розробимо разом з вами

Проекти будинків з підвалом

Проекти будинків з підвалом

Недаремно зараз популярні серед власників приватних секторів одноповерхові житлові будинки з підвалом. Обладнати підвал простіше, ніж звести 1 поверх. Головною перевагою планування будинку з підвалом є додаткова площа, яку використовують за різним призначенням. Одні роблять підземний ярус житловим приміщенням, а інші використовують як підвал. У будь-якому разі це вільний простір для технічних потреб при правильному плануванні.

Основні характеристики та склад проекту будинку з підвалом

Не всі знають, що в житловому будинку з підвалом простіше підтримувати комфортний рівень температури. Повітря, прогріваючись, йде вгору, утеплюючи 1 поверх споруди. Одноповерхові будинки з підземним льохом більш стійко переносять сейсмічні дії, ніж звичайні. У план обов’язково вноситься майбутнє призначення підвалу та опрацьовуються деталі планування підвального приміщення.
Що можна організувати в підвалі будинку:

 • винний льох;
 • котельню;
 • пральню;
 • зону відпочинку;
 • вузол водопостачання.

Деякі власники 1-поверхових житлових будинків із підвалом розташовують на цокольному поверсі сауну чи басейн. При плануванні навантаження розподіляється прямо на ґрунт, а не на перекриття. Якщо від початку немає ідей для облаштування додаткового житлового ярусу, нижній рівень під 1 поверхом законсервують.
Перед ухваленням остаточного рішення щодо планування проектувальники намагаються врахувати всі можливі потреби мешканців у майбутньому. З цією ж метою підводять додаткові комунікації, вказуючи їх у проекті з льохом.

Особливості та нюанси, що враховуються при проектуванні

Проектувальники під час планування будинків із підземним приміщенням обов’язково враховують момент дефіциту природного освітлення 1 або нульового поверху з житловим підвалом. Для усунення цього аспекту в проект будинку вносять додаткові потужні світильники, що впливає на підсумкову вартість проекту. Економити на гідро- та теплоізоляції не можна – професіонали про це знають і роблять у плані відповідні позначки. Коли підвал 1-поверхового житлового будинку вологий, доведеться обладнати посилену вентиляцію.
У правильних одноповерхових будинках з льохом здебільшого застосовується пінобетон. Тоді ці приміщення під землею можуть використовуватись навіть як житлові кімнати. З метою спростити план і подальші роботи зазвичай вибирають стрічкову або монолітну основу. Це додає надійності проекту. Планування 1-поверхового будинку з підвалом можна робити однаковим на кожному ярусі, але це не так важливо.
Ухвалення остаточного рішення завжди за замовником. Інженери та проектувальники обов’язково радиться з клієнтом під час створення проекту будинку. Щоб знизити вартість плану та зведення житлового будинку з льохом, бажано вибирати рівну місцевість без схилів.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Плюси співпраці з «Архітектурним бюро А»

«Архітектурне бюро А» надає якісні послуги з проектування та планування житлових одноповерхових будинків з підвалом в Україні. В переліку спроектованих і зданих проектів нашої компанії є багато різних одноповерхових будинків із льохом. Розробка планування не забере багато часу, коли за справу беруться наші кваліфіковані співробітники: інженери та проектувальники. Перш ніж замовити проект, ознайомтеся з портфоліо, а потім зв’яжіться з менеджером нашого архітектурного бюро та уточніть вартість. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на комплексну допомогу та підтримку у створенні оптимального плану житлового об’єкта.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з підвалом : часті питання

  Проекти будинків з підвалом - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (9 голосів, у середньому 4.8 з 5)