розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку

Проект двоповерхового будинку у Полтаві

Проект двоповерхового будинку дозволяє побудувати житло для однієї чи кількох сімей на невеликій земельній ділянці. Якщо одноповерхова будівля потребує багато простору, споруда в два поверхи заощаджує територію, надаючи можливість обладнати просторе подвір’я для відпочинку мешканців на свіжому повітрі.

Замовити проект двоповерхового будинку варто і тому, що будівництво коштуватиме набагато дешевше. Як один поверх, так три чи чотири вимагають більш істотних витрат. Крім того, слід відзначити презентабельність та солідність «двоповерхівок», які найчастіше підкреслюють статус і вишуканий смак господарів. Але головна перевага таких будівель у тому, що вони надають безліч варіантів планування та оздоблення.

Чому проектування двоповерхового будинку – одна з найпопулярніших послуг?

Фахівці нашого архітектурного бюро постійно відстежують тенденції ринку нерухомості в Україні та за кордоном. Виходячи з отриманої з різних джерел інформації можна стверджувати: двоповерховий будинок або котедж сьогодні перебувають на піку популярності. Переваг у подібних конструкцій багато:

 • раціональне використання площі (до квадратного метра);
 • можливість на заощадженому просторі обладнати місця для відпочинку, штучні водойми, зони барбекю, альтанки;
 • комфортабельність – окремі поверхи допомагають ефективно розділити приміщення для відпочинку та кімнати для роботи (наприклад, під спальні виділяють другий поверх, під кухні та ігрові приміщення – перший);
 • конструктивна надійність і простота – готові проєкти невеликих двоповерхових будинків із мансардами замість другого поверху виглядають привабливо, але будувати їх проблематично та дорого.

Таким чином, якщо ви замовляєте проект двоповерхового будинку, ціна його цілком співвідносна з перевагами: особистий простір для кожного члена сім’ї, ізольованість робочих процесів від приміщень для відпочинку, естетичність за відсутності надмірностей.

Проект двоповерхового будинку з гаражем, мансардою чи терасою: етапи розробки документу

Спочатку проводимо консультацію з клієнтом, щоб чітко визначити його мету та пріоритети. З урахуванням висловлених замовником побажань фахівці комплексно розробляють концепцію, звертаючи увагу на баланс площі та витрат, естетику та комфортабельність об’єкта, забезпечення особистого простору для кожного мешканця.

Якщо ви вирішили обрати готовий проект двоповерхового будинку із терасою (гаражем, верандою, мансардою), наша компанія готова надати різні варіанти. Ви зможете підібрати рішення з урахуванням таких параметрів:

 • загальної площі;
 • кількості кімнат;
 • наявність техприміщень;
 • присутність або відсутність цокольного поверху та підвалу;
 • наявність скління, панорамних вікон.

Фахівці АБА обов’язково розрахують оптимальну товщину стін. Таким чином, будинок матиме відмінні тепло- та звукоізоляцію. А це означає, що господарі зможуть суттєво знизити витрати на опалення у холодну пору року.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Готові проекти двоповерхових будинків із цегли та інших матеріалів

У портфелі компанії АБА – широкий спектр цікавих рішень, вже готових до реалізації. Проект двоповерхового будинку з мансардою, гаражним приміщенням або верандою передбачає використання цегли, піноблоків, бруса чи дерева.

Облаштування фундаменту, зведення стін, реалізація комунікацій, інженерних систем та оздоблення здійснюються під контролем архітектора. Тому навіть дрібні помилки будівельників виправляються і перетворюються на переваги. Готові проекти двоповерхових будинків з гаражем та іншими прибудовами – результат роботи талановитих проектувальників, архітекторів, дизайнерів, візуалізаторів нашого архітектурного бюро. 28 років досвіду роботи у галузі дозволили нам удосконалити робочі процеси та гарантувати якість на всіх етапах діяльності.

Якщо чомусь типові проекти не підходять, забезпечимо індивідуальне планування. Творчий потенціал нашої команди забезпечує унікальні, ексклюзивні підходи до планування гарного, сучасного та функціонального житла.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку : часті питання

  Проект двоповерхового будинку - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.2 з 5)