розробимо разом з вами

Проект котеджу на 2 сім’ї

Проект котеджу на 2 сім’ї

Купівля заміської нерухомості або землі для будівництва власного будинку – досить трудомістке та витратне завдання, часом непідйомне для багатьох. Мешканці України в деяких ситуаціях обирають будівництво одного заміського будинку на дві родини, якщо їх поєднують дружні чи родинні зв’язки. Це дає змогу отримати власне житло, мінімізувавши витрати на його будівництво.

Замовити послугу проектування котеджу на дві родини можна в «Архітектурному бюро А». Кваліфіковані дизайнери-проектувальники та інженери втілять у життя всі ідеї замовників, незалежно від площі земельної ділянки. Співробітники нашої компанії враховують специфіку будинків на дві сім’ї, актуальні архітектурні тренди, авторські розробки для створення проекту котеджу з нуля, в якому буде раціонально використано вільний простір.

Основні характеристики та склад проекту

Будинок на дві родини – актуальне рішення для тих, хто мріють про своє заміське житло далеко від міста, метушні та постійного шуму. Створення проекту з нуля виконується нашою компанією за низькою ціною. Грамотні співробітники розроблять план заміського котеджу на дві родини, для якого характерні функціональність, значний простір і комфорт.

Проектувальники та інженери компанії під час проектування враховують вимоги замовників, високі європейські стандарти та встановлені в Україні норми безпеки для житлових будівель. Проекти супроводжуються всім необхідним пакетом документів, зокрема:

 • деталізованими кресленнями котеджу з технічним описом;
 • поверховим планом будинку з описом всіх поверхів;
 • схемою підключення комунікацій, електросистеми, водопостачання.

Документація допомагає власникам земельної ділянки негайно розпочати будівництво заміського котеджу на 2 сім’ї.

Тонкощі проектування

Дизайнери-проектувальники та інженери “Архітектурного бюро А” використовують інноваційні методи проектування, а також останні архітектурні тренди для втілення незвичних ідей замовників. Співробітники нашої компанії пропонують зробити план надійного, а також продуманого до дрібниць котеджу на дві родини з плануванням. Проектувальники враховують специфіку такої будови та особливості конструкції приватного будинку, що дає змогу нашій команді створити проект із нуля, який підійде навіть найвибагливішому клієнту.

Вартість проектування заміського котеджу з двома входами для двох сімей доступна для всіх наших замовників. Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте повний пакет документів із ретельно розробленим планом, який допоможе відразу розпочати будівництво.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги «Архітектурного бюро А»: чому для проектування котеджу на дві сім’ї краще вибрати нашу компанію?

Основний напрямок роботи «Архітектурного бюро А» – розробка дизайн-проектів житлових і нежитлових будівель різної площі з нуля. Співробітники компанії недорого проектують котеджі на дві родини з урахуванням побажань власників земельних ділянок.

Переваги «Архітектурного бюро А»:

 • невисокі ціни;
 • гарантії відмінної якості проектів, відповідності європейським нормам безпеки;
 • кваліфіковані та досвідчені дизайнери, проектувальники, інженери;
 • допомога з вибором будівельної компанії для реалізації проекту;
 • супровід будівництва котеджу на 2 сім’ї до здачі об’єкта.

Зверніться до менеджера «Архітектурного бюро А» за телефоном або в соцмережах. Ми проконсультуємо щодо специфіки проектування будинків на дві родини, а також розрахуємо попередню вартість створення плану з нуля.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджу на 2 сім'ї : часті питання

  Проект котеджу на 2 сім'ї - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.8 з 5)