розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 7х9

Проект двоповерхового будинку 7х9

Нерідко купівля землі для будівництва будинку – досить складна процедура, тому багато хто купує невеликі ділянки для зведення компактних котеджів. Двоповерховий будинок з розмірами 7х9 допоможе вам втілити мрію про власний будиночок.

Замовити розробку просторого та функціонального будинку 7 на 9 із зручним плануванням можна в “Архітектурному бюро А”. Наші кваліфіковані інженери та дизайнери швидко підготують план котеджу 6×8 відповідно до ваших вимог за невисокою вартістю. Досвідчені співробітники компанії реалізовують ідеї будь-якої складності в узгоджені терміни.

Основні характеристики та склад проекту

Двоповерхові будиночки, площа яких становить 7х9, популярні серед українців, оскільки вони не вимагають залучення значних ресурсів для будівництва. Дизайн-проект такого котеджу варто замовляти тільки у тих компаній, які врахують ваші вподобання щодо планування для створення затишної та теплої домашньої атмосфери для всіх членів родини. Звертаючись до “Архітектурного бюро А”, ви можете не сумніватися, що проект будинку площею 7 на 9 буде створено з урахуванням усіх ваших вимог і стандартів будівництва.

Ми пропонуємо повний пакет документів, необхідних для старту та легалізації будівництва:

 • архітектурний план із детальним описом усіх елементів майбутнього будиночка;
 • докладні схеми, опис конструкційних особливостей котеджу 7х9;
 • план проведення внутрішніх комунікацій: електрики, водопостачання, опалення.

Проект майбутнього котеджу 7х9 може доповнюватися або корегуватися на прохання замовника. Це доводить, що ми здатні виявляти гнучкість, а також завжди йти назустріч клієнтам.

Особливості проектування

Кваліфіковані співробітники “Архітектурного бюро А” надають послуги з проектування двоповерхових будинків площею 7х9 більш ніж 28 років. У процесі розробки індивідуальних планів будівництва проектувальники та інженери компанії враховують норми якості та безпеки. Продумуються особливості інтер’єру житлового простору, планування кімнат, розміщення комунікацій, санвузлів.

Наше агентство реалізує дизайн-проект функціональної та комфортної для житла будівлі площею 7 на 9 «під ключ», використовуючи авторські розробки, сучасні інструменти. Готовий будинок ідеально впишеться в ландшафт місцевості.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Проектування двоповерхового будинку 7х9 потребує особливої уваги до деталей. Команда “Архітектурного бюро А” надає послуги зі створення дизайн-проектів житлових будівель з нуля на високопрофесійному рівні. Кваліфіковані інженери та проектувальники використовують актуальні архітектурні рішення, щоб втілювати оригінальні задуми навіть у малогабаритних будиночках.

Переваги нашої компанії:

 • низькі ціни;
 • допомога з вибором забудовника, який реалізує проект відповідно до ваших запитів і побажань;
 • уважний супровід будівництва на кожній стадії;
 • підготовка повного пакета документів для проведення будівельних робіт;
 • деталізовані консультації менеджерів.

Якщо ви зацікавлені в розробці плану житлової будівлі 7 на 9 в Україні, зв’яжіться з нами за контактним номером телефону, електронною поштою або в соціальних мережах.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 7х9 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 7х9 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.5 з 5)