розробимо разом з вами

Проекти будинків з двосхилим дахом

Проекти будинків з двосхилим дахом

Компанія “Архітектурне бюро А” займається проектуванням та розробкою одноповерхових і двоповерхових котеджів і будинків, що мають двосхилий дах. Це можуть бути проекти з терасою, гаражем та іншими додатковими функціональними спорудами.

Замовити розробку будинку в Полтавській, Харківській чи Сумській області в нашому бюро ви можете за низькою ціною. Дізнатись остаточну вартість робіт варто у менеджера компанії. Проектуванням будинків з двосхилим дахом займаються співробітники з великим досвідом. Це кваліфіковані інженери та проектувальники, які вважаються справжніми професіоналами в своїй сфері.

Вирішивши збудувати приватний будинок, виберіть найкращий для вас проект. У каталозі ви знайдете цікаві варіанти, серед яких багато типових проектних рішень. За потреби ми розробимо індивідуальний проект з урахуванням ваших запитів. Двосхилий дах може бути симетричним або асиметричним.

Основні характеристики та склад проекту

“Архітектурне бюро А” пропонує надійні готові розробки. В Україні затребувані проектні рішення сучасного зразка для зведення невеликих одноповерхових або двоповерхових будинків з двосхилим дахом. Будинки з дахом такого типу підходять для проживання в різних кліматичних умовах. Популярність цих будівель пояснюється практичністю експлуатації, простотою та універсальністю. В будинках з двосхилим дахом значно економиться тепловіддача.

Нерідко вибір проекту, який підходить для будівельної ділянки, – непросте завдання. Тому допомога спеціалістів “Архітектурного бюро А” необхідна. Ми виконаємо роботу “під ключ”, створивши унікальний проект майбутнього житла.

Проектувальна діяльність зводиться до створення архітекторами схем і робочого проекту. Далі розробляється детальний план всіх конструктивних рішень для будівництва об’єкта.

Особливості та нюанси проектування

Проектування одноповерхового або двоповерхового будинку з двосхилим дахом – досить складний процес, що вимагає глибоких знань і кваліфікації. Часові рамки створення проекту визначаються складністю завдання, а також особливостями будівлі, над якою доводиться працювати.

Наші інженери та проектувальники враховують усі ідеї замовників, особливості розташування майбутніх об’єктів і кількість кімнат.

Передбачається правильність розміщення водопостачання, електрики, газопостачання та інших комунікацій. Під наявні характеристики грунту адаптується фундамент будівлі. Завдяки цьому помітно продовжується термін експлуатації будівлі.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Чому потрібно співпрацювати з “Архітектурним бюро А”?

Будинки, розроблені за нашими проектами є комфортними для житла, довговічними, привабливими та енергоефективними. Кожен проект двоповерхового або одноповерхового будинку відповідає вимогам та умовам будівництва, державним стандартам і нормам законодавства України.

В “Архітектурному бюро А” виконується проектування житла з гарантією якості робіт на період не менше десяти років. Ведеться суворий контроль за реалізацією всіх етапів проектування.

Ми впроваджуємо креативні рішення та гарантуємо уважний підхід до кожного замовника. Консультацію з питань, що вас цікавлять, можна отримати за телефоном або електронною поштою. Для зручності на сайті є форма зворотнього зв’язку, в якій ви можете залишити вимоги до вашого майбутнього будинку, зокрема місце будівництва, тип будівлі, кількість кімнат, наявність гаража, тераси, підвалу. Індивідуальний проект від “Архітектурного бюро А” – запорука того, що у зведеному будинку буде затишно кожному члену сім’ї. При повторному зверненні можна розраховувати на знижку в розмірі 20%.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з двосхилим дахом : часті питання

  Проекти будинків з двосхилим дахом - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.8 з 5)