розробимо разом з вами

Проект будинку

Проект будинку у Полтаві

Це справа підвищеної відповідальності. Майбутні домовласники не завжди готові висунути чіткі вимоги. Вони хочуть дім мрії і готові сплатити за послуги професіоналів, аби мрію втілити в життя. Це єдино правильний підхід – ніхто, крім висококваліфікованого архітектора, не зможе передбачити респектабельний зовнішній вигляд і повноцінне, функціональне наповнення житлових будинків.

Архітектурне бюро А гарантує: підхід офісних клерків виключений. Взаємини з клієнтами передбачають спільну творчість із подальшою реалізацією ідеї на 100%.

Проектування будинків

Більшість людей впевнені: коли потрібний проект будинку, ціна – це не найголовніше. Адже кожен господар має особисті потреби, а ділянки характеризуються своїми, індивідуальними умовами. І їх треба враховувати обов’язково. Тому будь-який типовий проєкт сучасного житла у процесі видозмінюється – додаються нетипові приміщення, первісна ідея доповнюється нестандартними архітектурними рішеннями. А це означає, що проектування приватних будинків – робота, яку найкраще виконувати з нуля.

Доопрацювання готового проекту чи індивідуальний підхід?

Індивідуальний проєкт передбачає:

 • втілення побажань замовника;
 • точний розрахунок кількості поверхів;
 • наявність чи відсутність мансардного поверху;
 • відповідність площі до кількості мешканців;
 • наявність підвалу або цокольного поверху;
 • індивідуальні рішення дизайну;
 • енергоефективність будинку.

Досвідчені фахівці, які здійснюють архітектурне проєктування житлових будинків, в обов’язковому порядку знаходять найвигідніше розташування будівлі на ділянці. Вони ж визначають, куди мають виходити вікна та двері для того, щоб згодом у будинку було комфортно жити. Узгоджується і можливість використання альтернативної енергетики в майбутньому – якщо це питання актуальне для господарів, спочатку проектується стійкий та зручний для сонячної електростанції дах. Навіть сучасні, полегшені фотомодулі мають суттєву вагу, і хисткі покрівлі їх не витримують.

У багатьох випадках люди обирають типові проекти – вони також мають переваги. Проектування малоповерхових будинків, як і багатоповерхових, «за стандартом» коштує набагато дешевше. Крім того, в цьому випадку можна розраховувати на будівництво в найкоротший термін. Але потрібно розуміти, що типовий проект – щось усереднене, те, що може підійти багатьом. Доопрацювати та змінити його не завжди можливо. Тому, якщо потрібне певне розташування вікон, або нестандартна покрівля, слід замовляти індивідуальне проєктування будинків.

Одноповерхівки та багатоповерхівки

Гарантія якості від Архітектурного бюро А

Замовляючи проектування одноповерхових будинків, наші клієнти можуть розраховувати на сучасний та креативний підхід. Досвідчені архітектори створюють будівлі в різних стилях. У команді – талановиті дизайнери, інженери та візуалізатори. Для кожного члена колективу визначено певну область робіт. Тому документ, який ви отримаєте в результаті злагодженої діяльності, враховуватиме всі нюанси – навіть ті, про які замовники не здогадуються.

Вартість роботи залежить від складності, але не перевищує середній сегмент. Якщо ж спроєктувати потрібно багатоповерховий будинок, ми гарантуємо документ із такими розділами:

 • схематичне зображення ділянки та нанесений на схему об’єкт;
 • демонстрація планування всіх без винятку поверхів;
 • креслення кроквяних систем та покрівлі;
 • пояснення до кожного пункту.

Чому компанія АБА?

Допоможемо підібрати будматеріали, укласти договори з підрядниками, готовими відповідати за кожен етап роботи. Усі процеси зведення будівель здійснюються під жорстким керівництвом спеціаліста бюро. Немає питань, які неможливо вирішити у процесі обговорення та узгодження.

А якщо вам важливо заощадити час та побудувати будинок у стислий термін – надамо широкий вибір готових проектів. Клієнтам, які звертаються нам не вперше.

Робимо знижку 20% на наступний проект.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку : часті питання

  Проект будинку - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.5 з 5)