розробимо разом з вами

Проекти будинків до 100м2

Проекти будинків до 100м2

Проект сучасного одноповерхового будинку конструктивно не настільки складний, порівняно з багатоповерховим. Популярним варіантом сьогодні вважається будинок на 100 квадратних метрів із терасою. Ставитися до проектування такого одноповерхового будинку варто відповідально. Без створення детального проекту тут не обійтися. Під час розробки індивідуального проекту одноповерхового будинку 100м2 з терасою обговорюється його планування та розташування кімнат, а потім складається план майбутньої будівлі. Замовити проект ви можете в “Архітектурному бюро А” за низькою ціною. Допомога наших професійних архітекторів та інших фахівців просто необхідна при будівництві житла з терасою.

Важливі характеристики та склад проекту

Наявність тераси дуже важлива для приватного одноповерхового будинку площею 100 кв. м. Чим більше додаткових кімнат і приміщень у мешканців, тим приємнішим буде проведення дозвілля. Тераса – це затишне доповнення багатьох приватних будинків, зокрема просторих із площею 100 квадратів. Щоб правильно розмістити терасу, потрібне грамотне проектування. Для цього варто звернутися по допомогу до кваліфікованих співробітників, які допоможуть створити план дому відповідно до ваших запитів.

Хто працює над проектуванням в “Архітектурному бюро А”:

 • інженери;
 • проектувальники;
 • архітектори.

План одноповерхового будинку 100м2 із терасою створюється поетапно. Планування обговорюється з клієнтом з самого початку, щоб не довелося нічого переробляти та доопрацьовувати надалі. Важливо правильно виконати розрахунки: скільки квадратів займе кожна кімната, кількість квадратних метрів на терасу та ін. Найменша помилка при створенні проекту будинку може коштувати дорого. Щоб уникнути неприємних наслідків, звертайтеся до перевіреної компанії – “Архітектурного бюро А”.

Особливості та нюанси проектування

Все залежить від того, хто житиме в одноповерховому будинку на 100 квадратних метрів. У таких будівлях зазвичай проживає не лише молодь, а й люди похилого віку, які полюбляють відпочивати на свіжому повітрі. Тому одноповерховий будинок із сучасною терасою на 100м2 – це найкращий варіант для всіх членів родини. Важливо продумати підйом щаблів та їх кількість. Коли за планування беруться досвідчені співробітники, увага приділяється кожній деталі проекту. За потреби ми надаємо рекомендації замовникам.

Будівельні матеріали вибираються разом із фахівцями нашої компанії. Вкрай важливо пам’ятати про екологію та здоров’я тих, хто проживатиме в одноповерховому будинку з терасою на 100 квадратів. Вибір будматеріалу суттєво впливає на екологічність та комфорт експлуатації житла. Наші співробітники обов’язково враховують та опрацьовують аспекти безпеки, створюючи проекти. Вони супроводжують кожен етап будівництва, щоб усе відповідало плану.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Чому потрібно звернутися до “Архітектурного бюро А”?

Послуги проектування будівель “під ключ” “Архітектурне бюро А” надає по всій території України майже 30 років. Наші архітектори мають великий досвід у створенні проектів сучасних будинків площею 100 квадратів із терасою. Більшість створених нами проектів житла з одним поверхом і різним плануванням на 100 квадратних метрів можна переглянути в каталозі. Дізнатись вартість і замовити розробку плану ви можете у компетентного менеджера, зателефонувавши за контактним номером телефону або залишивши заявку на сайті. Досвідчені інженери, архітектори та будівельники “Архітектурного бюро А” із задоволенням реалізують ваші ідеї.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків до 100м2 : часті питання

  Проекти будинків до 100м2 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.7 з 5)