розробимо разом з вами

Проект будинку з гаражем

Проект будинку з гаражем у Полтаві

Архітектурне бюро А створює унікальні проекти будинку з гаражем, у яких передбачені комфортабельність, функціональність та зовнішня привабливість споруд. Наші клієнти мають можливість безпосередньо брати участь в облаштуванні житла, обирати архітектурні рішення, акцентувати на особливостях планування та прокладання важливих комунікацій. Багато сучасних сімей мають один або кілька автомобілів – і це також враховується в процесі створення проєкту.

Місце для стоянки машини має бути безпечним, зручним для водія. Спеціально обладнане внутрішнє паркувальне місце позбавляє хвилювань за цілісність автомобіля – транспорт захищений від викрадачів та злодіїв. У портфелі компанії АБА є оригінальні готові проекти будівель з гаражем під одним дахом. Але якщо вас цікавить ексклюзив – спеціалісти розроблять креслення, що здивують своєю неординарністю.

Проекти одноповерхових будинків з гаражем: у чому їх особливості?

В принципі, «вбудований» гараж – гарне рішення як для одноповерхового будинку або котеджу, так і для більш масивної будівлі на кілька поверхів. Крім комфортної посадки та висадки пасажирів, інтегрований гараж дає ще масу переваг:

 • додає естетичності;
 • дозволяє заощаджувати площу ділянки;
 • дає доступ до машини без потреби виходити надвір;
 • забезпечує простіше і дешевше прокладання комунікацій;
 • не потрібно погоджувати проведення комунікацій з компетентними органами;
 • навіть неопалюване внутрішнє паркування прогрівається за рахунок тепла, що йде від будинку.

Проєкт будинку з гаражем у цоколі є актуальним і тому, що не потрібно окремо підбирати матеріали для будівництва приміщення під авто. Найчастіше використовують ті самі матеріали, які закуповують для будівництва самого будинку.

А от будинок з прибудовою для машини – це місце з спеціальним екстер’єром. Тому всі проекти двоповерхових будинків з гаражем, як і одноповерхових, передбачають унікальний дизайн. Багато власників підкреслюють неординарність подібного житла незвичайними меблями, отримуючи дійсно вражаючі результати.

Гараж-прибудова – це гарантоване зниження витрат на встановлення систем вентиляції. Звукоізоляцію в таких будівлях також можна забезпечити з мінімальними збитками для бюджету.

Проектування будинку з гаражем: основні етапи

Першим і важливим кроком у співпраці з клієнтом є консультація з представником компанії або архітектором. На цьому етапі сторони підписують договір, зобов’язуючись виконувати кожен його пункт. Наступні етапи виглядають так:

 • складання технічного завдання з урахуванням всіх побажань замовника (ТЗ також включає: ескіз фасаду, опис усіх конструктивних елементів будівлі, вимоги до планування, перелік техніко-економічних показників об’єкта);
 • розробка ескізного проєкту – на цьому етапі в роботу включається візуалізатор, деталі узгоджуються з клієнтом, вносяться правки (даний проект містить план поверхів, ескіз у форматі 3D, креслення фасадних конструкцій, зображення об’єкта у розрізі);
 • створення робочого проекту, у якому у вигляді креслень представлені вузли з’єднань, комунікаційні схеми та інші подробиці відтворення спроєктованого будинку.

Навіть типові проекти двоповерхових будинків із гаражем переважно розробляються з особливою увагою до показників теплоефективності. Це означає, що фахівці готують енергетичний паспорт об’єкта, виходячи із товщини стін та утеплювача.

Слід розуміти, що проєкт одноповерхового будинку з гаражем на дві машини – це не однотипне рішення. Існують різні варіанти: гараж-прибудова, приміщення для авто всередині об’єкта, підземний гараж. Всі вони мають свої переваги і обирати – тільки вам!

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Проекти будинку з гаражем: ціна та гарантії компанії АБА

Якщо вас цікавить бюджетний об’єкт, зверніть увагу на готові проєкти. Це не означає, що якість буде нижчою, оскільки навіть типові розробки створюємо з підвищеною увагою до деталей. Індивідуальний проект коштуватиме дорожче, і часу його створення піде більше. Але в цьому випадку гарантовано будинок буде побудований під клієнта, що для багатьох є ключовим критерієм.

Наша компанія понад 28 років займається втіленням інноваційних, сучасних архітектурних рішень. Фахівці АБА залучені на кожному етапі робіт: від узгодження ідеї та до останніх штрихів декоративного оздоблення. Клієнтам не доводиться витрачати час на контроль ефективності будівельників, підбір матеріалів та інші рутинні нюанси. Звертаючись до нашого архітектурне бюро ви отримуєте об’єкт «під ключ» для комфортного життя кожного члена сім’ї.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку з гаражем : часті питання

  Проект будинку з гаражем - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (17 голосів, у середньому 4.6 з 5)