розробимо разом з вами

Проект котеджів з гаражем

Проект котеджів з гаражем

Сьогодні важко уявити проживання за містом в Україні без транспортного засобу. Тому, замислюючись про будівництво заміського будинку, багато хто доповнює його гаражем для зберігання автомобіля. Замовити проектування котеджу з гаражем можна в «Архітектурному бюро А».

Кваліфіковані дизайнери-проектувальники та інженери створять проект житлового будинку з нуля з урахуванням наявних клієнтських побажань, європейських стандартів і норм безпеки. Співробітники нашої фірми використовують для підготовки плану котеджу з гаражем актуальні інженерні технології та архітектурні тенденції. Водночас вартість послуг залишається на доступному для наших клієнтів рівні.

Основні характеристики та деталі проекту

Котедж з гаражем – це мрія багатьох українців, яка дає можливість жити без міської метушні та шуму мегаполісу. Довірити проектування заміського будинку з місцем зберігання транспортного засобу важливо фахівцям, які розуміються на специфіці таких будівель. Співробітники «Архітектурного бюро А» проектують стильні котеджі з відпочинковими зонами, басейном, гаражем та іншими необхідними доповненнями з нуля.

Наша команда створює проекти котеджів, використовуючи великий досвід, знання та кваліфікацію, що дає змогу компанії реалізовувати навіть нестандартні запити клієнтів. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», ви отримуєте комплект необхідних для будівництва документів:

 • креслення з докладним технічним описом котеджу, гаража та інших споруд на території земельної ділянки;
 • поверхова схема будинку з плануванням;
 • точний проект розміщення комунікацій, електросистем, санітарних елементів.

Проектування котеджів з гаражем виконується нашими дизайнерами та інженерами з урахуванням побажань замовника до стилю, габаритів та інших параметрів. Наші співробітники з легкістю втілять вашу мрію про власний практичний заміський будинок.

Тонкощі розробки проекту

Дизайнери, проектувальники та інженери нашої компанії використовують авторські методики, передові дизайнерські та архітектурні тренди для підготовки плану заміських будинків на ділянках різних розмірів. Фахівці «Архітектурного бюро А» продумують кожну деталь для раціонального, ефективного та грамотного використання всього наявного простору, не забуваючи про безпеку майбутніх мешканців будинку.

Для проектів житлових чи нежитлових приміщень проектувальники нашої компанії готують усі необхідні документи, щоб реалізувати їх якнайшвидше. Ми надаємо професійні консультації протягом усього терміну роботи із замовником.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”: чому для розробки плану будинку з гаражем краще вибрати нашу компанію?

Діяльність нашої компанії полягає в проектуванні будівель різної поверховості з нуля. Ми надаємо недорогі послуги з розробки дизайнерських проектів із гарантією надійного результату. 

Чому вигідно співпрацювати з «Архітектурним бюро А»:

 • помірні ціни;
 • відповідність проекту чинним нормам безпеки;
 • кваліфіковані дизайнери, проектувальники та інженери, які уважно працюють над проектом;
 • допомога з вибором будівельної бригади для зведення будівлі за підготовленим планом;
 • супровід будівельних робіт на всіх етапах, контроль за дотриманням стадій затвердженого проекту котеджу.

Для консультації зв’яжіться з нами за контактним номером телефону або залиште заявку для зворотного зв’язку на сайті.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджів з гаражем : часті питання

  Проект котеджів з гаражем - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (10 голосів, у середньому 4.8 з 5)