розробимо разом з вами

Проекти будинків до 80м2

Проекти будинків до 80м2

Кожній людині важливо жити в комфортних умовах. Більшість життя ми проводимо вдома, і цей будинок, одноповерховий або багатоповерховий, має відповідати нашим запитам. Готові для проживання будинки створюються за новими та продуманими до дрібниць проектами. “Архітектурне бюро А” надає допомогу у створенні індивідуального проекту для будівництва житла вашої мрії. Наші кваліфіковані співробітники відповідають за надійність та безпеку експлуатації майбутніх будинків, розроблених у Полтаві та інших регіонах України.

80 квадратів – оптимальна площа будинку

Високий попит сьогодні мають одноповерхові будинки площею 80 кв. м із гаражем. Саме 80 квадратів вистачить для затишного проживання середньостатистичної сім’ї. Наявність гаража залежить від вимог замовника та необхідності пересуватися автомобілем. Більшість одноповерхових житлових будинків не перевищують за площею 80 квадратних метрів через те, що їх дорого опалювати. До того ж все залежить від розміру ділянки. Якщо є сумніви щодо розміру одноповерхового житла, завжди можна проконсультуватися з кваліфікованими співробітниками “Архітектурного бюро А”.

До складу нашої команди, яка виконує проектування одноповерхових будинків на 80м2, належать:

 • інженери;
 • проектувальники;
 • візуалізатори;
 • архітектори та інші співробітники.

Наша компанія займається послугами проектування одноповерхових будинків на території України майже 30 років. Вартість розробки проектів є прийнятною для всіх замовників. Досвідчені професіонали підходять до проектування житла з гаражем з усією відповідальністю з огляду на нюанси будівництва.

Основні характеристики та склад проекту

Комфортні одноповерхові будинки площею 80 квадратів, створені під нашим керівництвом, виходять просторими, надійними та унікальними. Ми співпрацюємо з перевіреними підрядниками, за плечима яких є величезний досвід у будівництві різних одноповерхових будинків із гаражем. Процес будівництва узгоджується з нами на всіх етапах.

Що входить у розробку проекту:

 • консультація;
 • вивчення ландшафту та його особливостей;
 • опрацювання плану;
 • узгодження плану із замовником.

Концепція будівництва одноповерхового будинку 80м2 із гаражем розробляється спільно з клієнтом. До того ж замовнику надається вся необхідна документація.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Особливості та нюанси, що враховуються при проектуванні

Кваліфіковані співробітники нашого бюро завжди враховують такі важливі моменти, як особливості ґрунту, проводять геодезичні дослідження для конструктивної надійності будинків із гаражем на 80 кв. м. Здоров’я майбутніх мешканців для нас є пріоритетом, тому спроектовані та зведені будинки з гаражем відрізняються екологічністю. Це можливо завдяки тому, що в процесі використовуються лише безпечні будівельні матеріали.

В індивідуальному проекті будинків на 80 квадратних метрів із гаражем обов’язково передбачено візуалізацію, а також проводиться попередній розрахунок робіт. Будь-які найменші помилки неприпустимі, щоб уникнути неприємних наслідків.

Чому потрібно звернутися до “Архітектурного бюро А”?

“Архітектурне бюро А” пропонує оптимальні умови співпраці. Замовити проектування будинку “під ключ” і дізнатися його вартість можна під час консультації з нашим менеджером. Ми працюємо по всій Україні та створюємо одноповерхові будинки з гаражем на 80 квадратних метрів, які гідно оцінили замовники. За період своєї діяльності ми напрацювали велику базу клієнтів із позитивними відгуками про проекти. При повторному зверненні ви можете розраховувати на знижку в розмірі 20%, що дає змогу вигідно зекономити на ціні.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків до 80м2 : часті питання

  Проекти будинків до 80м2 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.6 з 5)