розробимо разом з вами

Проект котеджу у сучасному стилі

Проект котеджу у сучасному стилі

Заміський будинок із великим садом чи мангальною зоною – мрія багатьох жителів України. Сьогодні українці обирають котеджі різного розміру, виконані в сучасному стилі, оскільки для них характерні функціональність, використання максимуму корисного простору та затишна обстановка.

Замовити проектування житлового будинку в стилі модерн можна в «Архітектурному бюро А» за низькою ціною. Кваліфіковані інженери та дизайнери-проектувальники готові реалізовувати навіть нестандартні ідеї на невеликій земельній ділянці. Досвідчені співробітники нашої компанії знають специфіку будівель у модерністському стилі, тому створять проект багатофункціонального котеджу, який задовольнить запити кожного власника нерухомості.

Основні характеристики та склад проекту

План заміського будинку у стилі модерн допоможе здійснити мрію багатьох українців про власне житло без міської метушні та галасу. Зазвичай такі житлові будинки доволі просторі, практичні, затишні. Інженери та дизайнери «Архітектурного бюро А» створюють сучасні проекти, застосовуючи інженерні технології високої якості, авторські методики та інноваційні будівельні тренди.

Під час проектування котеджу наші співробітники враховують вимоги замовників, європейські стандарти та встановлені в Україні норми безпеки. Усі проекти супроводжуються повним пакетом документації, необхідним для початку будівництва:

 • докладні креслення всієї будівлі з описом технічних аспектів (фундамент, кількість житлових поверхів, покрівля, мансарда або горище, дах);
 • деталізований проект будинку з урахуванням вибраного стилю оформлення;
 • детальний план комунікаційної, електричної систем.

Документи проходять погодження із замовником, а також у державних та контролюючих органах, а потім власники земельної ділянки можуть відразу приступити до будівництва свого житла.

Тонкощі проектування

Котеджі в стилі модерну не обмежені в ідеях проектування. Тому співробітники «Архітектурного бюро А» розробляють різні стильні та функціональні будинки недорого. Дизайнери використовують передові інженерні технології та архітектурні тенденції для реалізації будь-яких нестандартних ідей. Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте гарантії створення проекту функціонального, комфортного, модного, сучасного будинку, в якому ефективно продуманий вільний простір.

Співробітники “Архітектурного бюро А” виконують проектування сучасних заміських будинків з урахуванням необхідних стандартів безпеки. Вартість послуг залишається доступною незалежно від масштабу проекту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги «Архітектурного бюро А»: чому для створення котеджу в стилі модерну потрібно вибрати нашу компанію?

Спеціалізація нашої компанії – проектування житлових і нежитлових будівель «під ключ». Наші професійні послуги – це можливість розробки надійного котеджу в привабливому стилі. Вагомі переваги компанії:

 • помірні ціни;
 • гарантія відповідності створених планів котеджів європейським нормам безпеки;
 • авторські методики;
 • використання передових технічних рішень, архітектурних тенденцій;
 • допомога з вибором будівельної бригади;
 • супровід будівництва на кожній стадії.

Звертайтеся до «Архітектурного бюро А» за контактним номером телефону або напишіть нам у соцмережах. Наші співробітники візьмуть в роботу заявку на проектування котеджу у вибраному вами стилі.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджу у сучасному стилі : часті питання

  Проект котеджу у сучасному стилі - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (14 голосів, у середньому 4.9 з 5)