розробимо разом з вами

Проект невеликих котеджів

Проект невеликих котеджів

Купівля землі для будівництва приватного будинку в передмісті – це фінансово непідйомна мета для багатьох українців. Часто доводиться довго відкладати гроші на мрію. Тому жителі України купують невелику земельну ділянку для будівництва власного котеджу, оскільки це дає змогу швидко отримати своє житло.

Замовити проектування невеликого заміського будинку можна в «Архітектурному бюро А» за низькою ціною. Кваліфіковані проектувальники, дизайнери та інженери нашої компанії з високою відповідальністю реалізують побажання власників земельних ділянок. Наші співробітники використовують авторські розробки, передові інженерні інструменти, сучасні технології та архітектурні тренди для розробки плану маленького котеджу.

Основні характеристики та склад проекту

Невеликі будинки – рішення для тих, хто замислюються про заміське життя без зайвої метушні та шуму. Тому замовити послугу проектування маленького котеджу у нас – це важливий крок на шляху до вашої мрії. Наші дизайнери-проектувальники знають специфіку таких житлових будівель, розробляють плани будинків, у яких весь корисний простір використовується ефективно та раціонально.

Створення плану заміського житла передбачає оформлення необхідного пакета документації для будівництва, до якого належать:

 • докладні креслення та технічний опис конструкції майбутнього котеджу;
 • детальний поверховий план будинку;
 • креслення комунікацій, електричної системи, водопостачання та інших обов’язкових для проживання деталей.

Підготовлена документація допомагає власникам розпочати будівництво маленького котеджу без затримок. Дизайнери-проектувальники та інженери нашої компанії використовують великий досвід, знання та кваліфікацію для проектування функціонального будинку відповідно до цілей, які поставлені замовником.

Нюанси проектування

Співробітники «Архітектурного бюро А» використовують передові методики проектування, актуальні тренди, щоб втілити навіть неординарні ідеї клієнтів у маленькому котеджі. Ми створюємо план функціональних і практичних будинків, планування яких продумано до найдрібніших елементів і враховує специфіку таких будівель.

Вартість проектування заміського котеджу з невеликою площею допоможе вам звести свій будинок за короткий період. Ми супроводжуємо проекти невеликих котеджів необхідною для будівництва документацією та рекомендаціями.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”: чому для проектування маленького котеджу краще вибрати нашу компанію?

Компанія «Архітектурне бюро А» надає послуги з проектування житлових і нежитлових будівель з нуля. Наші досвідчені співробітники створюють недорогі плани будинків, незалежно від масштабу проекту.

Чому нам можна довіряти:

 • невисока вартість послуг;
 • відповідність плану житлової будівлі європейським стандартам якості та безпеки;
 • кваліфіковані дизайнери, проектувальники, інженери;
 • допомога з вибором будівельної бригади для реалізації проекту;
 • професійні консультації;
 • супровід будівництва до здавання готового об’єкта в експлуатацію.

Для консультації зателефонуйте нам за контактним номером телефону або напишіть у соцмережах.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект невеликих котеджів : часті питання

  Проект невеликих котеджів - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.7 з 5)