розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 9х10

Проект двоповерхового будинку 9х10

Багато жителів України замислюються про будівництво двоповерхового будинку площею 9х10. Будиночок такого розміру асоціюється з комфортом, затишком і відповідною кількістю вільного простору. Тут можна розслабитися, відпочити від метушні галасливого міста, провести час із сім’єю.

Щоб отримати функціональний і практичний будинок, в якому все продумано до дрібниць, проектування «під ключ» – те, що вам потрібно. “Архітектурне бюро А” надає послуги з розробки дизайн-проектів будиночків 9х10 за невисокою вартістю.

Базові характеристики та плюси проекту

Двоповерховий будинок 9х10 – це найкраще рішення для безтурботного сімейного життя. Важливо, що такий котедж можна розмістити на невеликій земельній ділянці, що дає змогу зекономити на будівництві. Водночас він має достатню площу для проживання сім’ї з 4 осіб.

Проекти двоповерхових будинків такого розміру підходять для постійного чи сезонного проживання. Вагомі переваги такого житла:

 • компактність;
 • універсальність;
 • естетичність;
 • економічність;
 • довговічність.

У компанії “Архітектурне бюро А” ви можете замовити проектування будинку 9х10, яке буде виконане на високопрофесійному рівні в обумовлений термін. Кваліфіковані інженери підготують повний пакет документів: від архітектурного плану з детальним поясненням усіх конструкційних особливостей до опису систем комунікацій.

Тонкощі проектування

Створення плану будівництва котеджу 9х10 має певні нюанси. Проектувальники “Архітектурного бюро А” розроблять планування з оптимальним розташуванням кімнат, відсутністю наскрізних зон, що істотно підвищує функціональність житла. Такий двоповерховий котедж вигідно виглядає з мансардою, що допомагає суттєво збільшити корисний простір.

Вибір будинку цього розміру – це можливість придбати власний дворик, де можна спорудити клумби, квітники, а також розмістити необхідні атрибути для активного відпочинку. Наші кваліфіковані проектувальники ознайомлені зі специфікою проектів двоповерхових будиночків, тому дотримуються всіх вимог безпеки, щоб допомогти вам отримати житло вашої мрії.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Компанія “Архітектурне бюро А” надає комплексні послуги, пов’язані зі створенням схеми будівництва двоповерхового будинку 9 на 10. Ми дотримуємося відповідального та уважного підходу до кожного клієнта, працюючи над проектами «під ключ».

Чому нам довіряють клієнти:

 • низькі ціни на послуги;
 • висока якість проектних робіт, відповідність актуальним архітектурним тенденціям;
 • використання надійних інженерних рішень та інструментів;
 • авторські розробки;
 • супровід будівельних робіт на всіх стадіях;
 • підготовка повного пакета документації;
 • допомога клієнтам із вибором будівельної компанії для реалізації дизайн-проекту.

Якщо вам потрібні досвідчені проектувальники для створення проекту двоповерхового будинку 9х10, ласкаво просимо на наш сайт. Для консультації зв’яжіться з нашими співробітниками за телефоном, електронною поштою або в соцмережах.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 9х10 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 9х10 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (14 голосів, у середньому 4.8 з 5)