розробимо разом з вами

Проект одноповерхового будинку з 3 спальнями та вітальнею

Проект одноповерхового будинку з 3 спальнями та вітальнею

Проект одноповерхового будинку з трьома спальнями та вітальнею – це оптимальне рішення як в умовах міської забудови, так і в заміському будівництві. Мінімальне навантаження на фундамент дає змогу зводити такі котеджі в умовах слабких і нерівномірних ґрунтів. Такий будинок підійде шанувальникам простоти та функціональності.Якщо площа земельної ділянки дозволяє, а в сім’ї є діти або люди поважного віку – проект будинку з 3 спальнями та вітальнею – це саме те, що вам потрібно. Завдяки унікальному поєднанню ергономічності та простору цей одноповерховий будинок можна використовувати для всесезонного проживання або як заміський котедж. Правильне планування забезпечить комфортні умови проживання.

Планування будинку з 3 спальнями та просторою вітальнею

Проекти 1-поверхових котеджів з 3 спальнями та просторою вітальнею затребувані завдяки своїй оптимальній площі та невисокій вартості будівництва. Вони підходять для спільного проживання кількох поколінь однієї родини. У стандартному виконанні котеджі цього формату включають такі елементи:

 • Спальні (щонайменше 3). Одна з них може бути господарською, інша – дитячою, третя – гостьовою. Меблі необхідно розташувати так, щоб між ними залишалися проходи. Краще уникати розміщення меблів по периметру кімнати. 
 • Вітальня. Її форма може бути правильною (квадратна, прямокутна) або неправильною (Г-подібна, з еркером). Простору вітальню (від 20м2) слід поділити на багатофункціональні зони. У центрі можна розмістити журнальний столик, поруч диван, крісла, навпроти – телевізор. Також можна додати стелажі з книгами та декоративними предметами.
 • Санвузол. При проектуванні ванної кімнати також слід враховувати розташування стояків водопостачання, вентиляції та схему проведення комунікацій. Якщо великої потреби у ванній немає, можна зробити вибір на користь душової кабіни. Це дасть змогу зекономити місце для інших елементів інтер’єру. Також варто продумати розташування туалету (біде), умивальника (подвійного чи одинарного), пральної машини, шафи-пенала, тумби (пуфа).
 • Кухня. Проектувати кухню необхідно так, щоб скоротити кількість кроків, зроблених від однієї робочої зони до іншої, та забезпечити легке пересування. Необхідно продумати розташування холодильника, мийки, плити, витяжки, духової шафи, посудомийної та пральної машини. Кухонний гарнітур може бути розташований в одну лінію, Г-подібно або П-подібно.
 • Передпокій. У передпокої необхідно передбачити не тільки містку шафу для одягу, але й різні варіанти поличок для взуття, комоди та тумбочки для зберігання дрібниць. Вибирати ці предмети інтер’єру необхідно з огляду на форми та розміри передпокою.

Замовити проект одноповерхового будинку з трьома спальнями та передпокоєм можна в «Архітектурному бюро А». Ми адаптуємо обраний вами варіант планування до регіону будівництва, ґрунту, місцевих кліматичних умов та ваших побажань. Наша компанія займається розробкою проектів будинків у різних регіонах України. Професіоналізм наших архітекторів, дизайнерів і проектувальників дає нам змогу дотримуватися балансу між запитами клієнтів і сучасними конструкторськими рішеннями.

Що варто врахувати під час проектування?

При розробці проекту такого формату враховується чимало чинників, зокрема:

 • Рельєф. Не буває ідеально рівних ділянок. У будь-якій місцевості зустрічаються перепади висот. Чим їх більше, тим вищою буде вартість закладки фундаменту. Щоб зекономити, намагайтеся вибирати максимально рівну ділянку.
 • Кількість входів, дверних і віконних отворів, інженерних комунікацій.
 • Варіанти розміщення кімнат. Крім трьох спалень, кухні, просторої вітальні та санвузла, проект одноповерхового будинку включає допоміжні приміщення (комори, вбиральні та ін.). Якщо в будинку не передбачено окремої кімнати для пральні, необхідно продумати місце для зберігання пилососа, дошки для прасування та інших побутових речей. Якщо ви захоплюєтеся спортом, продумайте окреме приміщення для зберігання спортивного інвентарю.
 • Кількість мешканців. Від складу сім’ї залежатиме кількість і призначення різних приміщень. Під час планування обов’язково враховується наявність у будинку дітей і людей похилого віку.
 • Розташування та характеристики технічних приміщень (котельні, бойлерні). В цих приміщеннях будуть розташовуватися прилади для забезпечення будинку. 
 • Наявність тераси. Залежно від особливостей планування, вихід на неї може бути передбачений із вітальні або зі спальні. Влітку на терасі можна снідати, читати чи смажити барбекю з друзями.

Під час розробки проекту 1-поверхового котеджу з 3 спальнями також потрібно врахувати запланований рівень шумо- та теплоізоляції, наявність каміна та інші деталі.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: готові проекти будинків і послуги індивідуального проектування

Якщо ви хочете спроектувати будинок із трьома спальнями, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». За період своєї діяльності ми здобули колосальний досвід у проектуванні об’єктів за вимогами замовників. За нашими плечима десятки успішно реалізованих проектів заміських будинків у різних архітектурних стилях, з різною площею та на ділянках зі складним рельєфом.

«Архітектурне бюро А» пропонує широкий спектр послуг із проектування приватних будинків: від складання макета до ландшафтного дизайну та інженерних мереж. Наші інженери, конструктори та дизайнери здатні порозумітися з усіма замовниками. Ми працюємо за умови повного узгодження всіх проектних рішень. Усі консультації включені в ціну проекту.

Кваліфіковані співробітники «Архітектурного бюро А» володіють інноваційними технологіями малоповерхового заміського будівництва. З нашою допомогою ви зможете раціонально використати всю доступну площу. Ми реалізуємо оптимальні рішення на всіх стадіях проектування.

Щоб отримати детальну інформацію, зв’яжіться з нашими менеджерами найбільш зручним для вас способом. Ми надамо розгорнуті відповіді на всі ваші запитання.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект одноповерхового будинку з 3 спальнями та вітальнею : часті питання

  Проект одноповерхового будинку з 3 спальнями та вітальнею - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (8 голосів, у середньому 4.7 з 5)