розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 10х12

Проект двоповерхового будинку 10х12

Власники великих земельних ділянок, наприклад, із площею від 10 соток, часто вдаються до будівництва двоповерхового котеджу 10х12. Реалізація такого проекту дає змогу звести комфортну споруду для постійного чи сезонного проживання. Замовити проектування житлової будівлі з нуля можна в нашій компанії.

“Архітектурне бюро А” надає послуги зі створення планів житлових будинків 10 на 12 за оптимальною вартістю. В штаті нашої компанії є кваліфіковані інженери та проектувальники, які можуть втілити в життя навіть найскладніший задум.

Основні характеристики та склад проекту

Проект приватного котеджу 10х12 стане чудовим варіантом для тих, хто хочуть отримати комфортабельний будинок зі зручним плануванням. У такому будиночку кімнати можуть бути просторими, світлими та функціональними.

Проекти 2-поверхових будівель розміру 10 на 12 підходять для будівництва котеджів для великих і середніх сімей. Головними перевагами будиночків, побудованих за такими проектами, є:

 • оптимальні розміри;
 • універсальність;
 • практичність;
 • доступність за ціною.

Досвідчені інженери та проектувальники розроблять проектний план двоповерхового будинку 10х12 “під ключ” з урахуванням усіх побажань замовника.

Особливості проектування

Створення проекту такого 2-поверхового будинку передбачає ретельне продумування розташування кімнат, санвузлів, комунікацій. Звертаючись до Архітектурного бюро А, ви отримуєте гарантії розробки функціонального та комфортабельного будиночка “під ключ”.

Проектувальники нашого агентства знають, як розширити житловий простір у котеджі площею 10 на 12, наприклад, за допомогою мансарди. Така конструкція допоможе власникам земельної ділянки отримати вільну зону для активного дозвілля, розташування клумби або квітників та інших атрибутів. Проектування майбутнього будинку цього розміру виконується з дотриманням усіх встановлених норм і стандартів безпеки.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Замовити підготовку двоповерхового котеджу 10х12 в нашому бюро ви можете з відповідним плануванням. В “Архітектурному бюро А” надають послуги зі створення дизайн-проектів з подальшим супроводом будівельних робіт на всіх стадіях. Звертаючись до нашої компанії, ви можете розраховувати на те, що ваш двоповерховий будинок повністю відповідатиме дизайнерському плану.

Наші плюси:

 • низькі ціни;
 • першокласна якість проектних робіт, відповідність стандартам і нормам безпеки;
 • лише актуальні інженерні рішення;
 • авторські, унікальні розробки;
 • підготовка всієї необхідної документації;
 • допомога з вибором будівельної компанії, яка втілить вашу мрію в життя.

Звертайтеся до “Архітектурного бюро А” за номером телефону, електронною поштою або в соцмережах. Наші співробітники створять план житлової будівлі 10 на 12, а також проконсультують з усіх питань.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 10х12 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 10х12 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.5 з 5)