розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку з терасою

Проект двоповерхового будинку з терасою

Зараз багато хто замислюється над будівництвом двоповерхового будинку з верандою. Такий тип житла вважається еталоном комфорту, зручності та практичності. Відпочинок на терасі допоможе забути про міську метушню, шум автомобільних доріг та інші повсякденні проблеми.

Щоб отримати функціональний 2-поверховий будинок, в якому буде продумана кожна деталь, рекомендуємо замовити схему будівництва котеджу. “Архітектурне бюро А” надає послуги зі створення дизайн-проектів двоповерхових будинків з терасою за невисокою вартістю.

Базові проектні характеристики та склад

Двоповерховий будиночок з верандою – це чудова концепція житла, що набирає популярності в Україні. Для майбутніх мешканців важливо, щоб такий будинок мав достатньо вільного простору, зокрема місця для відпочинку на свіжому повітрі. Це цілком можливо, адже двоповерхові будинки з терасою можуть дозволити собі люди різного достатку.

Проекти такого житла – це найкраще рішення для зведення заміського котеджу для постійного чи сезонного проживання. Вагомі переваги будиночків з верандою:

 • довговічність;
 • просторість;
 • економічність;
 • неповторний дизайн.

“Архітектурне бюро А” займається розробкою проектів 2-поверхових будиночків з терасою в затверджені терміни. Наші кваліфіковані інженери надають повний пакет документів для майбутнього будівництва: від архітектурних креслень з детальним описом усіх конструктивних нюансів будівлі до особливостей електрики, опалення, водопостачання та інших комунікацій.

Нюанси проектування

Проекти невеликих будиночків з верандою на 2 поверхи мають свої плюси та особливості. Співробітники “Архітектурного бюро А” сформують максимально затишне планування, яке суттєво підвищить функціональність котеджу завдяки правильному розташуванню кімнат, усуненню наскрізних зон, наявності веранди. За допомогою тераси можна збільшити корисний простір, наповнивши його затишком.

Вибір такого котеджу дає змогу власникам земельної ділянки отримати чудовий будинок для постійного чи сезонного проживання. Наші кваліфіковані проектувальники та інженери знаються на всіх тонкощах складання проектів, дотримуючись у роботі стандартів безпеки, щоб кожен клієнт отримав те, на що він розраховує.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

“Архітектурне бюро А” надає комплексні послуги зі створення планів зведення двоповерхових будинків з верандою, а також подальшого їхнього супроводу.

Чому до нас слід звернутися:

 • низькі ціни проектів різного рівня складності;
 • гарантована якість послуг з урахуванням сучасних будівельних тенденцій;
 • впровадження точних технічних рішень;
 • використання авторських розробок наших працівників;
 • супровід будівництва на всіх етапах;
 • підготовка повного пакета документації;
 • допомога у виборі досвідченого забудовника в Україні.

Звертайтеся до “Архітектурного бюро А” для професійного проектування двоповерхового котеджу. Ми надамо консультацію щодо умов співробітництва за телефоном, електронною поштою або в соцмережах.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку з терасою : часті питання

  Проект двоповерхового будинку з терасою - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.9 з 5)