендуємо звернути увагу на проекти приватних одноповерхових будинків з мансардою. Горищне приміщення стане додатковим затишним куточком, його можна перетворити на художню майстерню або приміщення для зберігання антикваріату, колекційних речей. Гарні проєкти з гаражем під одним дахом із житлом. Такі варіанти є ідеальними для невеликих ділянок, де важливо зберегти кожен вільний квадратний метр.

Компанія АБА несе відповідальність за якість та довговічність кожного спроектованого будинку. Довіряючи нам, ви отримуєте послуги негайно, тому що в штаті достатньо спеціалістів, щоб одночасно працювати над кількома проєктами. Побажання клієнта – закон для кожного співробітника. Повна відповідність рендерам та авторський нагляд під час втілення проекту в життя – це те, чим ми відрізняємось від багатьох конкурентів.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти приватних будинків : часті питання

  Проекти приватних будинків - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (16 голосів, у середньому 4.3 з 5)