розробимо разом з вами

Проекти будинків із газобетону 10 на 10

Проекти будинків із газобетону 10 на 10

Проект будинку з газобетону – це вдале рішення для тих, хто хочуть побудувати приватний котедж швидко та недорого. На проектування, будівництво та виконання оздоблювальних робіт у цьому разі знадобиться 2-3 місяці. Все залежить від кількості поверхів і працівників, які виконують кладку.

Завдяки пористій структурі газобетону вам не доведеться чекати усадки стін. Як тільки будинок буде збудовано, в нього можна буде одразу заселятися. Завдяки продуманому плануванню в ньому зможе комфортно проживати сім’я з 4-5 осіб. Додаткову площу забезпечуватиме другий поверх або мансарда.

Будинок з газобетону площею 10 на 10 метрів: склад проекту

Перш ніж розпочинати зведення будинку з розмірами 10 на 10 метрів, необхідно скласти його архітектурний проект. Це документація, де вказуються всі параметри майбутньої будівлі. Вона допомагає зрозуміти, як будинок виглядатиме зовні та всередині, скільки буде кімнат, яким буде їх цільове призначення та які матеріали знадобляться.

У стандартному виконанні проект котеджу з газобетону включає такі розділи:

 • Архітектурне проектування. На цьому етапі:
  • Складається поверховий план будівлі з детальним описом характеристик об’єкта.
  • Розробляються креслення фасадів із зазначенням висотних позначок.
  • Визначається кількість і розташування дверних і віконних отворів.
  • Складається план покрівельної конструкції в розрізі.
  • Продумується розташування димаря (каміна), вентиляційних каналів та інших конструктивних вузлів.
  • Визначається розташування інженерних комунікацій, пожежної та охоронної сигналізації. Додатково прописуються рекомендації щодо їх монтажу та підключення.
 • Конструктивне проектування. Включає розробку креслень фундаменту та інших несучих конструкцій. На цьому етапі:
  • Визначаються характеристики (діаметр) підлоги, стін.
  • Розробляється покрівельна система, складається план перекриттів із зазначенням розмірів та інших характеристик.
  • Складається схема опалення та підключення до систем водопостачання та каналізації.
  • Вказуються види та кількість необхідних будівельних матеріалів.

Замовити готовий проект будинку з газобетону, піноблоку або іншого будівельного матеріалу можна в “Архітектурному бюро А”. Ми працюємо з проектами будь-якої складності з використанням сучасних будівельних матеріалів. За роки своєї роботи ми отримали безцінний досвід, що допомагає нам оперативно виконувати поставлені завдання, економити час і гроші замовників і позбавляти їх багатьох проблем.З нами співпрацюють приватні особи та забудовники з різних міст України. Ознайомитись з повним переліком наших послуг можна онлайн.

Будинок із газобетонних блоків: особливості проектування

Будинок з газобетону з розмірами 10х10 метрів – це вдале рішення для тих, хто бажають отримати надійне житло з відмінною теплоізоляцією, стійкістю до розтріскування та стильним дизайном. Такий котедж порадує вас і викличе справжнє захоплення у ваших сусідів. Завдяки пористій комірчастій структурі газобетонні блоки здатні витримувати морози. Вони чудово пропускають повітря та мають високу міцність. Точна геометрія та гладка поверхня газобетону дають змогу укладати блоки з мінімальним зазором, підвищуючи міцність конструкції.

У каталозі «Архітектурного бюро А» представлені цікаві рішення для будівництва котеджів з газобетону як на один, так і на два поверхи. Можна вибрати типовий проект житлового будинку, що максимально відповідатиме вашим вимогам щодо ціні, габаритів і стилістичного оформлення.

Проектування приватного будинку 10 на 10 метрів – це складний процес, в якому беруть участь кваліфіковані архітектори, інженери, дизайнери та проектувальники. Від їхнього професіоналізму, навичок і досвіду залежатиме, чи буде будинок відповідати очікуванням замовника. У ході складання технічного плану будинку враховується чимало деталей, зокрема:

 • Результати геологічної розвідки, стан ґрунту, рівень ґрунтових вод та їх несуча здатність.
 • Площа забудови, кількість поверхів майбутнього будинку.
 • Кількість і площа кімнат, їх цільове призначення, розташування санвузлів, технічних приміщень, сходів, коридорів, холів.
 • Джерело теплової енергії. Залежно від висотності будинку та побажань замовника, це може бути газовий, твердопаливний або електричний котел. Також можна встановити камін.
 • Вибір і кількість матеріалів. Від їх якості залежатимуть експлуатаційні характеристики житла та вартість будівельних робіт.
 • Дизайн фасаду та внутрішнє облаштування. При виборі стилістичного рішення зазвичай керуються актуальними трендами в сфері приватного будівництва та особистими побажаннями.

До проектування будинку потрібно підходити з усією відповідальністю та заздалегідь продумати всі архітектурні та технологічні рішення. Впоратися з цим завданням без допомоги кваліфікованих інженерів, архітекторів і проектувальників неможливо.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Проект будинку від «Архітектурного бюро А»: інноваційні рішення та технології

Якщо ви хочете побудувати будинок для затишного проживання, звертайтеся до «Архітектурного бюро А». Ми розробимо його проект відповідно до ваших уявлень про комфортне заміське житло. Наші інженери, архітектори та проектувальники складуть повний пакет проектно-кошторисної документації – від ескізного плану до специфікації та розрахунків необхідних матеріалів.

Високий рівень професіоналізму та величезний практичний досвід дають змогу нам реалізовувати будь-які нестандартні рішення. Ми продумаємо всі дрібниці, від яких залежатиме рівень вашого комфорту.

У каталозі «Архітектурного бюро А» представлений величезний вибір проектів котеджів будь-якого стилю, поверховості та конструкції. У разі потреби ми внесемо необхідні виправлення та конструктивні зміни до обраного вами варіанта, а також виконаємо перепланування без порушення базових характеристик будівлі. Використання сучасних інженерно-технічних рішень і технологій дає нам змогу якісно спроектувати будинок, втіливши в його дизайні всі ідеї та фантазії клієнта.Для того щоб замовити проект заміського житла та дізнатися про деталі, звертайтеся до наших співробітників за телефоном або через форму для зворотного зв’язку.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків із газобетону 10 на 10 : часті питання

  Проекти будинків із газобетону 10 на 10 - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.6 з 5)