розробимо разом з вами

Проект двоповерхового будинку 10х13

Проект двоповерхового будинку 10х13

Будівництво двоповерхового котеджу 10х13 залишається мрією багатьох українців. Котедж такої площі характеризується місткістю, функціональністю, наявністю достатнього простору для мешканців. Замовити проектування двоповерхового будинку необхідно у професіоналів, які досконало знають особливості будівництва цих будівель.

“Архітектурне бюро А” надає послуги зі створення проектних планів будинків 10х13 за невисокою вартістю. У нас працюють лише кваліфіковані інженери та дизайнери-проектувальники, які здатні втілити найскладніші ідеї замовників.

Основні характеристики та склад проекту

Приватний двоповерховий будинок 10х13 вибирають ті, хто віддають перевагу житлу зі зручним плануванням, зокрема й відповідною вільною площею для відпочинку. В житловому будинку такого розміру кімнати можуть бути просторими, світлими, багатофункціональними.

Проект двоповерхового житлового будинку 10 на 13 підходить для будівництва постійного чи сезонного місця проживання. Звертаючись до співробітників “Архітектурного бюро А”, кожен клієнт може розраховувати на повний пакет необхідних документів:

 • архітектурний проект із докладним технічним описом (планом фундаменту, житлових поверхів, конструкції мансарди та даху, покрівлі, а також у розрізі);
 • план конструкції;
 • проект внутрішньобудинкових санітарних систем;
 • план електричної системи.

Документація обов’язково підлягає узгодженню із замовником, що вказує на гнучкі умови роботи з нашою компанією.

Тонкощі проектування

Нашій компанії можна з упевненістю довірити проектування 2-поверхового котеджу 10х13. Досвідчені інженери та дизайнери швидко створять готовий план проекту, враховуючи ваші побажання, а також особливості такої житлової будівлі.

Наші проектувальники ретельно обдумують розташування кімнат, санітарних вузлів, засобів комунікації тощо. Завдяки “Архітектурному бюро А” ви отримаєте функціональний і зручний план-проект будинку площею 10 на 13 «під ключ». Проектування майбутнього будиночка такого розміру здійснюється нами з дотриманням усіх встановлених правил і норм безпеки.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги “Архітектурного бюро А”

Проектування житлового двоповерхового будинку площею 10 на 13 потребує особливого підходу до деталей. Грамотні проектувальники та інженери “Архітектурного бюро А” надають послуги з розробки дизайн-проектів довговічних, комфортабельних і привабливих котеджів “під ключ” за низькими цінами. Наші замовники отримують гарантії дотримання стандартів якості, які встановлені на законодавчому рівні.

Переваги “Архітектурного бюро А”:

 • доступність;
 • відмінна якість проектних, інженерних робіт;
 • відповідність дизайн-проекту чинним вимогам;
 • власні авторські розробки для проектування унікальних котеджів 10х13;
 • супровід будівництва на всіх стадіях в Україні;
 • надання необхідної документації;
 • допомога з пошуком будівельної компанії, яка зможе реалізувати найнестандартніші ідеї.

Зателефонуйте до нашої компанії або залиште заявку для зворотного зв’язку на сайті. Наші кваліфіковані співробітники проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять, а також допоможуть розробити будиночок з потрібним плануванням.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект двоповерхового будинку 10х13 : часті питання

  Проект двоповерхового будинку 10х13 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (4 голосів, у середньому 4.9 з 5)