розробимо разом з вами

Проект готелю

Проект готелю у Полтаві

Вважається одним із найскладніших документів, розробляти який здатні лише професіонали з профільною освітою та досвідом. Справа в тому, що у цьому випадку правильного зонування номерів та інших важливих приміщень замало. Необхідно враховувати безліч параметрів, оскільки для ефективного функціонування об’єкта важливі не тільки комфортні умови проживання постояльців. Потрібно подбати про те, щоб клієнти якомога рідше стикалися з обслуговуючим персоналом, а також забезпечити ідеальну звукоізоляцію, щоб відвідувачі не заважали одне одному.

Проектування готелів передбачає грамотне розміщення адміністративних та складських приміщень, кухні, пральні, кімнати для сушіння білизни, рекреації. Гостям необхідно забезпечити відпочинок – для цього ретельно планують бари, танцполи, спортзали, більярдні. Багато готелів пишаються своїми басейнами та саунами.

Проект приватного готелю

Перед тим, як розпочати проєктну роботу, фахівці вивчають топографічні дані місцевості та аналізують їх. Оцінюються ділянка, площа, рельєф, існуючі комунікації. Ідеально, якщо замовник на руках має план ділянки.

Підготовчий етап

Далі проводять маркетингове дослідження, розраховують терміни, за які окупиться будівництво (це може робити і сам клієнт). Починаючи готувати проект будівлі готелю, фахівці повинні знати:

 • загальні побажання замовника щодо споруди;
 • особливості клімату (показники вологості, температури, інтенсивність опадів);
 • вимоги до функціоналу (під’їзна доріжка до будівлі, доцільність прокладання додаткових магістралей).

У більшості випадків клієнти керуються рекламними міркуваннями: привабливість фасадів, певна «родзинка» для того чи іншого регіону (наприклад, «найвища», «єдина з вікнами на водойму в місті»). Будь-який, навіть типовий проєкт готелю, повинен гарантувати прийнятне співвідношення витрачених на будівництво коштів і прибутку від роботи у майбутньому.

На основі всієї зібраної інформації проєктувальники розробляють техзавдання. У ньому мають бути описані номерний фонд, громадські зони, особливості оздоблення приміщень, архітектурне рішення. ТЗ також передбачає зафіксоване бачення інженерних систем та благоустрою території.

Архітектурний проект та візуалізація

Найбільш відповідальним етапом проєктування вважається розробка та затвердження технічної документації. Після цього до роботи береться архітектор, який створює на папері поверхову копію готелю, експериментуючи із зонуванням та оформленням номерів. Втілений у кресленнях, об’єкт перетворюють на тривимірний макет, щоб реально побачити всі переваги та недоліки, усунути помилки.

Не менш важливим є дизайн-проект готелю (і екстер’єру, і кожного номера). Тут слід продумувати як презентабельність, так і надійність кожного елементу оформлення.

Готовий проект готелю – це документ, в якому присутні:

 • докладний опис об’єкта;
 • перелік техніко-економічних показників;
 • генеральний план;
 • плани поверхів;
 • об’єкт у розрізах;
 • розкладки фасадів;
 • ескізи номерів.

Остаточний документ надається замовнику лише після погодження всіх архітектурних та інженерних рішень. Усі етапи планування контролює головний архітектор, який відповідає за проєкт.

Заключні роботи з проектування

Цей етап передбачає розробку робочої документації. Розробляються основні вузли та дрібні деталі, готуються кошториси, архітектурні та інженерні специфікації. Після цього можна сміливо починати будівництво.

Архітектурне бюро А пропонує гідну базу типових проектів готелів. Але генеруємо й креативні ідеї для індивідуального проєктування. У нас працюють досвідчені архітектори, проектувальники, візуалізатори та дизайнери. Власникам готельних мереж співпрацювати з нами вигідно: на кожен наступний проєкт – знижка 20%, повну вартість доведеться заплатити лише за перший. Несемо відповідальність за кожен збудований за нашими розробками об’єкт. За потреби забезпечимо контроль будівельних робіт.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект готелю : часті питання

  Проект готелю - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (14 голосів, у середньому 4.2 з 5)