розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 11х12

Проект двоповерхового будинку 11х12

Побудувати двоповерховий будинок розміром 11х12 можна практично на будь-якій земельній ділянці. Для будинків такого розміру характерно безліч вільного простору, функціональність, можливість реалізації різного планування з урахуванням вимог власника землі.

Спроектувати двоповерхові котеджі можуть фахівці, які детально розуміються на нюансах будівництва цих будівель. Інженери та проектувальники “Архітектурного бюро А” надають послуги зі створення з нуля планів будинків 11х12 за доступною вартістю. У нашому штаті працюють кваліфіковані співробітники, які можуть впоратися із завданнями будь-якої складності.

Основні характеристики та склад проекту

Двоповерхові котеджі 11х12 популярні серед багатьох замовників, які хочуть мати будинок зі зручним плануванням і великою площею. У будинках такого розміру кімнати можуть бути просторими, функціональними, наповненими світлом і теплом.

План двоповерхового будинку 11 на 12 підійде для будівництва житла для постійного або сезонного проживання. “Архітектурне бюро А” займається розробкою повного пакета необхідних документів, які будуть потрібні для будівництва котеджу. Йдеться про:

 • архітектурний проект з докладним технічним описом (планом фундаменту, житлових поверхів, конструкції мансарди та даху, покрівлі, а також у розрізі);
 • план конструкції;
 • проект внутрішньобудинкових санітарних систем;
 • схему майбутньої електросистеми.

Документи обов’язково узгоджуються із клієнтом, що підтверджує гнучкість умов співпраці з нашим агентством.

Тонкощі проектування

Наша компанія надає послуги з якісного проектування 2-поверхових будинків площею 11х12. Інженери та дизайнери-проектувальники з великим досвідом роботи швидко підготують індивідуальний план проекту з огляду на вимоги замовника, а також особливості планування таких будівель.

Співробітники “Архітектурного бюро А” ретельно продумують розташування кімнат, санітарних вузлів і систем комунікацій. Якщо ви замовите проектування будинку на 2 поверхи площею 11х12, ми надамо вам детальний і грамотний план будівництва “під ключ”. Ми проектуємо будинки такого розміру відповідно до всіх чинних норм і стандартів безпеки.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Проектування двоповерхового будинку 11х12 потребує уважного ставлення до деталей, тому замовити послуги варто лише у професіоналів. Кваліфіковані проектувальники та інженери нашої компанії створюють плани житлових будівель, які точно відповідають запитам майбутніх власників.

Чому з “Архітектурним бюро А” вигідно співпрацювати:

 • лояльні ціни;
 • висока деталізація проекту кожного будинку;
 • відповідність майбутньої споруди стандартам;
 • авторські напрацювання для створення унікальних проектів котеджів;
 • супровід будівництва на кожній стадії в Україні;
 • підготовка всіх необхідних документів щодо проекту;

Звертаючись до компанії “Архітектурне бюро А”, ви можете не думати про необхідність пошуку будівельної бригади для зведення будиночка. Наші співробітники надають комплексні послуги, зокрема допомогу з вибором забудовника, який втілить проект будинку 11 на 12 у життя.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 11х12 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 11х12 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.3 з 5)