розробимо разом з вами

Проект будинку для вузької ділянки

Проект будинку для вузької ділянки
у Полтаві

Проект будинку для вузької ділянки – це стильне та ретельно продумане архітектурне рішення. Обмеженість площі для будівництва не зупиняє фахівців нашого архітектурного бюро. Фахівцям компанії АБА вдалося розвіяти міф, який свідчить, що споруда на вузькій ділянці здебільшого схожа на довгий барак. Технології сучасного заміського будівництва, ретельно вивчені нашими архітекторами, дозволяють зводити естетичні будинки в умовах нестачі простору. Більше того, такі проєкти передбачають безпрецедентну економічність, що дуже важливо для багатьох замовників.

Проблеми, які важливо вирішити на етапі проектування будинку для вузької ділянки

У вартість проєкту будинку для вузької ділянки входять не лише архітектурна розробка, створення креслень та візуалізація майбутнього об’єкту. Команда архітектурного бюро А підходить до вирішення питання комплексно. Це означає, що на початковому етапі фахівці вирішують низку проблем, які неминучі за умови неграмотного планування. Назвемо головні виклики, які постають перед планувальником будівлі на обмеженій площі:

 • надмірна близькість стін до паркану або будь-якої іншої огорожі – неправильний підхід може призвести до блокування освітленості кімнат першого поверху;
 • мала кількість площі – тільки грамотне планування всередині будинку допоможе отримати функціональні приміщення в потрібній кількості для комфортного життя.

Варто розуміти, що тандем функціоналу та привабливості будови на вузькій ділянці можливий лише за правильного розрахунку ширини будинку. Щоб забезпечити повноцінне житло, необхідно знати секрети ергономічного будівництва, яке, до речі, з кожним роком стає більш актуальним.

Як ми вирішуємо проблеми планування об’єктів на вузьких ділянках?

Багаторічна практика підказує: найбільш популярним серед замовників є проект двоповерхового будинку для вузької ділянки. Два поверхи дозволяють значно збільшити житлову площу. В процесі створення креслень та ескізів керуємося експлуатаційно-технічними хитрощами:

 • граємо на збільшенні висоти будівель, створюючи унікальні проєкти будинку з мансардою для вузької ділянки;
 • забезпечуємо наявність цокольного поверху, що розширює простір всередині;
 • орієнтуємо торцеві стіни на захід та схід для оптимального освітлення та прогріву;
 • за бажанням клієнта облаштовуємо дах «шале», який покриває не лише житлові приміщення, але й гараж, лоджію і навіть компактну терасу.

Проект будинку з гаражем для вузької ділянки – відмінний спосіб зберегти відчуття захищеності та приватності навіть за умови близького розташування з іншими будівлями. А унікальні ландшафтні рішення дозволяють ефективне використання кожного куточка у дворі.

У чому переваги професійного проектування?

Навіть якщо потрібен найпростіший проект одноповерхового будинку з гаражем для вузької ділянки, без ретельного вивчення місцевості гідний результат неможливий. Перед створенням креслень та технічної документації наші спеціалісти обов’язково аналізують особливості рельєфу, зіставляючи реальні можливості з побажаннями клієнтів. Довіритися фірмі АБА варто з кількох причин:

 • 28 років досвіду у архітектурному проектуванні;
 • укомплектований штат включає архітекторів, дизайнерів, планувальників, візуалізаторів та інших спеціалістів;
 • супроводжуємо будівництво до здавання в експлуатацію;
 • контролюємо роботу будівельників, сприяємо грамотній закупівлі будівельних матеріалів.

У портфелі компанії – достатня кількість типових проєктів, які можна відкоригувати задля досягнення оптимального результату. Це найшвидший спосіб отримати будинок своєї мрії. Індивідуальне проектування займає більше часу, але унікальність і неординарність готової будівлі варті того, щоб зачекати.

Звертайтесь – проконсультуємо, надамо варіанти готових проєктів та обов’язково проконтролюємо кожен етап роботи над об’єктом!

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку для вузької ділянки : часті питання

  Проект будинку для вузької ділянки - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.4 з 5)