розробимо разом з вами

Проект бази відпочинку

Проект бази відпочинку у Полтаві

Проект бази відпочинку не без причин називають довгостроковим інвестиційним документом. Адже робота професіоналів забезпечує не лише презентабельність та функціональність майбутнього об’єкту, але й дозволяє у рази знизити терміни окупності будівництва. А власники, оптимізуючи показники витрат, гарантовано виходять на гідний прибуток. Тож турбази дуже привабливі для інвесторів.

Перше, що цікавить людей, які купують проект бази відпочинку, – ціна. Архітектурне бюро А забезпечує комплексне, економічне рішення, яке включає усі обов’язкові етапи планування. Вартість залежить від різних чинників, але вирішальною завжди є складність здійснення первісного задуму клієнта.

У чому особливості проектування баз відпочинку?

Комплекси «індустрії гостинності» в Україні мають велику популярність. Бурхливий розвиток галузі супроводжується заміною застарілого курортного фонду на сучасні та комфортні об’єкти. Архітектурний проект бази відпочинку – це майбутній модернізований пансіонат або комплекс котеджів для туристів. Тут затишок поєднується з безпекою, а естетичність – зі зручними умовами для обслуговуючого персоналу. Такі турбази гарантовано допоможуть відновити життєві сили на фоні природної мальовничості.

Індустрія гостинності в Україні

Навіть проєкт міні-бази відпочинку включає ряд ключових аспектів. Туристичний комплекс передбачає наявність:

 • житлових приміщень (так званий номерний фонд);
 • ресторану чи закладу іншого типу для організації харчування гостей;
 • кухні та складських приміщень;
 • пральні;
 • достатньої площі для дозвілля;
 • спортивних та господарських споруд;
 • гаражів, стоянок.

Перед проєктувальниками постають серйозні виклики, адже кожна будівля комплексу має відповідати санітарно-гігієнічним та протипожежним нормам. Необхідно врахувати всі нюанси розміщення відвідувачів, оскільки вони регламентуються певними правилами. Архітектурний проект бази відпочинку – це документ, який ретельно вивчається контролюючими органами. І якщо навіть одна, начебто несуттєва вимога не передбачена, дозвіл на будівництво отримати майже неможливо.

Проєкт бази відпочинку на морі

У лісовому масиві, на березі річки, біля озера: комплексний підхід до реалізації

Перед початком проектування обов’язково обирають концепцію майбутнього закладу. Наприклад, проект бази відпочинку у лісі не може бути реалізований, якщо на ділянці немає лісового масиву, а проект бази відпочинку на озері неможливий без відповідної водойми.

Слід вирішити, в якому режимі працюватиме турбаза: сезонному чи постійному. Крім того, необхідно:

 • вивчити структуру ґрунту та рельєф;
 • оцінити функціональність доріг, що ведуть до ділянки;
 • поцікавитись наявністю чи відсутністю охоронних або заповідних зон на території майбутнього комплексу.

Усі завдання вирішуються комплексно. Успіх гарантований лише тоді, коли мальовнича місцевість та історична складова підкреслюються архітектурним рішенням усіх будівель. Найчастіше інженерні системи прокладаються одночасно з озеленювальними роботами.

Компанія АБА: досвід, гарантії якості та відповідальність

Звертаючись до нашого архітектурного бюро, клієнти гарантовано отримують професійну допомогу. Документацію розробляють та узгоджують фахівці, які мають великий досвід роботи. Всі наші замовники легко отримують дозвіл на будівництво.

Надаємо послуги у повному спектрі – звернувшись до бюро з «примарно» сформованою ідеєю, клієнт у результаті отримує проект «під ключ». Архітектор супроводжує всі етапи втілення ідеї в життя. З його участю унеможливлюються недоліки, усуваються помилки будівельників.

Вирішення завдань відбувається у чітко окреслені терміни. Усі рішення нашої команди – економічно виправдані. Ми знаємо, як знизити навантаження на бюджет, не ризикуючи якістю будівель та безпекою людей.

Наші клієнти – і підприємці-початківці, і великі інвестори. Працюємо не лише у Полтавській області. Із задоволенням допоможемо реалізувати ідею у Сумах та Харкові.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект бази відпочинку : часті питання

  Проект бази відпочинку - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (9 голосів, у середньому 4.4 з 5)