розробимо разом з вами

Індивідуальний проект будинку

Індивідуальний проект у Полтаві

Будь-яке будівництво спочатку передбачає проєктування. Незалежно від типу будівлі (великий котедж за містом, маленький дачний будиночок, міська багатоповерхівка), перед стартом будівельних робіт задуми замовника та його побажання втілюють на папері. Індивідуальний проект будинку дозволяє не тільки отримати уявлення про зовнішній вигляд споруди, але й забезпечує можливість точного розрахунку підсумкової вартості майбутнього об’єкта.

Замовити індивідуальний проект будинку, щоб гарантовано отримати результат у чітко визначений термін, – єдине правильне рішення. Тільки професіонали здатні врахувати безліч деталей та нюансів, які пересічним людям здаються не дуже важливими. Неправильне планування з найменшими помилками може призвести до неприємних наслідків. І врешті-решт власникам все одно доводиться звертатися до фахівців. Тільки коштує виправлення недоліків на порядок дорожче, ніж від початку грамотний проект та будівництво за ним.

Що потрібно озвучити фахівцям перед початком роботи над проєктом?

Уявляючи майбутній будинок, потенційний власник має визначитись із деякими моментами. Замовнику необхідно відповісти на такі запитання:

Для чого призначений будинок?

Це може бути дача для літнього проживання або постійне житло.

Скільки людей проживатиме в будівлі?

Зважати потрібно не лише на членів сім’ї, а й на можливих гостей, які відвідуватимуть господарів наїздами.

Які додаткові споруди потрібні ділянці?

Слід оцінити необхідність гаража, лазні, будівель для утримання домашніх тварин та ін.

Чи передбачається облаштування водойми, буріння свердловини на ділянці?

Це важливо для правильного розрахунку габаритів будинку та його розташування.

Який спосіб життя є оптимальним для всієї родини?

Наприклад, любителі відпочинку на свіжому повітрі вважають за краще мати спокійну та закриту від сторонніх зону у дворі, тому будинок краще розташовувати або на початку ділянки, або «відсунути» його вглиб, звільнивши максимум місця для доглянутого ландшафту.

Важливо розуміти!

У багатьох випадках проектування індивідуальних проєктів будинків включає геодезичні дослідження, вивчення особливостей ділянки (наприклад, нахил). Маючи такі дані, проєктувальники вносять потрібні корективи. На жаль, готові проекти цього аспекту не враховують, хоча їх купівля у багатьох випадках виправдовує себе.

На основі отриманих під час досліджень даних розробляють генеральний план ділянки, що забезпечує суттєву економію часу та грошей.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Індивідуальні проєкти заміських будинків: етапи створення

Після детального вивчення ділянки починається безпосередня розробка проекту будинку. Фахівці вже добре знають параметри майбутньої будови та її розташування. Далі у чітко встановленому порядку створюються:

01
Ескізний проект

Креслення з планом забудови, у тому числі покрівлі, поверховості, зовнішнього вигляду фасаду, поздовжнього та поперечного розрізу будівлі (вже на цьому етапі підбирають матеріали, визначають конструктивні особливості всіх складових);

02
Робочий проект

Сюди входить архітектурний проєкт індивідуального житлового будинку з детальним промальовуванням розташування всіх внутрішніх приміщень та зазначенням розташування вікон та дверей, розрахунок товщини стін, розмірів віконних отворів, нахилу даху

03
Інженерно-технічний проект

Проводиться планування каналізаційної системи, водопроводу, вентиляції, опалення та кондиціювання, електропроводки;

04
Дизайн-проект

Передбачає визначення кольорової гами всіх елементів (від фасадів до даху та стін), також продумуються стилістичне оформлення кімнат і розташування меблів.

Кому довірити проектування будинку?

Відразу зазначимо, що професійний проект передбачає участь у реалізації досвідчених фахівців. Тому, замовляючи проектування, орієнтуйтесь на компанії, які готові забезпечити будівництво вашого житла «під ключ».
Архітектурне бюро А понад 28 років допомагає клієнтам отримати якісні, функціональні та довговічні будинки. Усі етапи робіт контролює кваліфікований архітектор. Супроводжуємо проєкти з етапу планування до здачі готового об’єкта. Забезпечуємо оптимальне співвідношення якості та вартості.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Індивідуальний проект будинку : часті питання

  Індивідуальний проект будинку - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (18 голосів, у середньому 4.7 з 5)