розробимо разом з вами

Проект двоповерхового котеджу

Проект двоповерхового котеджу

Двоповерховий заміський котедж із великим садом, зоною барбекю, басейном і гаражем – мрія багатьох мешканців України. Сьогодні українці часто обирають будинки з 2 поверхами, оскільки вони більш місткі, просторі, функціональні. У двоповерхових котеджах можна легко зонувати простір, відокремлюючи загальну зону від особистого простору.

Замовити проектування двоповерхового котеджу за низькою ціною можна в «Архітектурному бюро А». Кваліфіковані проектувальники та інженери реалізовують навіть найнестандартніші ідеї на земельних ділянках різної площі. Співробітники нашої компанії знають специфіку проектування будинків на 2 поверхи, використовують авторські методики, інноваційні інженерні технології для реалізації будь-якої ідеї клієнта.

Основні характеристики та склад проекту

Двоповерховий котедж з гаражем – втілення мрії багатьох українців, які хочуть мати власний будинок подалі від міського шуму. Такі житлові будинки комфортні та дають змогу дизайнерам створювати затишну атмосферу без жодних обмежень. Інженери та проектувальники «Архітектурного бюро А» розробляють дизайн-проекти з урахуванням запитів замовників, європейських стандартів і норм безпеки житлових будівель, встановлених на законодавчому рівні.

Усі розроблювані нашою компанією плани двоповерхових будинків супроводжуються такою документацією:

 • докладні креслення всієї будівлі, зокрема кожного елемента з технічним описом конструкції;
 • детальний план будинку із плануванням усіх його поверхів;
 • схема встановлення комунікації, електричної системи.

Ці документи узгоджуються з клієнтом та контролюючими службами, що дає змогу власнику землі негайно приступити до будівництва котеджу на 2 поверхи з гаражем.

Нюанси проектування

Заміські двоповерхові будинки з гаражем надають широкий простір фантазії проектувальникам, тому співробітники «Архітектурного бюро А» легко створюють плани стильних, зручних і функціональних котеджів. Наші дизайнери та інженери використовують інноваційні інженерні технології, актуальні архітектурні тенденції для втілення нестандартних ідей замовників.

Звертаючись до нашої компанії, клієнти отримують практичний, продуманий до дрібниць і модний житловий простір.

Співробітники «Архітектурного бюро А» розроблять план будинку з гаражем, в якому буде враховано вимоги замовника, а також раціонально використано вільний простір, і все це за невисокою вартістю.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”: чому для проектування двоповерхового котеджу потрібно обрати нашу компанію?

Спеціалізація нашої компанії – створення проектів житлових і нежитлових будівель з нуля. Пропонуємо професійні послуги з проектування котеджів, лазень, санітарних будівель, а також інших об’єктів. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», ви отримуєте такі переваги:

 • гарантії відповідності будинку європейським стандартам і нормам безпеки;
 • розробка проекту з використанням передових технічних рішень, архітектурних тенденцій;
 • допомога з вибором будівельної компанії, яка зможе втілити план у життя;
 • супровід будівництва заміського будинку на кожному етапі.

Для консультації зв’яжіться з нами через e-mail, за телефоном чи в соцмережах. Гарантуємо оперативну розробку плану двоповерхового котеджу з плануванням «під ключ» з урахуванням ваших побажань.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового котеджу : часті питання

  Проект двоповерхового котеджу - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (9 голосів, у середньому 4.7 з 5)