розробимо разом з вами

Проект будинку 10 на 12 одноповерховий з 3 спальнями

Проект будинку 10 на 12 одноповерховий з 3 спальнями

Проект одноповерхового будинку з 3 спальнями – це чудове рішення для сімей з дітьми. Головна особливість реалізації цього проекту полягає у його продуманому плануванні. У ньому є все, що потрібно для комфортного та зручного проживання: простора вітальня, особистий простір для всіх членів родини, зона відпочинку, в якій можна поринути в приємну домашню атмосферу.

Проект одноповерхового будинку 10 на 12: особливості та складові

За останні роки популярність проектів одноповерхових будинків з трьома спальнями стрімко зросла. Такий варіант котеджів прийшов до нас із Європи та США, де прийнято чітко розділяти приватну та денну зони. Запорукою комфортного проживання в такому будинку є грамотне планування, що дає змогу логічно розмістити всі житлові та господарські приміщення. У стандартному виконанні проект одноповерхового будинку площею 10 на 12 включає наступні елементи планування:

 • Спальні, призначені для відпочинку членів сім’ї та гостей. Одна з них вважається батьківською, інша – дитячою, третя – гостьовою (підходить для бабусь та дідусів) або для другої дитини.
 • Санвузол. Один санвузол забезпечує привілейований доступ із господарської спальні, а другий (з душовою кабіною) розташовується недалеко від вхідних дверей. Отже, можна увійти в будинок і відразу помити руки.
 • Передпокій. У ньому можна розташувати вбудовану шафу, що дозволяє раціонально використовувати кожен сантиметр наявної площі.
 • Кухня. Включає робочу зону та місце для обіднього столу, за яким можна вечеряти всією родиною.
 • Простора вітальня. У ній можна розмістити великий диван, журнальний столик, кілька зручних крісел і повісити книжкові полиці.
 • Господарські приміщення. До цієї категорії належать котельна, комора, вбиральня та ін. Котельну можна розмістити через стіну від кухні для зручності прокладання інженерних комунікацій.
 • Тераса. Залежно від специфіки планування вихід на терасу може бути з вітальні або спальні.

Замовити проект одноповерхового будинку 10х12 із трьома спальнями можна в «Архітектурному бюро А». Ми підготуємо необхідну проектно-кошторисну документацію без затримок і бюрократичної тяганини. У своїй роботі використовуємо передові архітектурні напрацювання та європейські стандарти, які дозволяють нам створювати якісні проекти в стислі терміни. Наші інженери продумають найдрібніші деталі архітектурного та дизайнерського планування. Ми допоможемо вам побудувати комфортний і зручний будинок, до якого вам захочеться повертатися та запрошувати гостей.

Особливості проектування одноповерхового будинку з трьома спальнями

Незважаючи на візуальну простоту і наявність всього 1 поверху, проектування одноповерхового будинку з 3 спальнями включає величезну кількість деталей, які потрібно врахувати. До них належить:

 • Розташування будинку: особливості рельєфу, стан ґрунту.
 • Кількість входів, дверей, вікон, розташування комунікацій (систем опалення, вентиляції, водопостачання).
 • Варіанти розміщення приміщень.
 • Необхідна кількість вентиляційного та сантехнічного обладнання.
 • Можливі схеми освітлення.
 • Оформлення фасаду.
 • Дизайн. Одноповерховий котедж може бути оформлений у класичному, сучасному чи етнічному стилях.

Традиційно одноповерхові будинки 10х12 будуються з цегли або газобетонних блоків. Ці матеріали характеризуються міцністю, зносостійкістю та доступністю. За бажанням одноповерховий будинок з 3 спальнями може бути збудований практично з будь-яких стінових матеріалів. Вибір матеріалу залежить від бюджету проекту, особливостей конструкції майбутнього будинку, кліматичних умов регіону та основного архітектурного стилю.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

Якщо ви хочете побудувати одноповерховий будинок з 3 спальнями, але не знаєте, з чого почати, довіртеся команді «Архітектурного бюро А». З нашою допомогою ви зекономите час і гроші, а головне – позбавитеся клопоту та проблем, що виникають в процесі проектування.

Нам вдалося зібрати команду кваліфікованих архітекторів, дизайнерів і проектувальників, які перебувають у постійному діалозі із замовниками. Такий підхід дозволяє нам оперативно узгоджувати деталі кожної стадії проекту. Ми візьмемо на себе архітектурне, інженерне та конструктивне проектування, підберемо меблі та декор, виконаємо всі види будівельних та оздоблювальних робіт “під ключ”. За підсумками ви отримаєте стильний і функціональний котедж з високою ринковою вартістю.

Величезний арсенал інноваційних рішень і технологій дає змогу нам створювати функціональні та стильні простори на всій території України. Співробітники «Архітектурного бюро А» підготують необхідну проектну документацію: технічні плани, креслення та ескізи, що дозволять раціонально використати наявний простір. Ознайомитися з повним переліком наших послуг можна онлайн. Ціна наших проектів доступна для людей з різним бюджетом.

Для консультації зверніться до наших менеджерів. Для цього зателефонуйте за контактним номером телефону або заповніть заявку на сайті. Наші співробітники уважно вивчать ваші побажання, складуть ескізні креслення та детально розкажуть про умови співробітництва.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку 10 на 12 одноповерховий з 3 спальнями : часті питання

  Проект будинку 10 на 12 одноповерховий з 3 спальнями - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (10 голосів, у середньому 4.2 з 5)