розробимо разом з вами

Проекти будинків з чотирисхилим дахом

Проекти будинків з чотирисхилим дахом

“Архітектурне бюро А” – компанія, в якій можна замовити готовий або індивідуально розроблений проект одноповерхового будинку з 4-х скатним дахом. Це будівлі з оригінальним фасадом і тривалим періодом експлуатації. У нашому прайсі представлена вартість будівництва таких будиночків – як типових, так і індивідуальних.

За потреби кваліфіковані співробітники нашої компанії нададуть допомогу у виборі проекту. Проектуванням майбутнього житла займаються професійні інженери та проектувальники з великим стажем. Ви отримаєте послуги з розробки проекту “під ключ” за низькими цінами. “Архітектурне бюро А” гарантує високу якість виконуваних робіт і вашу задоволеність результатом.

Основні характеристики та склад проекту

Чотирьохсхилий дах надає будові оригінальності. Будинок можна зробити схожим на стрілу, спрямовану вгору, або візуально зменшити його висоту.

Будинки з 4-х скатною покрівлею складно зводити, оскільки на них витрачається більше будівельних матеріалів. Складною є і кроквяна система. Однак незважаючи на це, будинки з таким дахом будуються практично так само часто, як і з двосхилим дахом. Пов’язано це з такими плюсами чотирисхилих дахів:

 • не затримується сніг чи вода після дощів;
 • стійкість до поривів вітру;
 • з кожного боку можна робити карнизні звиси;
 • використовуються будь-які покрівельні матеріали.

Важливим чинником вважається естетичний вигляд будинків з чотирисхилою покрівлею. Вони помітно виділяються на тлі інших будівель.

Головна складність при проектуванні будівель з 4-х скатною покрівлею – розрахунок оптимальної висоти ковзана та кута нахилу скатів. Щоб забезпечити потрібну жорсткість, конструкцію посилюють безліччю міцних крокв. Використовуються такі елементи, яких немає в двосхилих дахах, внаслідок чого при сильному вітрі навантаження оптимально розподіляється.

Особливості та нюанси проектування

4-х скатна покрівля – конструкція досить матеріаломістка та непроста. Вона зводиться після тривалих розрахунків кожного елемента, враховуючи їхню взаємодію. Тільки так забезпечується належний запас міцності. За таких умов роботи не ускладнюються, а матеріали не перевитрачаються.

Важливими є високоточні розрахунки, щоб забезпечити надійність захисту від вітру та опадів. Скати тим ефективніше у протидії вітру, що більше їх нахил. Однак коли їх роблять пологими, важко відбувається очищення від снігу, а також стік води під час і після дощів. Тільки досвідчені архітектори можуть запропонувати оптимальний вихід у кожному випадку. Наші співробітники передбачать проведення всіх необхідних комунікацій для забезпечення вашого комфорту.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Чому потрібно звернутися до “Архітектурного бюро А”

Наша команда – це професіонали в сфері створення проектних рішень для зведення будинків з 4-х скатною покрівлею. Це стосується житла з дерева, каменю, дво- та одноповерхових, з терасою, гаражем, лазнею, басейном. Будівлі можуть мати різну площу: в діапазоні від 90 до 250 квадратів.

У нашому бюро можна замовити розробку унікального проекту. Ми втілюємо ідеї різного рівня складності. “Архітектурне бюро А” виконує проектування з гарантією якості робіт. Здійснюється суворий контроль за дотриманням етапів будівництва, а також передбачено архітектурний супровід.

Проекти майбутніх будівель відповідають будівельним нормам і стандартам, встановленим державою на законодавчому рівні. В нашому портфоліо ви знайдете великий вибір будинків із різним плануванням, які виглядають привабливо, сучасно та креативно.

Замовити проект будинку ви можете в зручний для вас час, заповнивши заявку для зворотного зв’язку, зателефонувавши за контактним номером телефону або надіславши запит на нашу електронну пошту.

Типовий або індивідуальний проект житла з 4-х скатною покрівлею, виконаний професіоналами нашого бюро, – це запорука комфортного проживання в майбутньому будинку.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проекти будинків з чотирисхилим дахом : часті питання

  Проекти будинків з чотирисхилим дахом - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (12 голосів, у середньому 4.7 з 5)