розробимо разом з вами

Проекти одноповерхових будинків 10 на 15

Проекти одноповерхових будинків 10 на 15

Проект одноповерхового будинку 10 на 15 метрів – це вдале рішення за умови щільної міської забудови. Котеджі з такими розмірами розміщуються на великих ділянках і мають своє індивідуальне планування. Незважаючи на досить велику площу при грамотному підході до проектування, вартість будівництва будинків 10 на 15 метрів може бути помірною.

Якщо вас зацікавив такий формат котеджу, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Наші архітектори, конструктори та проектувальники розроблять для вас проект стильного та функціонального будинку, який стане вашою затишною сімейною резиденцією. Всі наші креслення, кошторисна документація та ескізні плани розробляються відповідно до будівельних та інженерно-технічних норм.Якщо ви не хочете марнувати час, можна замовити типовий проект з нашого каталогу. За потреби команда «Архітектурного бюро А» внесе до нього зміни, що підвищать комфорт та якість будівлі. Всі проекти, представлені в нашому каталозі, вже довели свою ефективність. Відповідно до них вже виконувалися будівельні роботи, а тому інженерні прорахунки виключені.

Особливості проектування одноповерхового котеджу 10х15 метрів

Проектування котеджу з габаритними розмірами 10 на 15 метрів – це складний багатокомпонентний процес, що потребує залучення кваліфікованих інженерів і конструкторів. Без допомоги експертів побудувати надійний, функціональний і безпечний будинок неможливо.

Котедж такого формату може бути виконаний із пінобетону, газоблоків, цегли, керамоблоків та інших будівельних матеріалів. Для будівництва може бути використана будь-яка технологія. Доповненням до нього може бути мансарда, вбудований гараж, веранда або цокольний поверх.Якщо у вашому розпорядженні є велика земельна ділянка, одноповерховий будинок 10х15 метрів стане для вас найбільш вдалим рішенням. Це досить вигідний вибір із фінансової точки зору. Такі котеджі відрізняються практичністю, зручністю та стильним зовнішнім виглядом.

Одноповерховий будинок 10х15 метрів: що потрібно врахувати під час проектування?

Проект одноповерхового будинку з розмірами 10 на 15 метрів – це оптимальний варіант для тих, хто прагнуть побудувати просторе житло за мінімальних часових і грошових витрат. Єдина умова – наявність достатньої земельної площі. Побудувати такий котедж дешевше, ніж будинок із великою кількістю поверхів. Це зумовлено відсутністю необхідності облаштування сходів, зниженням витрат на прокладку та підключення інженерних систем. Невисока ціна проектування досягається завдяки мінімальним вимогам до матеріалу стін та їхньої несучої здатності.

Під час розробки проекту одноповерхового будинку 10х15 враховуються такі чинники:

 • Стан ґрунту, результати геологічних досліджень.
 • Характеристики земельної ділянки, її розміри, конфігурація та орієнтація.
 • Кліматичні умови, частота та інтенсивність опадів.
 • Кількість членів сім’ї.
 • Цільове призначення та площа кімнат, санвузлів, технічних приміщень, а також розташування транзитів (коридорів, холів, сходів).
 • Додаткові приміщення. Розробляючи проект будинку, можна передбачити окремі приміщення для відпочинку, занять спортом або хобі: басейн, ігрову, тренажерну залу, майстерню, винний льох, комору та ін.
 • Тип фундаменту та покрівельної конструкції.
 • Будівельні матеріали.
 • Наявність інших об’єктів на території ділянки.
 • Близькість до господарських споруд.
 • Дизайн. При складанні архітектурного проекту обирається стилістичне оформлення фасаду, кількість вікон, площа скління та ін. Усі ці чинники впливають на вартість будівництва.

Правильно складений проект одноповерхового будинку 10 на 15 метрів допоможе врахувати всі деталі будівництва та вбереже вас від непередбачених грошових витрат.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Розробка проекту одноповерхового будинку 10х15 в «Архітектурному бюро А»

Якщо ви маєте простору земельну ділянку та хочете побудувати одноповерховий котедж площею 10 на 15 метрів, звертайтеся до «Архітектурного бюро А». Можна вибрати готовий проект будинку з каталогу або замовити індивідуальний. Ми працюємо на всій території України. У разі потреби ми можемо внести зміни в будь-який із готових проектів, адаптувавши його до місцевих погодних умов та регіону будівництва. Наша команда розробить для вас необхідну проектну документацію (інженерно-технічні плани, креслення, ескізи).

Проекти «Архітектурного бюро А» поєднують практичність, екологічність, європейський дизайн і простоту рішень.Щоб обговорити деталі, зверніться до наших співробітників. Для цього зателефонуйте нам або заповніть форму для зворотного зв’язку. Фахівці «Архітектурного бюро А» нададуть відповіді на всі ваші запитання та прорахують попередню вартість проекту з урахуванням ваших вимог.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти одноповерхових будинків 10 на 15 : часті питання

  Проекти одноповерхових будинків 10 на 15 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (16 голосів, у середньому 4.7 з 5)