розробимо разом з вами

Проект будинку з мансардою

Проект будинку з мансардою у Полтаві

Люди, які цінують додаткову корисну площу у житлі, найчастіше замовляють проект будинку з мансардою. Таке рішення дозволяє отримати так званий «горищний поверх», розміщений безпосередньо під дахом. Це приміщення не призначене для зберігання непотрібних речей, які шкода викинути (хоча, можна використовувати і так). Мансарда часто стає місцем, де розташовують тренажерну, вона непогана в якості гардеробної кімнати або простору для розміщення улюблених раритетних колекцій.

Проекти сучасних будинків із мансардою передбачають певні особливості даху. Пласка покрівля, яка вважається стандартом, жодною мірою не підходить. Тому будівлі з мансардами завжди унікальні, а їх архітектурне рішення та конфігурація дають можливість створення повноцінних складських чи житлових приміщень.

Проектування будинку з мансардою: чому слід звернутися до спеціалістів?

Будинки з оригінальними «горищами» найбільш поширені у приватному секторі міст, їх часто можна зустріти у селищах. Останній поверх цих об’єктів – це світле, комфортне приміщення з чудовим оглядом. Але для того, щоб в результаті будівництва отримати оптимальний результат, потрібне грамотне планування.

Архітектурне бюро А пропонує широкий спектр готових проєктів з неординарними дизайнерськими рішеннями. Проекти красивих будинків з мансардою в більшості представлені зразками з V-подібними, асиметрично-похилими покрівлями. Але є можливість замовити нестандартні будівлі, які дивуватимуть сусідів та гостей незвичністю форми й виконання.

Компанія АБА гарантує:

 • надійну та довговічну конструкцію даху;
 • вражаючу зовнішню естетику;
 • комфортабельність приміщень;
 • грамотний, оригінальний дизайн, розроблений талановитими фахівцями;
 • оригінальний зовнішній вигляд будинку;
 • функціональні системи водопостачання, каналізації, кондиціювання та освітлення.

Забезпечимо оптимальні ергономічні параметри, правильно розташовані комунікації, ефективне енергопостачання та 100% пожежну безпеку.

Проект маленького будинку з мансардою розробляється комплексно. Горищний поверх і його дизайcн створюються разом з дизайном решти приміщень в будівлі. Великі споруди в кілька поверхів плануються за тим же принципом, але передбачають особливу увагу до перекриття між поверхами та міцністю несучих стін.

З якою метою вирішують замовити проект будинку з мансардою наші клієнти?

Залежно від планів на використання верхнього поверху створюємо проєкти різної спрямованості. Розглядаючи побажання замовників, можна назвати такі призначення мансарди:

 • усамітнення та споглядання – у такому разі передбачаємо великі вікна;
 • зберігання речей – для цього приміщення максимально затемнюється, передбачається захист від вологи та інших зовнішніх впливів;
 • творчі заняття – такі мансарди планують з урахуванням хорошого освітлення, забезпечують можливість провітрювання влітку та утеплення на зиму.

Як би не використовувалося верхнє приміщення, враховуються найдрібніші нюанси. І це дозволяє уникнути катастрофічних помилок у процесі будівництва.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Проектування будинку з мансардою та гаражем: переваги

Об’єднання мансарди та гаража в рамках одного об’єкта – це чудовий спосіб заощадити простір. У такому разі на ділянці звільняється місце для альтанки, ігрового майданчика, життєствердних газонів чи клумб. Крім того, тандем гараж-мансарда дозволяє економію на комунікаціях – відстань між приміщеннями, де вони потрібні, максимально скорочена. Звертайтеся до полтавського архітектурного бюро А – тут гарантовано створять проєкт, який буде враховувати всі потреби.

У штаті – дизайнери, архітектори, візуалізатори та проектувальники. Керує фірмою голова спілки архітекторів Полтави, а це означає, що команда не лише шанує професійну етику, але й постійно розвивається, вдосконалюється, йде в ногу з часом. Працюємо як у Полтавській області, так і в населених пунктах Харківської та Сумської областей. На кожен наступний проект – знижка 20%.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку з мансардою : часті питання

  Проект будинку з мансардою - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (13 голосів, у середньому 4.6 з 5)