розробимо разом з вами

Проект котеджів

Проект котеджів у Полтаві

Проект котеджів замовляють люди, яким важливо відокремити себе та свою сім’ю від суєти та неспокою міського світу, що існує у скаженому ритмі. Подібна приватна будова – це світ затишку та спокою. Завдяки оригінальній архітектурі котеджі вважаються незамінними для організації відпочинку, ділових зустрічей, дружніх посиденьок з друзями. Архітектурне бюро А пропонує проектування котеджів досвідченими фахівцями. Всі наші проекти – унікальні та самодостатні. Вони поєднують красу та функціональність, що вважається важливим критерієм в процесі вибору виконавця.

Технічне планування та дизайн-проект котеджу: що ми пропонуємо?

Як і багато організацій, що надають послугу проєктування, полтавське архітектурне бюро орієнтується насамперед на побажання клієнтів. Але команда висококваліфікованих фахівців завжди надає рекомендації, які дозволять втілити мрію і отримати будову, що перевершує навіть найсміливіші очікування.
Уклавши договір на проєктування котеджу, замовники можуть розраховувати на документ, який повноцінно відображатиме всі особливості:

 • каркас та його технічні характеристики;
 • унікальне рішення екстер’єру;
 • планування кожного поверху;
 • розміщення приміщень (як житлових, і допоміжних);
 • планування системи водопостачання;
 • розробку опалювальних систем, розташування кондиціонерів;
 • освітлення;
 • форму покрівлі;
 • наявність або відсутність паркінгу.

На вартість проектування котеджів впливають різні чинники: архітектурні особливості, функціонал і кількість приміщень, інженерні системи тощо. Але навіть наймасштабніший задум окупається, оскільки не вимагає згодом додаткових вкладень на перепланування або перебудову.

Проект одноповерхового котеджу: ескізи та креслення

Цей етап є принципово важливим, оскільки саме ретельно опрацьований ескіз дає розуміння зовнішнього вигляду майбутньої споруди. І проекти двоповерхових котеджів, і розробка документації для одноповерхових заміських будівель передбачають схожі дії: команда, що складається з інженерів, архітекторів та професійних дизайнерів, створюють візуальне зображення у вигляді креслень. Таким чином, замовник заздалегідь бачить особливості планування, зовнішнього вигляду оцінює характеристики майбутнього об’єкта.

Ескіз передбачає:

 • відображення розміщення будівлі на ділянці;
 • розрахунок оптимальної площі;
 • розплановані підвал, поверхи;
 • схематичне зображення покрівлі;
 • особливості зовнішнього вигляду фасаду

Під час створення дизайн-проєкту професіонали обирають кольорові рішення, складають рекомендації щодо вибору конструкційних матеріалів та оздоблення. Продумуються місця розташування проводки, підключення інтернету, телебачення, систем відеоспостереження, побутової техніки. Таким чином, господарям не доведеться деформувати стіни, щоби забезпечити комунікації.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Чому варто довіритись архітектурному бюро А (АБА)?

Маючи більш, ніж 28-річний досвід роботи в ніші, наша команда пропонує ексклюзивні, сучасні рішення та гарантує якість. Здійснюємо діяльність як у Полтавській області, так і поза її межами (Харків, Суми). Усі етапи робіт контролюються досвідченими архітекторами. Компанія не тільки проєктує котеджі, але й надає послуги з реставрації. І найголовніше – на кожне наступне замовлення клієнти отримують знижку 20%. У портфелі безліч готових до втілення проектів. Створюємо продумане та точне техзавдання на проектування котеджу, що спрощує подальші дії архітектора та будівельників. Враховуємо особливості ландшафту, кліматичні умови та багато інших нюансів.

Кваліфіковане проектування інженерних систем котеджу гарантує багаторічний комфорт мешканців. Вартість нашої роботи повертається сторицею – господарям не доводиться витрачатися на доопрацювання та перепланування, оскільки фахівці відпочатку знаходять найвигідніші рішення. Будьте певні – ціна ретельно підготовленого проєкту виявиться вдалим капіталовкладенням. Як бонус – допомога замовникам в процесі отримання усієї необхідної документації на будівництво, можлива підтримка на етапі оформлення права власності.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджів : часті питання

  Проект котеджів - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.4 з 5)