розробимо разом з вами

Проекти одноповерхових будинків 7 на 8

Проекти одноповерхових будинків 7 на 8

Проект будинку 7 на 8 метрів дає змогу побудувати комфортне житло з просторими кімнатами, санвузлом та господарськими приміщеннями навіть в умовах обмеженого простору. Котедж такого формату може використовуватися як для постійного проживання, так і для сезонного відпочинку. Це вдале рішення для власників невеликих земельних ділянок, які бажають придбати затишний і водночас функціональний будинок.

Навіть з огляду на компактні розміри одноповерхового будинку розміром 7х8, він може стати повноцінним житлом з усіма зручностями для сім’ї з 2-4 осіб. Це максимально економічний будинок для низькобюджетного будівництва.

Одноповерховий будинок розміром 7 на 8 – це найкраща інвестиція в нерухомість. У разі продажу такий актив завжди матиме високу ринкову вартість.

Замовити стильний і функціональний проект будинку можна в «Архітектурному бюро А». Завдяки нам ви зможете зекономити час і гроші, а головне, позбутися турбот, що незмінно виникають на різних стадіях реалізації проекту. Нам вдалося зібрати команду кваліфікованих архітекторів, інженерів, проектувальників і дизайнерів, які створять для вас просторе та функціональне житло. Ми зробимо так, щоб кожен квадратний метр площі працював на вашу користь.

Проект одноповерхового будинку 7 на 8: базові складові

Планування будинку 7 на 8 метрів включає такі приміщення:

 • Спальні. В будинку з розмірами 7х8 метрів їх може бути 2 або 3. Спальні варто розташувати подалі від центрального входу та технічних приміщень. Розмір кімнати повинен бути таким, щоб ви могли не тільки користуватися меблями (висувати ящики, відчиняти дверцята шафи, пересувати стільці і т.д.), а й вільно пересуватися  кімнатою.
 • Кухня. На етапі проектування котеджу потрібно відразу продумати розміщення кухонних меблів та обладнання. Це може бути лінійна кухня (зони приготування їжі, миття та зберігання розташовані вздовж однієї стіни), лінійна кухня з островом (присутня додаткова робоча поверхня на острові), Г-подібна кухня (одна із зон розташована вздовж стіни під кутом 90°С).
 • Вітальня. Розташовується в центральній частині будинку. Поруч з вітальнею може розташовуватися їдальня, кухня та інші приміщення загального користування. Розмір вітальні залежить від кількості людей, які проживають у будинку, їх стилю та способу життя.
 • Санвузол. Розмір ванної кімнати залежить від того, які сантехнічні прилади в ній будуть. Це можуть бути туалет (пісуар, біде), раковина, ванна (душова кабіна). Додатково варто продумати місце для пральної машини, а також шафок для зберігання ванного приладдя.
 • Тамбур (передпокій). Без тамбуру в приватному будинку не обійтися. Він нормалізує температуру повітря, запобігаючи проникненню холоду з вулиці до будинку. З якісними вхідними дверима тамбур можна не робити. З тамбуру зазвичай починається коридор, що веде до основних кімнат.

Використовуючи нестандартні архітектурні рішення можна компенсувати дефіцит вільної площі. Зробити це можна за допомогою просторої тераси, панорамних вікон, облаштування цокольного поверху. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», ви отримаєте якісний проект будинку, створений за всіма канонами сучасної архітектури. Наша команда візьме на себе повний комплекс робіт – від створення концепції будинку до декорування та ландшафтного дизайну.

Проектування одноповерхового будинку 7х8 метрів: що варто врахувати?

При складанні проекту одноповерхового будинку з габаритами 7 на 8 метрів враховується безліч параметрів, зокрема:

 • Особливості земельної ділянки. Технологія будівництва вибирається лише після проведення інженерно-геологічної оцінки ділянки. Це зумовлено тим, що характеристики ґрунту, наявність підземних вод та інші нюанси можуть обмежити можливості забудови.
 • Матеріали. Одноповерховий будинок з розмірами 7х8 метрів може бути побудований практично з будь-яких стінових матеріалів. Вибір матеріалу залежить від бюджету проекту, особливостей конструкції майбутнього будинку, кліматичних умов регіону та основного архітектурного стилю.
 • Кімнати та їх розташування. Визначити призначення кожної кімнати потрібно на етапі розробки проектного плану. До того ж важливо враховувати як поточні, так і майбутні потреби.
 • Місце встановлення систем вентиляції, холодного та гарячого водопостачання, каналізації та опалення.
 • Особливості ландшафтного дизайну. Прилеглу до будинку територію можна облагородити за допомогою клумб, зелених насаджень, невеликих фонтанів і штучних водойм.

Якщо ви хочете побудувати зручний, стильний і функціональний будинок, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Ми підготуємо необхідну проектно-кошторисну документацію, візьмемо на себе всі оздоблювальні роботи, закупівлю обладнання, вибір меблів та оформлення інтер’єру. Наша команда працює чітко та послідовно, виконуючи всі поставлені завдання. За підсумками ви отримаєте стильний і функціональний одно- або двоповерховий будинок для життя. Ціна проекту залежить від його складності.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому варто довірити розробку проекту будинку професіоналам?

Будинок – це місце, в якому можна сховатися від шуму та метушні зовнішнього світу. Досягти цього допоможе продумане планування. Команда «Архітектурного бюро А» спроектує для вас будинок, в якому ви зможете відпочити та провести час з рідними. Можна вибрати готовий проект будинку з нашого каталогу або замовити індивідуальний “під ключ”. За підсумками ви отримуєте повністю готову будівлю, в якій одразу можна жити. Вам не потрібно буде проводити ремонт або підключати комунікації. «Архітектурне бюро А» гарантує високу якість результату, довговічність та своєчасне виконання всіх завдань.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг: від створення концепції будинку до ландшафтного дизайну. Величезний арсенал інноваційних рішень та технологій дозволяє нам створювати функціональні та стильні будинки на всій території України.Співробітники «Архітектурного бюро А» підготують необхідну проектну документацію: технічні плани, креслення та ескізи, що допомагають раціонально використати наявний простір.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти одноповерхових будинків 7 на 8 : часті питання

  Проекти одноповерхових будинків 7 на 8 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (18 голосів, у середньому 4.4 з 5)