розробимо разом з вами

Проекти будинків з газобетону 10 на 12

Проекти будинків з газобетону 10 на 12

Будинок з газобетону — це чудовий спосіб зекономити час і гроші на виконанні будівельних робіт і закупівлі додаткових матеріалів. Газобетонні блоки дешевші за цеглу. До того ж їх потрібно значно менше. Газоблоки мають ідеальну геометричну форму та легко укладаються. Такі конструкції не потребують масивного фундаменту.

Побудувати будинок з газобетону можна на стрічковій основі або палях. Це дає змогу проектувати такі котеджі на земельних ділянках з високим рівнем ґрунтових вод.

Спроектувати будинок з газобетону 10 на 12 метрів без кваліфікованих архітекторів, інженерів та проектувальників неможливо. Отримати допомогу в складанні технічних планів та ескізних креслень можна в «Архітектурному бюро А». Наша команда розробить для вас всю необхідну проектну документацію швидко та недорого. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, що допомагають нам досягати поставленої мети з мінімальними витратами.

У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений великий вибір готових проектів для будівництва котеджів різної площі, конструкції (фундаменту, стін, покрівлі) та стилю. Можна вибрати варіант із гаражем, терасою або верандою. Замовляючи проект будинку в «Архітектурному бюро А», ви отримуєте гарантію того, що всі проектні роботи будуть виконані на найвищому рівні. Ознайомитись з повним переліком наших послуг можна онлайн.

Що входить до складу проекту будинку з газобетону 10х12?

Проект будинку з газобетону включає комплекс технічних планів, ескізних та обмірювальних креслень, що дають змогу уявити, як він виглядатиме зовні та всередині. Під час проектування вказуються всі параметри майбутньої будівлі, розраховуються ціна та кількість будівельних матеріалів.

У стандартному виконанні проект будинку 10х12 метрів містить таку інформацію:

 • Кількість поверхів.
 • Тип інженерних комунікацій, вентиляційних каналів.
 • Архітектурні рішення.
 • Креслення фасадів.
 • План покрівлі.
 • Параметри дверних і віконних отворів.
 • Параметри підлоги, стін, покрівлі.
 • Варіанти оздоблення.

Від повноти та правильності складання проекту будинку залежатиме комфорт його власників. Щоб уникнути помилок і промахів, варто делегувати виконання цього завдання професіоналам.

Переваги будинку з газобетону

Будинок із газобетонних блоків – це чудова альтернатива аналогічним цегляним або дерев’яним конструкціям. Проект такого будинку відрізняється економічністю та можливістю реалізації будь-якого інженерно-технічного рішення.

Використання газобетону робить житло довговічним, здатним протистояти деструктивним впливам зовнішнього середовища. Газобетон добре пропускає повітря, забезпечуючи повноцінний повітрообмін в покрівельному просторі.

При проектуванні котеджу 10 на 12 метрів враховуються:

 • Кількість поверхів.
 • Кількість членів сім’ї.
 • Характеристики земельної ділянки (розміри та конфігурація), стан ґрунту, наявність підземних вод.
 • Тип фундаменту.
 • Наявність підвалу чи цокольного поверху.
 • Розташування та характеристики інженерних комунікацій.
 • Цільове призначення кімнат із розподілом за зонами.
 • Наявність додаткових (господарських) приміщень, гаража, майстерні, комори, котельні, вбиральні.
 • Стилістичне оформлення.

Будинок з газобетону площею 10 на 12 метрів підходить для проживання сім’ї з 4-5 осіб. Мінімальна кількість стиків і швів кладок забезпечує надійність такого житла. Воно добре зберігає тепло та протистоїть серйозним морозам, дозволяючи знизити витрати на опалення. Газобетон можна пиляти, свердлити та піддавати іншій обробці. Ця особливість матеріалу дає змогу суттєво скоротити терміни будівництва. Доступність, відмінні теплоізоляційні властивості та невисока вартість перетворили газобетон на затребуваний будівельний матеріал.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: розробка та реалізація проектів житлових будинків будь-якої складності

Якщо ви плануєте побудувати сучасний і функціональний будинок, але не знаєте, з чого почати, звертайтеся до «Архітектурного бюро А». Ми підготуємо необхідні конструкторські креслення, розробимо генплан будівлі, покрівлі та фундаменту, складемо схему прокладання та розташування елементів інженерних комунікацій, дверних і віконних отворів. Наші архітектори, дизайнери та інженери спроектують для вас комфортабельний котедж із газобетону, піноблоку або будь-якого іншого матеріалу. Значний арсенал інженерно-технічних рішень допомагає нам проектувати функціональні та сучасні будинки на всій території України.

В «Архітектурному бюро А» можна замовити готовий проект будинку. Ми внесемо до нього необхідні зміни, адаптувавши їх до побажань конкретного замовника. Якщо ви хочете здійснити свою мрію та побудувати будинок, в основі якого будуть ваші ідеї та ескізи, замовте індивідуальний проект. Команда «Архітектурного бюро А» має величезний практичний досвід у малоповерховому проектуванні. З нашою допомогою ви не тільки зекономите на будівництві, а й отримаєте міцне, надійне та енергоефективне житло.

Для консультації звертайтесь до наших співробітників за телефоном або заповніть форму для зворотного зв’язку.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з газобетону 10 на 12 : часті питання

  Проекти будинків з газобетону 10 на 12 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (11 голосів, у середньому 4.5 з 5)