розробимо разом з вами

Проект офісу

Проект офісу

Сучасний та функціональний дизайн офісного інтер’єру – це не лише запорука ефективної роботи співробітників, а й спосіб продемонструвати цінності та філософію компанії, підвищити лояльність потенційних клієнтів, партнерів, інвесторів тощо. Професійно спроектований дизайн офісу – це одна з найголовніших умов успішного функціонування компанії, від якої залежатиме перше враження про неї. Саме тому до проектуванняофісного приміщення варто поставитися з особливою відповідальністю.

Якщо ви хочете позбавитися від зайвого клопоту, мінімізувати помилки, зекономити час і гроші, варто довірити цю справу професіоналам. Замовивши проект офісу в «Архітектурному бюро А», ви отримаєте ексклюзивний дизайн за привабливою ціною. Ми допоможемо зробити ваш бізнес ефективнішим і вивести його на якісно новий рівень.

Архітектурне проектування офісу: етапи та компоненти

Створення проекту офісного приміщення передбачає реалізацію низки послідовних етапів, зокрема це:

 • Розробка технічного завдання. На цьому етапі визначається цільове призначення кожної кімнати. У разі потреби приймається рішення про перепланування приміщення, монтаж або знесення стін/перегородок. Водночас обов’язково враховуються чинні нормативи та стандарти. У процесі архітектурного проектування виділяються такі зони: робочий простір, вхідна група офісу, ресепшн, кімнати для переговорів (конференц-зали), кабінет керівника, службові кімнати, технічні приміщення.
 • Проектування інженерних комунікацій. На цьому етапі визначається розташування всіх інженерних систем: опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та каналізації. Не варто забувати про елементи телекомунікації та систему безпеки. Продумане розташування інженерних систем суттєво підвищує продуктивність роботи персоналу та комфорт гостей.
 • Підготовка дизайнерського проекту. Інтер’єр офісу має бути максимально презентабельним і зручним як для співробітників, так і для відвідувачів. Він повинен повністю відображати корпоративний стиль компанії. Робочий простір має облаштовуватися з урахуванням основних принципів ергономіки: безпеки, функціональності, естетики та здоров’я співробітників, а також створювати робочу атмосферу, не пригнічувати та не вганяти в депресію. Потрібно зробити так, щоб елементи декору не відволікали від роботи, а дозволяли робітникам почуватися комфортно.

В процесі архітектурного планування офісу необхідно ретельно все продумати. Це дасть змогу уникнути складнощів і незручностей надалі. Форс-мажорні ситуації, звісно, можливі, але за умов професійного підходу вони трапляються значно рідше.

Особливості проектування офісу

Кожна фірма бажає позитивно позиціонувати себе на ринку. Сучасний дизайн офісу з добре продуманим інтер’єром додає компанії цінності, підвищує впізнаваність бренду та лояльність клієнтів.

У процесі розробки проекту офісу потрібно врахувати безліч деталей, серед яких є такі:

 • Архітектурабудівлі, кількість поверхів. Розробка проекту офісу включає складання обмірювального креслення, в якому враховується площа кожної кімнати в кв. м, наявність інженерних комунікацій тощо. Це необхідно для правильного зонування офісного простору та побудови логічних комунікацій між окремими відділами, службами та підрозділами.
 • Кількість співробітників. Планування робочих місць в офісі допомагає покращити роботу в колективі, суттєво збільшити продуктивність праці, зробити робочий простір більш зручним і комфортним.
 • Тип планування. Залежно від специфіки бізнесу це може бути класичний кабінетний тип, Open Space, планування з виділенням вхідної зони, змішаний тип.
 • Дизайн. Залежить від напрямку діяльності компанії, її позиціонування на ринку, вподобань керівника. Наприклад, для організацій, які працюють в сфері IT-технологій, актуальні стилі мінімалізм, модерн, лофт, ар-деко. Це ідеальні варіанти для молодих керівників, які стежать за модою, віддають перевагу динаміці та рішучим діям. Зрілі та досвідчені керівники цінують презентабельну класику. Зазвичай вони вибирають дорогіта водночас якісні оздоблювальні матеріали.
 • Підбір меблів і систем зберігання. Для того щоб співробітники та гості офісу відчували себе максимально комфортно, потрібно ретельно продумати конструкцію та взаємне розташування меблів. Місця для сидіння повинні мати регульовану висоту та кут нахилу спинки. Площа столів має бути достатньою для розміщення техніки, паперів, канцелярії. Для зберігання одягу та особистих речей працівників варто використовувати закриті шафи.

Вдало виражена ідеологія компанії сприяє підвищенню мотивації співробітників, служить чудовою рекламою для клієнтів, партнерів і потенційних претендентів на роботу. Дуже важливо, щоб люди, які половину свого життя проводять в офісі, ототожнювали себе з компанією, її цілями та почували себе на робочому місці як вдома. Тільки тоді вони зможуть працювати з повною самовіддачею та максимальною ефективністю.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

Для правильного проектування офісного інтер’єру важливо дотримуватися принципів ергономіки та функціональності. Впоратися з цим завданням, не маючи спеціальних знань і навичок, неможливо. Саме тому необхідно звернутися за допомогою до професіоналів. Ви можете замовити проект офісу під ключ в “Архітектурному бюро А”.

В нашій студії працюють досвідчені фахівці, здатні органічно поєднувати сучасні архітектурні та стильові рішення. Ми створимо для вас стильний і функціональний проект офісу, який продемонструє конкурентні переваги вашої компанії.

Наші експерти працюють у різних напрямках і здатні успішно реалізувати проекти будь-якої складності. Ми гарантуємо виконання робіт у вказані терміни відповідно до всіх нормативних вимог. Завдяки «Архітектурному бюро А» ви отримаєте проект офісу, в якому враховані передові будівельні технології, дотримані всі норми та вимоги безпеки.

Вартість проекту залежатиме від складності виконуваних робіт, площі офісу, витрат на підготовку проектних документів і побажань замовника. Для консультації зверніться до наших менеджерів. Для цього зателефонуйте за вказаним номером телефону або заповніть форму для зворотного зв’язку. Наші менеджери уважно розглянуть ваші побажання та зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб обговорити деталі співпраці.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект офісу : часті питання

  Проект офісу - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.3 з 5)