розробимо разом з вами

Проект будинку з басейном

Проект будинку з басейном у Полтаві

Крок до здійснення мрії багатьох сучасних людей. Штучна водойма для особистого використання, залежно від фінансових можливостей майбутніх господарів, може бути представлена як невеликою чашею-купальнею, так і повноцінним SPA-комплексом з доповненнями у вигляді тренажерного залу чи сауни. У всіх випадках басейн стає улюбленим місцем для дозвілля всієї сім’ї.

Проекти красивих будинків з басейном щороку набувають популярності. При цьому професіонали пропонують все цікавіші, оригінальніші архітектурні та дизайнерські рішення. Наприклад, останнім часом дуже актуальні проєкти, які припускають величезні панорамні вікна в приміщенні, де розташована приватна водойма. Такі купальні експлуатують незалежно від пори року – будь-коли вони демонструють оптимальний мікроклімат.

Необхідні дослідження перед початком проектування

Проект заміського будинку з басейном починають розробляти лише тоді, коли зібрані усі дані про особливості ділянки.

Сюди входять:

 • геодезичні та гідрогеологічні дослідження;
 • вивчення рельєфу та його особливостей;
 • визначення складу ґрунту;
 • встановлення рівня залягання ґрунтових вод.

Після цього майбутнім господарям слід визначитися з місцем розташування басейну (поруч із будинком, у цоколі, на першому поверсі, у додатковій прибудові). Вважається, що додаткова прибудова для басейну – оптимальний варіант, оскільки передбачає порівняно невеликі витрати і забезпечує комфортну температуру в басейні впродовж усього року.

Як розробляється проект одноповерхового будинку з басейном

Загалом процедура проєктування стандартна: створюється ескізний проект, потім робочий з архітектурним, розробляються інженерні системи. Останній етап – дизайн-проект. Але окрему увагу фахівці приділяють безпосередньо плануванню басейну. Архітектурна частина проекту водойми виглядає так:

 • розробка проєкту чаші басейну – розташування, робота над герметичністю;
 • проектування вентиляційної та каналізаційної систем;
 • план електрифікації – у будинку з басейном мережа кабелів більш розгалужена;
 • розрахунки міцності – водойма, повна води, дуже важка, тому слід передбачити посилені несучі стіни, фундамент та інші опори.

Чаша басейну в більшості випадків створюється з монолітного бетону і є частиною фундаменту. Іноді для облаштування водойм використовують конструкції із залізобетону. У будь-якому випадку, основа басейну та фундамент відтворюються одночасно – вони невід’ємні одне від одного.

Цікаві проекти будинків з басейном і гаражем: вони здебільшого характеризуються стильними та яскраво вираженими фасадними рішеннями. Такі будівлі дуже комфортні для проживання – внутрішні приміщення розташовуються таким чином, щоб кожен член сім’ї мав свій особистий куточок, а турботи про безпеку автомобіля йдуть на задній план.

Чому варто замовити проектування будинку з басейном в архітектурному бюро?

Команда компанії АБА не зупиняється на виконанні стандартних завдань. Наші талановиті проектувальники, архітектори, візуалізатори та дизайнери пропонують клієнтам унікальні рішення. Фахівці допоможуть підібрати обладнання для підігріву та очищення води в басейні, запропонують оригінальні декоративні елементи, подбають про те, щоб клієнти легко могли міняти воду і регулювати її температуру.

Усі етапи робіт контролює профільний архітектор. Тому гарантуємо: жодні помилки будівельників не вплинуть на рівень життя у готовому будинку. Ще до початку будівельних робіт замовники мають змогу оцінити бюджет та відкоригувати проект під реальні фінансові можливості.

Об’єкт на 100% відповідатиме рендерам, якщо у договорі буде враховано авторський контроль за будівництвом.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект будинку з басейном : часті питання

  Проект будинку з басейном - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.6 з 5)