розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 8х8

Проект двоповерхового будинку 8х8

Невеликі ділянки під будівництво малогабаритних котеджів сьогодні досить популярні. Багато українців віддають перевагу зведенню квадратного двоповерхового будинку з піноблоків або газобетону з розмірами 8х8. Такий будиночок допоможе власникам маленьких земельних ділянок реалізувати свою мрію про власне заміське житло, де можна комфортно проводити час подалі від зайвої метушні.

Замовити розробку дизайн-проекту котеджу площею 8 на 8 можна в “Архітектурному бюро А”. Кваліфіковані інженери та проектувальники нашої компанії з тридцятирічним досвідом допоможуть втілити в життя будь-які унікальні ідеї за невисокою вартістю.

Основні характеристики та склад проекту

Двоповерховий будинок 8х8 може бути просторим, функціональним, з комфортним плануванням. Але для цього важливо звернутися до агентства, співробітники якого досконально знають усі тонкощі зведення таких котеджів. Інженери та проектувальники “Архітектурного бюро А” ретельно продумують кожну деталь майбутнього житла: від загального планування до розташування систем комунікацій.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте гарантії того, що готовий проект котеджу 8 на 8 відповідатиме стандартам безпеки. Створюючи дизайн-проекти «під ключ», ми надаємо клієнтам усі необхідні документи:

 • архітектурний план із описом усіх основних елементів майбутнього приватного будиночка;
 • креслення з описом конструктивних особливостей котеджу 8х8;
 • деталізована схема проведення електрики, опалення, водопостачання та інших комунікацій.

Документи узгоджуються із замовником перед початком будівельних робіт.

Нюанси проектування

Співробітники нашого бюро надають професійні послуги з розробки з нуля проектів двоповерхових будинків 8 на 8. Інженери та проектувальники враховують усі нюанси проектування таких невеликих котеджів, щоб уникнути можливих складнощів у процесі експлуатації будівлі. Ми ретельно продумуємо інтер’єр житлового простору, майбутнє планування кімнат, розташування комунікацій, санвузлів, щоб замовник отримав затишний і довговічний будинок для постійного чи тимчасового проживання.

Команда “Архітектурного бюро А” використовує власні авторські розробки та сучасні дизайнерські рішення, щоб наші клієнти були задоволені результатом.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Проектування 2-поверхового будинку 8х8 – це процес, що вимагає належної уваги до всіх деталей. В “Архітектурному бюро А” працюють провідні фахівці з глибокими знаннями в сфері будівництва будівель з піноблоків або газобетону.

Переваги нашої компанії:

 • деталізовані консультації менеджерів щодо всіх нюансів співробітництва;
 • низькі ціни на послуги;
 • допомога з вибором будівельної компанії, що реалізує будь-які поставлені замовником цілі;
 • супровід будівництва на кожному етапі;
 • надання повного пакету документації за проектом двоповерхового будиночка.

Замислюєтесь про будівництво власного будинку в Україні? Довіртеся нашій кваліфікованій команді. Ми створимо проект котеджу, в якому пануватимуть затишок і теплота.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 8х8 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 8х8 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.7 з 5)