розробимо разом з вами

Проекти будинків з мансардою 10 на 12

Проекти будинків з мансардою 10 на 12

Проект будинку 10 на 12 метрів із мансардою підходить тим, хто прагнуть зекономити на площі земельної ділянки, раціонально використавши наявний простір. Це відрізняє мансардні котеджі від масивних двоповерхових будівель. Існує величезна кількість стилів і варіантів виконання будинків такого формату. Різноманітність інженерно-технічних рішень дає змогу будувати їх із пінобетону, газоблоків, цегли, керамоблоків та інших будівельних матеріалів.

Замовити проект будинку 10 на 12 метрів із мансардою можна в «Архітектурному бюро А». Ми спроектуємо для вас стильне та зручне житло, повністю адаптоване до особливостей вашої ділянки та регіону проживання. Ми гарантуємо довговічність і надійність будівництва. Наші проекти вдало виглядають як у заміській місцевості, так і в умовах щільної міської забудови. Команда кваліфікованих інженерів, дизайнерів і проектувальників зробить усе, щоб кожен квадратний сантиметр корисної площі працював на вашу користь.

Переваги будинку 10х12 метрів із мансардою

Завдяки своїй раціональності проекти мансардних будинків надзвичайно затребувані в приватному будівництві. Підвищений попит на цей формат котеджів обумовлений такими перевагами:

 • Додаткова площа. Замість технічного поверху ви отримуєте простір, який можна використовувати як затишну спальню, робочий кабінет, дитячу, простору ігрову кімнату, більярдну.
 • Мінімальні втрати. Наявність мансардного поверху робить будинок теплішим і затишнішим. Вам не доведеться прогрівати горищне приміщення марно.
 • Економія матеріалів. Вартість мансардного котеджу нижче, ніж одно- або двоповерхового будинку з аналогічною площею. На тому самому фундаменті, під тим самим дахом будинок із мансардою матиме більшу площу, ніж одноповерховий. Водночас для його зведення знадобиться менше будівельних матеріалів, що дає змогу значно знизити витрати.
 • Економія місця. Будинок із мансардою займає менше місця на ділянці, забезпечуючи максимум корисної площі. Звільнене місце можна використати для розміщення господарських будівель, гаража, саду або облаштування зони відпочинку.

Професійний підхід до проектування мансардного котеджу допоможе перетворити його з незграбної забудови на затишне та функціональне житло. Впоратися з цим завданням без допомоги досвідчених інженерів, архітекторів і дизайнерів неможливо. Команда «Архітектурного бюро А» розробить для вас необхідну проектно-конструкторську документацію, що включає ескізний проект і поверховий план будівлі. Наші роботи – це втілення кращих уявлень про комфорт, безпеку, екологічність і бездоганний смак. Ціна проекту залежатиме від рівня його складності.

Планування будинку 10х12 метрів із мансардою

Складаючи інженерно-технічний план котеджу 10х12 метрів з мансардою, варто врахувати такі деталі:

 • Характеристики земельної ділянки, склад ґрунту, близькість підземних вод, інженерних комунікацій.
 • Тип покрівлі та кут її нахилу.
 • Параметри перекриттів, кроквяної конструкції.
 • Тип фундаменту.
 • Наявність перегородок.
 • Характеристики вентиляційної системи.
 • Кількість і розташування дверних і віконних конструкцій. На першому поверсі встановлюються стандартні віконні конструкції, в мансарді – люкарни. Вони наповнюють поверх світлом, додаючи йому затишку.
 • Параметри інженерних систем: водопостачання, електропостачання, опалення.

З огляду на складну форму покрівельної конструкції, плануванням будинку з мансардою повинні займатися професіонали. Це дасть змогу зробити мансардний поверх зручним та ергономічним.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

«Архітектурне бюро А» – визнаний лідер серед розробників проектів малоповерхових будинків. Великий арсенал інноваційних технологій та інженерно-технічних рішень допомагає нам створювати комфортні будівлі по всій Україні. За роки роботи наша компанія накопичила солідний досвід у проектуванні та складанні проектно-конструкторської документації. Наші архітектори, дизайнери та інженери використовують найдосконаліші та найсучасніші інструменти, що допомагають розробляти проекти будь-якої складності.

Ми підтримуємо постійний контакт із замовниками, оперативно вносячи зміни на всіх стадіях проектування. Зрештою ви отримуєте саме те про, що мріяли.

У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений широкий вибір готових проектів. Їхня кількість постійно збільшується.Якщо ви не хочете марнувати час, зверніться до наших співробітників. Для цього зателефонуйте нам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Фахівці «Архітектурного бюро А» нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з мансардою 10 на 12 : часті питання

  Проекти будинків з мансардою 10 на 12 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.1 з 5)