розробимо разом з вами

Проект котеджу 10х10

Проект котеджу 10х10

Приватні будинки розміром 10х10 є популярними серед багатьох українців. Для зведення такого котеджу не треба купувати велику земельну ділянку, водночас таких габаритів достатньо для затишного проживання сім’ї з 4-5 осіб. Заміський будинок площею 10 на 10 – можливість для власників насолодитися тихим і розміреним життям поза міською повсякденною метушнею.

Замовити проектування котеджу варто у компанії, чиї фахівці знають, як коректно зонувати такий житловий простір, створити максимально затишну атмосферу та зберегти функціональність. Фахівці «Архітектурного бюро «А» створюють дизайн-проекти приватних будинків 10х10 «під ключ» з огляду на всі вимоги замовників. Пропонуємо сервіс відмінної якості за низькими цінами та професійні консультації.

Основні характеристики та склад проекту

Проектування котеджу 10 на 10 – вибір, якому віддають перевагу багато українців. Для будинку такої площі характерне поєднання компактних розмірів, просторості та функціональності. Побудувати житло цього розміру можна на будь-якій земельній ділянці, зберігши достатньо місця для відпочинку на свіжому повітрі.

Створити план котеджу недорого зможуть кваліфіковані дизайнери та проектувальники «Архітектурного бюро А». Замовляючи проект будинку 10х10, наші клієнти отримують:

 • архітектурний проект із детальним описом технічних аспектів будови (план фундаменту, всіх житлових поверхів, інформацію про конструкцію покрівлі, мансарди, а також інші елементи будівлі);
 • докладний план майбутньої конструкції;
 • схему внутрішньобудинкової санітарної системи;
 • деталізовані відомості щодо встановлення електросистеми.

Документація узгоджується із замовником на кожному етапі, що дає змогу власникам землі отримати проект будинку своєї мрії. Досвідчені інженери розроблять проект у погоджений термін за невисокою вартістю.

Нюанси проектування

Котеджі 10х10 квадратної форми відкривають перед дизайнерами необмежені можливості фантазії. Звертаючись до «Архітектурного бюро А», власники нерухомості отримують план із комфортним розташуванням житлових кімнат, а також продуманих до дрібниць нежитлових зон. Співробітники компанії передбачають:

 1. Функціональність приміщень.
 2. Наявність мансарди для збільшення корисного простору.
 3. Практичність житлового будинку.
 4. Важливість збереження вільного простору на земельній ділянці для облаштування саду, городу, інших елементів ландшафту.

Наші дизайнери та інженери знають специфіку котеджів, площа яких становить 10 на 10. Це дає змогу нашій компанії втілювати будь-яку мрію замовників, водночас зберігши відповідність будівлі стандартам безпеки, встановленим на законодавчому рівні.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги Архітектурного бюро А: чому для проектування котеджу 10х10 потрібно вибрати нашу компанію?

Наша компанія надає послуги з розробки проектів приватних котеджів 10х10 «під ключ». Замовляючи проектування будинку в нашої команди за низькою ціною, ви отримуєте такі переваги:

 • гарантії якості готового будинку, відповідність створеного проекту високим європейським стандартам, нормам безпеки, інноваційним архітектурним трендам;
 • створення авторського дизайну з нуля із використанням передових інженерних рішень;
 • повний супровід будівництва;
 • допомога з вибором будівельної компанії в Україні.

В «Архітектурному бюро А» працюють інженери, проектувальники та дизайнери з великим досвідом, що дозволяє компанії працювати з найскладнішими завданнями.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджу 10х10 : часті питання

  Проект котеджу 10х10 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.6 з 5)